Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте искам да ви попитам какво да си сложа против тези люспи къпя се през ден и постоянно се появяват пробвах с Head and Shoulders, Здраве актив всичките против пърхот мазен скалп,сух скалп и не помага нито едно.. Ако може сериозни отговори защото наистина имам дерматологичен проблем.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що, niki292002 написа:

Отиди на дерматолог.

Добре а заплаща ли се някаква такса ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

Не, ако първо вземеш направление от личния лекар.

Аха а има ли някакъв проблем ако не съм си плащал здравните осигуровки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първичен преглед - 35 лв, нататък - по 25 лв.

Без осигуровките, ще си плащаш. Така е направена системата..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, el Zitron написа:

Първичен преглед - 35 лв, нататък - по 25 лв.

Без осигуровките, ще си плащаш. Така е направена системата..

Добре мерси.

преди 10 минути, ivan1975 написа:

Вземи си Низорал.

Работи ли този ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може постоянно да се къпеш с Низорал защото е вредно и ефекта е временен.След един месец кат го спреш същата ситуация.12лв. е шишенцето е много дребно. Мен ми се махнаха с Head and Shoulders лимонена кора или трева беше и здраве актив на Арома пак такова. Има такъв бяла опаковка и на Shauma.

Кат си разтъркам главата сняг падаше нали такова?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз навремето имах подобен проблем, пробвах с Низорал. В моя случай не помогна. :(

Загубих време, което в моя случай се оказа фатално и косата ми опада на места. Сега ходя 0 номер, и пак личи, че ми е на кръпки :huh:

Затова съвет : иди на дерматолог. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвал съм кви ли не боклуци,само това ми помогна.

ШАМПОАН

цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Не може постоянно да се къпеш с Низорал защото е вредно и ефекта е временен.След един месец кат го спреш същата ситуация.12лв. е шишенцето е много дребно. Мен ми се махнаха с Head and Shoulders лимонена кора или трева беше и здраве актив на Арома пак такова. Има такъв бяла опаковка и на Shauma.

Кат си разтъркам главата сняг падаше нали такова?

Същото е и с шалмата ще пробвам с този дано стане..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като изхарчи шишенцето се минава на едо по евтино но в момента не се сещам как се казваше.Трябва в аптеката да се пита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама точно с лимонената трева или кора ли на здраве актив и Хед енд Шоулдерс,защото те всичките им модели са за пърхот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, _Alex&Vanko_ написа:

Ама точно с лимонената трева или кора ли на здраве актив и Хед енд Шоулдерс,защото те всичките им модели са за пърхот.

Всичките съм пробвал няма ефект.. !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Garnier шампоан и балсам лимон тогава.Седял съм по един час с балсама и тогава го измивам.И кат си натъркаш главата с шампоана не я измивай веднага а си търкай и тялото със сапуна и тогава измивай да поседи малко.

Или отиди на лекар.

http://apteka.framar.bg/30002702/гарниер-фруктис-шампоан-2-в-1-против-пърхот-200-мл-

Има го 2 в 1 виж поотделно има ли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Себорал си вземи,най-вероятно имаш себоря.3 кинта от аптеката е,редовно се миеш с него и за 4-5 дена намалят на 80%.Аз същото го имам и така се церя :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Devastation написа:

Същото е и с шалмата ще пробвам с този дано стане..

Може би имаш себореен дерматит..Аз имах люспи и то много..Ходих на дерматолог, но моя беше частен и на преглед плащах по 50лв, но това е отделна тема... Та най-доброто, или може би един от най-добрите шампоани за такива люспи според мен е Селсън БЛУ!!! Остави ги тея маркови боклуци Шауми и Хетеншолдърси!!! Този шампоан е за редовна уппотреба, не вреди и наистина ще ти помогне!!! http://apteka.framar.bg/30006825/%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B0%D0%BD-%D1%81%D0%B5%D0%BB%D1%81%D1%83%D0%BD-%D1%81%D0%B8%D0%BD-200-%D0%BC%D0%BB-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D1%85%D0%BE%D1%82-%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%BC%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0

Надявам се да съм бил полезен и наистина ти препоръчвам този шампоан Селсън БЛУ!!! Мога да ти препоръчам и дематолог ако си от Стара Загора и региона :) Ако имаш някакви въпроси ми пиши на лично да ти кажа как аз се отървах от тая гадост!!! 

Подкрепям Емил Костов!Низорала трябва да се използва с голямо внимание и не е препоръчителен!!! А пък ако отидеш на дерматолог най-много да ти изпише някъв кортикостероид и да плащаш и да страдаш... Аз съм минал през това...Или този, който аз ти препоръчах или този на Емо, но сякаш зеления е по-добре, защото е за всякакви типове коса :)

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Devastation написа:

Добре мерси.

Работи ли този ? 

Низорала ще ти разрани главата. Бягай от него. Няма да ти премахне пърхота. Може да използваш SelsunBlue зелен. Той е с мента и успокоява. Може да гo използваш всеки ден.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвай Виши. Това е специализирана козметика и се продава само в аптеки. Но за жалост, не във всяка аптека, ги има. Потърси ги и да ти направят консултация, с кой шампоан да се миеш. Имат различни видове, сперед вида на себореята. После може да ползваш, обикновения шампоан на Виши или на LE PETIT MARSEILLAIS.

Не ползвай шампоани, дето имат силикони, парабени и подобни алергени (малко рима се получи).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички ще пробвам тези който ми ги дадохте и по нататък мога да пиша пак ако няма ефект.

Редактирано от Devastation (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако искаш, първо пробвай обикновенните шампоани, дето ти предложих. Може да имаш облекчение и подобрение. Че със всички тези експерименти, дето си правил, само си раздразнил кожата на главата. Дай й малко почивка, известно време ползвай обикновен шампоан, от споменатите. Сега и без това е жега, та бързо ще съхнеш, като се къпеш всеки ден. :)

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, bo4y- написа:

Себорал си вземи,най-вероятно имаш себоря.3 кинта от аптеката е,редовно се миеш с него и за 4-5 дена намалят на 80%.Аз същото го имам и така се церя :D

Себорала работи и при мен, напълно се изчиства пърхота, Аз лично използвам балсама след къпане първоначално по-често 2-3 пъти в седмицата, след което може и един път в месеца, зависи как е повлиял. Може да проработи и при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.