Премини към съдържанието
ignorant

Международен протест за правата на животните

Препоръчан отговор

Една чудесна новина! На 8 Май, Неделя от 16:00 до 20:00 по пешеходната част на витошка ще се проведе международен протест за правата на животните под надслов "Месото е убийство". Ще присъстват представители на правозащитни организации за животните от Полша, Литва, Латвия, Естония, Румъния, Грузия, Армения, Украйна, Гърция, Македония, Турция, Унгария, Дания, Швеция, Австрия, Франция, Германия, Сърбия, Словения, Словакия, Чехия, Хърватия, Черна Гора, Кипър, Ливан, Израел, Сирия, Азербайджан. Събитие от международно ниво. Ще има много медии, както български така и чужди от рангра на BBC, CNN, и т.н. Не става дума само за телевизии и радиа, а и много новинарски списания и вестници. Тези момичета подготвят нещо голямо, проверете само на колко езика са превели лозунга си. Ще присъстват редица международни правозащитни организации. Мисля, че наистина може да представлява интерес за вас това събитие без значение дали подкрепяте каузата или не. А и ще има безплатна храна ;)
http://www.facebook.com/events/1717081671864791/

Източник: Българско Вегетарианско Общество

Редактирано от ignorant (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжелявам, но няма как да подкрепя тази кауза, при положение, че не съм веган. А и мисля, че ще стане странно, ако се поява с дюнер на Витошка. (което е доста вероятно в предвид, че почти всеки ден ходя там)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този протест е абсолютно загубена кауза, макар и достойна за уважение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.04.2016 г. at 13:44, zemonti написа:

Този протест е абсолютно загубена кауза, макар и достойна за уважение. 

Подготвям и нови ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ignorant написа:

Подготвям и нови ;)

това добре ама ако смениш снимката ще е най-добре

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.