Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

проблема е че при преинсталиране от Windows 10 към Windows 7 най-накрая сътворих голямата глупост да форматирам без да искам дял D с важна информация на него.

Форматирането направих през Windows Computer managment на новоинсталирания Windows 7, като бърз формат.

Въпроса ми е коя програма ще препоръчате да ползвам за най-цялостно възстановяване на форматирания дял?

След формата нищо не е записвано в дяла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен лично най-добри резултати показва http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk

И Recuva е вариант но трябва да я настройте преди да я пуснете да търси файлове. (Deep Scan mode) защото под разбиране използва MFT да възстановява файлове.

Ако файловете са безкрайно ценни обърнете се към специалисти по възстановяване на информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието! Сега ще изпробвам и ще пиша за резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВАЖНО! ВЪЗСТАНОВЯВАНЕТО ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ НА ДРУГ ДИСК!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз лично ползвах тази програма и бях доста доволен,успя да ми възстанови 90% и отгоре от информацията ,има я и кракната в замунда http://www.recovermyfiles.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от stoy@n
      Здравейте,
      При включване в заразена машина, файловете които са били във флашката са се е променили . Колегата е решил да я почисти със Ccleaner и след това флашката, когато опиташ да я форматираш изскача прозорец, че е "Write protected". След опита да я оправи, вътре се появиха осем файла от по 1Gb с доста дълги имена състоящи се от главни букви и цифри. Файловете не могат да се изтрият. Опитах през "Run" да и премахна защитата. Изписва ми, че успешно е препмаханта, но пак същия проблема си остава. Опитах и с HP USB Disk Storage Format Tool, но и там не се получи. Опитах и през регистрите от HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies. Пробвах и през Computer management/Disk Management и от там не стана. След всичко което опитах, вече флашката не се появява, когато отворя My computer.Прикачвам няколко файла свързани с проблема и информация за флашката.
      Моля за помощ относно проблема.
      Поздрави,
      stoy@n

• от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте хора искам нещо да попитам ... тъй като преди около час взех едно компютърче и му сложих 2ри чисто нов хард диск и тръгнах да му слагам W7 ... при преинсталацията изтрих стария без да се искам а той беше с цялата ми информация....... и сега седя и умувам как да я върна тази информация с целия w7 или просто информацията като диск ..... един вид възтановяване на форматираният хард.... много ще съм ви благодарен ако има решение на този проблем   поздрави !!!
    • от аm-аm
      Видео е. Тръгва с VLC, KMPlayer и още някакъв боклук, но само като поток - без контрол напред, назад и т.н.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Използвам 64 битов win 8.1 от доста време ,за него заделях в C: 60Gb ,и като цяло до вчера нямах проблеми със свободното пространство. Като цяло игри почти не играя ,но ми се намери свободно време и реших да изтегля Euro Truck Simulator 2 ,който инсталирах в D: ,но при инсталация сама се създава папка в My Documents ,която е към C: ,там се поставят модове и стоят сейфове за играта ,но явно модовете му дойдоха в повечко и останах с някакви 600мб свободно място в C:. Искам да попитам ,има ли някаква алтернатива въпросните модове да се прехвърлят в D: ,така че всичко да си работи нормално? 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.