Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Бих искал да ми помогнете с нещо, което се опитвам от доста време и не ми дава мира. Root-нах си телефона и исках да си изтегля Project S5 ROM за моя gt-i9301i. Изтеглих след това Custom Recovery-то и преместих РОМ-а в SD-Картата, която е 2ГБ. Влезнах си в Custom Recovery-то и Wipe-нах всичко + Reset. След това заредих РОМ-а и го изтеглих минах пред MENU-то му. И от там като го заредих почнах да правя началните настройки докато не почна да ми излизат всякакви ерори например - ANDROID спря , Клавиатура спря всички приложения спират махам ги и пак излизат докато не ми се изключи телефона и стигаше само до надписите за телефона и не мърдаше. Заредих през один стоков фирмуер и от там се оправи обаче явно не е бил правилния,защото камерата не работи, но това не мие проблем. Искам да си изтегля РОМ–а супер много забива телефона пък и искам да разцъкам новия TouchWiz ( не е толкова нов :D ) . Бих бил благодарен, ако ми помогнете да го направя. Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на лични. Имах този модел. Бих ти препоръчал да инсталираш CM12.1/13 и една тема на име "CM12.1 TouchWiz Theme".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се сетих вчера за CM и вечерта го дръпнах успешно :) . До сега съм с него и е супер сега, ще пробвам темичката. Поздрави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.