Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Cvetanov Posveteniat

Странен проблем с инсталирането на win 10

Препоръчан отговор

От скоро знам, че мога да си инсталирам и да премина от уин 7 на 10, безплатно, без да ми се трие нищо и без загуба на данни и файлове. Направих всичко по план, кликвам долу на иконката, чакам да тегли едни неща, инсталира, зарежда. Идва момен, в който се рестартира и започва да се ъпдейтва както по принцип, до 100 процента, като съобщава да не се изключва компютъря (с лаптоп съм). И след това ми излиза въпросният екран, стигам да тази стъпка (прикачих снимка) и спира до там. Не ми регулира нито клавятурата (никое копче дори и capslk и num lock не светят) вкоючително и мишката просто не се появява.

Повторих цялата процедура наново - никакъво подобрение. Диагнозата стои.

Моля, за помощ, драги съфорумци. Знам, че тук винаги има добри хора, които помагат. Как да оправя положението?! Благодаря :)

13073039_976749682432748_657155094_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне не можа ли да изключиш светкавицата на телефона?

Освен това е правилно да се напише "клавиатурата"

Друго нещо което ми прави впечатление е факта, че редовно зацепвате по време на преинсталирането на компютри и лаптопи. Очевидно това се получава от незнание, а и явно обърквате нещо по време на работа.

Казвате, че клавиатурата и мишката не са активни?

В такъв случай системата трябва да се рестартира и евентуално да продължите със стъпките за преминаване към Windows 10.

Но ако това от снимката е по-време на инсталирането на Windows 10, тогава ще се развали всичко при принудителен рестарт.

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6030X using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закачете мишка или друга външна клавиатура на друг порт ако още стоите на този екран.
Просто трябва да кликнете кликнете където трябва за да продължите.

Не знам каква е тази мания с лицензи.
Аз нямам нервите и търпението за надграждане.
Правя чиста инсталация, активатори бол!
Не че нямам лиценцирана седмица или осмица, имам ама ми е все тая.
Защото аз паралелно си ползвам поне 4  операционни системи .
Един фришер, два лицензирани, и един пиратски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.