Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам лаптоп clevo d9k бяха ми свалили рампамета аз си купих нова но като ги слоя и двете лаптопа не тръгва като сваля едната тръгва но светва индикатор за малко рам и спря да ми отчита hdd моля за помощ

http://www.amdboard.com/clevo_d900k.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси лаптопа там, където са му правили манипулации да си оправят проблемите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, iordan85 написа:

serviza zatvori i nqma kak

Ами носиш го в друг сервиз, за да му се направи диагностика. И моля пиши на кирилица. Това е едно от правилата на този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявам се когато го занесох вав jarcopiutars ми казаха че меим се занимава а в други седи с месеци и ни6то а даго ра6там в други градове несмея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тия сервизи за голямата работа се взеха не му се занимавало абе човеко защо не им вдигна скандал  сякаш без пари искаш да ти го правят кажи му простак дано да фалираш съмняваме да има днеска изкарано 2 лв егати тапаците тез кварталните сервизи ако някой ми каже така на момента му тегля една глава .

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ела го донеси в Плевен. Ще те свържа с точния човек и с точния сервиз. Залагам репутацията си.

Не мога да разбера какъв е този сервиз за компютри, където ще занеса дефектирала машина и те ще кажат, че не им се занимава. Ами те клюкарките няма да ги разнесат толкоз. Ще го затворят след месец.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пусне веднага жалба до КЗП та те направо са го изгонили човека от сервиза писна ми от такива малки сервизвичета дето се имат за голямата работа !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам и Йордан е викал навремето на учителите си,че не му се занимава!Как се завъртат нещата..........шегувам се добронамерено разбира се,за чужда сметка;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е рам паметите да не са съвместими, при купуването им. Или да са дефектни.

А хард диска. Учудващо?

Трябва да се отвори, разкачи и закачи. Ако няма резултат да се закачи за друга система.

Относно тези сервизи.....

Мразя сервизите.

Веднъж се доверих за личен компютър. Не ми го върнаха в състиянието което съм им го предал. Страх ме е доринза почистване да им поверявам каквото и да е.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами затова се пита къде има качествен сервиз ( има такива ) и лаптопа се носи там. Друг вариант няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В малките градове нямаш много избор.

Най ми допадат лица в сервиз които им е втора работа. Първата им е в ИТ образование или системно администриране.

Много са културни.

Пипат компютрите така както пипат жена.

Относно други лица в тази професия....

Става ми смешно като почнат да ми разправят че дадена система е боклук. Толкова им е и културата на някои лица.

Аз падам от небето нали..

Аз съм им занесал чужда система защото на мен не ми се занимава. И им плащам да си направят профилактиката а те почват да ми надуват главата преди да им го дам и след като им го дам.

Някои са много изнервящи с просташкото си поведение и отношение.

Най много яд ме хваща като си позволят да заменят някой компонент от системата без нужда и да не казват че са направили размяна в техен интерес. 

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Tanner Foost Foust написа:

В малките градове нямаш много избор.

Най ми допадат лица в сервиз които им е втора работа. Първата им е в ИТ образование или системно администриране.

Много са културни.

Пипат компютрите така както пипат жена.

Относно други лица в тази професия....

Става ми смешно като почнат да ми разправят че дадена система е боклук. Толкова им е и културата на някои лица.

Аз падам от небето нали..

Аз съм им занесал чужда система защото на мен не ми се занимава. И им плащам да си направят профилактиката а те почват да ми надуват главата преди да им го дам и след като им го дам.

Някои са много изнервящи с просташкото си поведение и отношение.

Най много яд ме хваща като си позволят да заменят някой компонент от систрмата без нужда и да не казват че са направили размяна в техен интерес. 

Имаш! Ще отидеш в друг град ако се налага. Не може да си готов да дадеш 800-1000 лв за един лаптоп и да не искаш да дадеш 40-50 за профилактика и ремонт. Като спрат да се носят компютри в негодния сервиз той или ще спре да работи или собственика ще си търси кадърни специалисти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.