Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

В мтел за колко лева ще сменят начупен дисплей, че днеска го изтървах и целия е начупен? Къде мога да намеря дисплей и да го сменя аз(и при смяната от неоуторизиран сервиз след ъпдейт ще направи ли проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето едно място където продават: eBay

Иди в МТЕЛ и го дай да ти направят ремонта. Вероятността да имаш проблеми ако сам извършиш ремонта е много голяма! МТЕЛ най-вероятно ще го дадът на уторизиран от Apple сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, nGnO написа:

В мтел за колко лева ще сменят начупен дисплей, че днеска го изтървах и целия е начупен? Къде мога да намеря дисплей и да го сменя аз(и при смяната от неоуторизиран сервиз след ъпдейт ще направи ли проблем?

Ако ти е гаранционен апарата, дай го или в Мтел или направо го носи в Криейтив център (ще спестиш време и малко пари, предполагам).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отпреде яко е напукано стъклото тъча работи иделано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, nGnO написа:

Изчакай малко да проверя цени в официалния сервиз посочен от Алгор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, XECUTIONER написа:

Изчакай малко да проверя цени в официалния сервиз посочен от Алгор.

Добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, nGnO написа:

Добре

Ако е само дисплея ориентировъчна цена - 265.00 лева с ДДС. Ако има наранявания по корпуса апарата се заменя. Ориентировъчна цена - 709.00 лева с ДДС.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XECUTIONER написа:

Ако е само дисплея ориентировъчна цена - 265.00 лева с ДДС. Ако има наранявания по корпуса апарата се заменя. Ориентировъчна цена - 709.00 лева с ДДС.

Успех!

Защо направо не подариш на постващия една японска катана ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще успееш да го смениш сам. Бих ти препоръчал http://apple-service.biz/ , този сервиз се занимава точно с този вид мобилни устройства и мисля, че ще останеш доволен от услугите им. Аз ходих веднъж там, когато имах проблем с айфона и доста бързо го поправиха. Един съвет от мен за друг път да знаеш, че е хубаво да имаш стъклен протектор, който предпазва телефона при подобни изпускания. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Не знам какво ги хвалите тези стъклени протектори, но онзи ден изпусках леко от сравнителна ниска височина по гръб и отпреде беше целия счупен казах си това е протектора, но уви махнах го и то се оказа, че половината е от стъклото на телефона другата е от протектора. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако в училище си учил физика и математика ще си отговориш сам.

Подсказка (hint) - вектори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.