Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

проблема е че при преинсталиране от Windows 10 към Windows 7 най-накрая сътворих голямата глупост да форматирам без да искам дял D с важна информация на него.

Форматирането направих през Windows Computer managment на новоинсталирания Windows 7, като бърз формат.

Въпроса ми е коя програма ще препоръчате да ползвам за най-цялостно възстановяване на форматирания дял?

След формата нищо не е записвано в дяла.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен лично най-добри резултати показва http://www.cgsecurity.org/wiki/TestDisk

И Recuva е вариант но трябва да я настройте преди да я пуснете да търси файлове. (Deep Scan mode) защото под разбиране използва MFT да възстановява файлове.

Ако файловете са безкрайно ценни обърнете се към специалисти по възстановяване на информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съдействието! Сега ще изпробвам и ще пиша за резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВАЖНО! ВЪЗСТАНОВЯВАНЕТО ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ НА ДРУГ ДИСК!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ок. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз лично ползвах тази програма и бях доста доволен,успя да ми възстанови 90% и отгоре от информацията ,има я и кракната в замунда http://www.recovermyfiles.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от аm-аm
      Видео е. Тръгва с VLC, KMPlayer и още някакъв боклук, но само като поток - без контрол напред, назад и т.н.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Използвам 64 битов win 8.1 от доста време ,за него заделях в C: 60Gb ,и като цяло до вчера нямах проблеми със свободното пространство. Като цяло игри почти не играя ,но ми се намери свободно време и реших да изтегля Euro Truck Simulator 2 ,който инсталирах в D: ,но при инсталация сама се създава папка в My Documents ,която е към C: ,там се поставят модове и стоят сейфове за играта ,но явно модовете му дойдоха в повечко и останах с някакви 600мб свободно място в C:. Искам да попитам ,има ли някаква алтернатива въпросните модове да се прехвърлят в D: ,така че всичко да си работи нормално? 

• от Андрей Ефтимов
      Здравейте,
      При инсталация за първи път на лаптоп трябва да се разпределят дяловете на дисковете. Искам да попитам с колко памет е добре да разпределя единия и другия диск?
      Характеристики на лаптоп №1:
      1 TB HDD
      4 GB RAM
      Характеристики на лаптоп №2:
      500 GB HDD
      4 GB RAM
      Благодаря предварително!
    • от SouRCe
         С WIndows 7 съм и искам да премина към Windows 10. Проблема да премина към Windows 10 е там, че се налага да имам минимум още 100 GB  в дял "С" за Windows-а. В момента имам 120 общо, от които 90 и няколко са заети и са ми останали 22,3 GB, които не ми стигат. 

Въпросът е, че ми трябва мнението на професионалист, който се е занимавал с преоразмеряване. Искам да избегна всякакви проблеми с Windows-а, надграждането до Windows 10 и проблеми с харда, разбира се. 

Затова по-възможно най-безопасния начин с Acronis Disk Director 11 Home искам да отделя 120 гигабайта от дял "D" към дял "С". Намерил съм статия, която да ми покаже как става това, но не знам какви може да са последствията при подобна процедура. Ето я статията - https://kb.acronis.com/content/11407

В диск "D" имам 803 GB., от които 419 свободни. Надявам се някой да може да каже безопасно ли е с тази програма, която съм споменал и разбира се статията дали е точно това, което търся. 

Благодаря предварително! 

Поздрави!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.