Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Добро утро! Преди няколко месеца говорих с един приятел, че не мога да си забеля главичката докато съм в ерекция. И той каза да го направя докато не съм. Опитах няколко обелвания и се получи до някъде само от едната страна леко не може да се забели изцяло, струва ми се че кожичката ми е къса. Има ли шанс да го забеля както всеки нормален мъж без проблем без хирурзи и тем подобни? Благодаря предварително. На 18 съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си чакал. Трябвало е да почнеш да тренираш още преди пубертета. Общо взето на доктор. Ключова думаа за четене: Фимоза

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си късметлия ,че не се е появила някаква инфекция. Това е някакво чудо ,че си се разминал невредим щом даже ,като се къпеш не си го забелил да го измиеш поне. Ще се оправи ,не вярвам чак до рязане да се стигне. 

Филипов ,ако питаш мен ,още преди години е трябвало да си хване някоя ,да му го тренира вместо него ама уви . . . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш на УРОЛОГ. От там ще те пратят на хирург, има лека операция с местна упойка за около 10 мин. И си отиваш у вас. Ще зарасне за 5-6 дни. Ще ти резнат кожичката и това е. Без никакви последствия.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, klass написа:

Отиваш на УРОЛОГ. От там ще те пратят на хирург, има лека операция с местна упойка за около 10 мин. И си отиваш у вас. Ще зарасне за 5-6 дни. Ще ти резнат кожичката и това е. Без никакви последствия.

С рязане на кожичката ще остане с гола глава. Трябва някой да го смуче. От влагата кожата омеква а от вакуума ще излезе главата.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, nikolela написа:

С рязане на кожичката ще остане с гола глава. Трябва някой да го смуче. От влагата кожата омеква а от вакуума ще излезе главата.

Твойта глава ще остане гола. Представи си края на един маркуч, а сега си представи че го рязваш по дължина на 1 см. Няма да отрязват нищо, просто ще се разшири края. За смученето ще си намери девойка и общо взето не се смуче много щото ако е възбуден нищо не усещаш от смучене, а се ближе. Смучене докато се надърви.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки ден пробваш. Може би всеки път когато си в тоалетната. След време ще стане по-лесно. Известно време няма да е приятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Soviet Soldier написа:

Филипов ,ако питаш мен ,още преди години е трябвало да си хване някоя ,да му го тренира вместо него ама уви . . . 

Говоря че още преди пубертета баща му е трябвало да му обясни и научи да го забелва и измива и под кожичката, че там се натрупва "ароматна" мизерийка, известна и като "сирене". Сега вече - консултация с лекар. Ако може да го забели неерегирал, може би може да се размине само и с мануална тренировка. Но зависи и от индивидуалности, като отношението на диаметъра на главата към диаметъра на ствола при ерекция. Дал съм какво да чете. Все пак да не се занимава със самолечение, а да се консултира със специалист.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.04.2016 г. at 9:43, Филипов написа:

Говоря че още преди пубертета баща му е трябвало да му обясни и научи да го забелва и измива и под кожичката, че там се натрупва "ароматна" мизерийка, известна и като "сирене". Сега вече - консултация с лекар. Ако може да го забели неерегирал, може би може да се размине само и с мануална тренировка. Но зависи и от индивидуалности, като отношението на диаметъра на главата към диаметъра на ствола при ерекция. Дал съм какво да чете. Все пак да не се занимава със самолечение, а да се консултира със специалист.

Не мога ли без специалисти и тем подобни?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под душа не успяваш ли? Важно е за хигиената. Ако и с вода не успяваш, отиди на лекар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, plamenbm86 написа:

Под душа не успяваш ли? Важно е за хигиената. Ако и с вода не успяваш, отиди на лекар.

Успявам когато не съм в ерекция. Тогава без проблем си я обелвам и като съм в ерекция мога, но леко боли, когато кожичката стигне до коронката и след тва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.