Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

телефона е samsung core 2 

проблема е следния-когато ми звънят '' пр. ми звани Иван а ми излиза Гошо''

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Размени им номерата, и ще излиза който ти звъни :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, RudeBoy написа:

Размени им номерата, и ще излиза който ти звъни :cool:

Почти всеки път се получава така, но винаги имената се менят и няма смисъл да ги разменям..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си синхронизацията и профила. От там ти се бъркат нещата. Ако трябва го направи отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става дума за Samsung J3. От два дни имам нов смартфон и се боря с Андроида да направя всичко по вкуса ми. За сега не намирам решение само за един проблем. Направил съм си на компютъра мои рингтонове( откъси от любими мелодии) и съм ги поставил в папка "Рингтонове" в системния дял. Когато правя на всеки от списъка с контактите да има собствен звук при повикване, се виждат системните + моите и е лесно и логично. Когато се опитвам да сложа от моите звуци за сигнал за съобщение, ми се показва за избор списък с рингтонове, в който моите отсъстват. Как ли не опитвах, не може и не може. Въпросът и молбата ми са, къде да поставя поне един рингтон за съобщенията от моите, с който съм свикнал от предишния телефон.

Screenshot_2016-05-13-15-13-32.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като никой не написа нищо по въпроса, извиках неволята и сам реших нещата. Разрових се дълбоко в системните файлове на Андроида и намерих къде да поставя моя рингтон за съобщения. Пътят до там е  Системен дял-Андроид- Медия- Notification. Отварям тази папка и в нея поставям мой рингтон. Той вече е видим в списъка на рингтоновете за съобщения и известия и може да се активира.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.