Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,решил съм да сменят старият телевизор с нов.Неразбирам от тази техника,ако може дайте мнения,съвет или впечатления от дадена марка или модел.Искам да е full hd.Бюджетът ми е 500лв.Разглеждах доста и съм се спрял на тези 2 3 модела.Все пак,ако имате по-добро предложение кажете,не държа да са точно тези,просто това харесах аз :) Благодаря Ви предварително и весело изкарване на празниците. LG Philips   http://www.technomarket.bg/televizor/samsung-ue-32j5100-09141703

Редактирано от jorkata93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oт тези бих предпочел:  1.Самсунга 2. LG ,a от Philips .бягам на далеч.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Димитър 59 написа:

Oт тези бих предпочел:  1.Самсунга 2. LG ,a от Philips .бягам на далеч.

Ако може и ти се занимава предложи нещо по добро,понеже съм босичък на тема телевизори.Попринцип само Panasonic сме ползвали в къщи,но нещо не намерих 32'',а само над 40''.Все пак ти благодаря,че отговори. :) Приятна вечер ти желая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Дайте мнение коя резолюция да избера 1080i или 720p? Става въпрос за телевизор samsung lt32e310ew/en и sony 40", а приемниците са на виваком. Свързани са с HDMI.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Stoichev написа:

Здравейте! Дайте мнение коя резолюция да избера 1080i или 720p? Става въпрос за телевизор samsung lt32e310ew/en и sony 40", а приемниците са на виваком. Свързани са с HDMI.

Колкото по-висока резолюция толкова по-добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

според цената която си определил - избирай между този и самсунга в 1 ти пост

http://www.technomarket.bg/televizor/lg-32lf5610-09142357

Редактирано от Петроff (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За 500 лв. има модели 32 инчови телевизори със смарт функции, даже и с андроид операционна система. Аз преди месец взех един Филипс, при положение, че смятах да взема Самсунг или LG. Просто като обиколих 3 магазина в града и като видях колко жалки изглеждат повечето модели 32 инчови телевизори до 500лв - с едни грозни никелирани лайсни и с едни смешни пластмасови крачета и реших да заложа на възможно повече функции в тази цена. Засега сме доволни.

По принцип каквато и марка да се избере е желателно да се гледа да е по-висока първата цифра от модела - тя отговаря на класа. По-голяма цифра - по-висок клас.

Едва сега видях - точно този модел Филипс взех аз. Но сега, ако отново се спра на тази марка бих избрал модел 5500, който е с андроид.

Редактирано от human1970 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.