Премини към съдържанието
ppaskov14

Как да премахна ограничителя на Mercedes c200 kompressor?

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже на скоро си закупих "Mercedes c200 kompressor" и не му знам чалъмите, за това реших да се допитам до вас.Предишният собственик е направил ограничителя до 170 км/ч обаче се усеща, че може повече.Как да премахна този лимит?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен да говориш с предишния собственик и да те прати там къде са му го слагали.
Моли се да не се окаже само че колата толкова си може.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, BMW Маниак написа:

Освен да говориш с предишния собственик и да те прати там къде са му го слагали.
Моли се да не се окаже само че колата толкова си може.

Съмнявам се...С това момче което ходих до Кържали да взимаме колата имаше същи мотор 2000 кубика и дигаше без проблем 240км/ч.А до колкото тоя шопар тоя я е карал като момиче тази кола... количката за първи път видя зор онзи ден.До колкото разбрах на кормилото имало някви бутони... от който се оправя!

8776016.jpg

Редактирано от ppaskov14 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говори с предния собственик. Увери се че има такъв ограничител и къде е. После ще мислим какви са вариантите ти.
Може да е на много места, а не върви да гадаем.  Макар че както го описа що за личност е и как е карал колата ми се струва че на такъв тип хора не им трябват ограничители за скорост освен ако има син като тебе. Не че 170км/ч не са пре-предостатъчни човек да се претрепе но все пак контрола върху колата е по голям кога си с по малка скорост а не с максималната.
Силно се надявам да имаш поне 15 000 км зад гърба си стаж като водач. Макар че това не е гаранция за нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я кажи по кой път в България мислиш да караш с повече? Убиец ли си, самоубиец ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Филипов написа:

Я кажи по кой път в България мислиш да караш с повече? Убиец ли си, самоубиец ли си?

Не бе просто не ми комфортно така, едва ли ще му спра до такава степен въздуха просто го пробвах какви са му възможностите след като го закупих, и това не ми харесва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дреме ми на сайдера че не ти е било комфортно. Аз пък не смятам че трябва да ти се оказва помощ за нарушаване на законите. И до убийство на невинни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.