Премини към съдържанието
zemonti

Пазете се от хомеопати, билкари и подобни шамани! Поредната жертва на природолечението

Препоръчан отговор

http://www.cbc.ca/beta/news/canada/calgary/stephan-david-collet-lethbridge-meningitis-police-interview-toddler-death-1.3537887

Някои хора все още твърдят, че било положителна черта ако винаги отстояваш мнението си. За мен това е дебилско твърдоглавие. 

Природолечителите и подобни шамани обикновено преодоляват алчността си, когато виждат,че пациентът наистина отива на зле и има истинска нужда от компетентно лечение. 

Този канадски инат обаче освен лична позиция е имал да защитава и реномето ба бизнеса си - продажба на природни лечителни и хранителни добавки. Дори когато вече е било напълно ясно, че 19 месечният му син има менингит, той е демонстрирал как природните илачи ще го излекуват. Детето се е влошавалало със седмици, парализирало се и рядко идвало в съзнание, но родителите извикали линейка чак когато спряло да диша. 

Преди 2 дена ги осъдиха за причиняване на смърт, но те твърдят, че в болницата е нямало да направят нищо повече, от това което те са направили. След няколко седмици ще им определят присъдата.

Редактирано от zemonti (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам никакви новини или статии. Праща ме към някакъв сайт, който ми иска регистрация.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това предупреждение е много общо! Автора ако е изпатил да сподели конкретна случка, че  иначе пак опираме до плюене, а и всеки има с какво да мисли и преценява какво да ползава или търси, както и да поема последствията от това!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно мога да напиша и аз това

Цитат

Пазете се от лекари, зъболекари и подобни некадърници! Поредната жертва на здравната система...

Но това не означава, че няма и добри, съвестни и мислещи, даващи всичко от себе си, за да помогнат.

Редактирано от lupis (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Емил Костов написа:

Не виждам никакви новини или статии. Праща ме към някакъв сайт, който ми иска регистрация.

Извинявай. Оправих го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, lupis написа:

Но това не означава, че няма и добри, съвестни и мислещи, даващи всичко от себе си, за да помогнат.

Теоретично е така, но на практика трябва да си изключително(!!!) талантлив за да успяваш да конкурираш цял куп тесни специалисти по медицина с няколкомесечен (или никакъв) курс като се има, че всеки от тях е учил/специализирал почти 10 години за да третира само 1, или няколко органа.

Гледах веднъж една лекция е която водещият пред цялата публика изпи цяла бутилка сънотворни, купени от близката хомеопатична аптека. През цялото време се шегуваше как се самоубивал, но също така обясни същността на хомеопатията и как тези хапчета всъщност нямат никакъв шанс да го приспят, камо ли да го убият. Хомеопатията е абсолютно шарлатански бизнес. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как е в Монреал, ама в България голям процент от здравеопазващите служители, да не кажа 90%, не стават за никакъв ---, вместо да те лекуват, те те усмъртяват по- бързо и е въпрос на късмет дали ще оживееш. А сигурно и си нямаш представа как се учи 10 г. и какво научават. Такива частни случаи да ги обобщаваш не е правилно, доказано е през годините, че билките лекуват, една голяма част от промишлените лекарства са точно на билкова основа. Колкото до хомеопатията, има много хора, които са убедени, че им помагат, дали е до внушение или е действителност е отделно, важен е ефекта- много от болестите произлизат точно от психиката на човека. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, zemonti написа:

Теоретично е така, но на практика трябва да си изключително(!!!) талантлив за да успяваш да конкурираш цял куп тесни специалисти по медицина с няколкомесечен (или никакъв) курс като се има, че всеки от тях е учил/специализирал почти 10 години за да третира само 1, или няколко органа.

Гледах веднъж една лекция е която водещият пред цялата публика изпи цяла бутилка сънотворни, купени от близката хомеопатична аптека. През цялото време се шегуваше как се самоубивал, но също така обясни същността на хомеопатията и как тези хапчета всъщност нямат никакъв шанс да го приспят, камо ли да го убият. Хомеопатията е абсолютно шарлатански бизнес. 

А ти откъде знаеш, че са били сънотворни?? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Емил Костов написа:

А ти откъде знаеш, че са били сънотворни?? 

Не съл взел проба за лабораторни изследвания, но човек, който на следващата година е поканен да говори в TED talks за мен е световно признато светило. 

Имало е много камери сред публиката по време на "самоубийството". Ето една от тях:

преди 2 часа, lupis написа:

Не знам как е в Монреал, ама в България голям процент от здравеопазващите служители, да не кажа 90%, не стават за никакъв ---, вместо да те лекуват, те те усмъртяват по- бързо и е въпрос на късмет дали ще оживееш. А сигурно и си нямаш представа как се учи 10 г. и какво научават. Такива частни случаи да ги обобщаваш не е правилно, доказано е през годините, че билките лекуват, една голяма част от промишлените лекарства са точно на билкова основа. Колкото до хомеопатията, има много хора, които са убедени, че им помагат, дали е до внушение или е действителност е отделно, важен е ефекта- много от болестите произлизат точно от психиката на човека. 

Ясно е, че билките понякога помагат. Не е тайна, че на тяхната основа се гради съвременната гармацевтика. То и компютърът е изграден на базата на сметалцето, ама мнозинството предпочита съвременния вариант. За няколко прости сметки може и сметалце, ама като закъсаш... Със самовнушение (плацебо) не се лекуват много сериозни болести. Това е за успокоение, че си предприел мерки (хронични заболявания, или такива като грип, които не изискват лечение, а сами отшумяват).

Колкото до качеството на медицинските работници ще ти дам примери - когато преди 15 години в България спуках бял дроб наистина ме закараха при алчен и некадърен пулмолог. Колкото и да беше тъп обаче той цял живот се беше занимавал единствено с дробове. За него не беше абсолютно никакъв проблем да ми постави диагноза и да ме спаси. Същото с мозъчният хирург, спасил баща ми след инсулт. Онкологът, който излекува ракът на тъща ми. Дерматологът, който излекува обтивът на брат ми...

Изобщо дори и най-некадърният и неопитен тесен специалист има мнооооого повече шансове от шаман изкарал общ няколкомесечен курс.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това със сметалцето изобщо не е подходящ пример. Билковите и др. хапчета се пласират, защото народа масово затъпя и замързеля, предпочита да удари един хап и да му мине. Да, ама не.. защото в повечето случай медицината не лекува, а само замазва симптомите. И повтарям- в повечето, има и много полза от медицината, но покрай комерсиализацията и, която е тотална по цял свят, ползата нещо взе да се губи. Пример преди 15 г... че те нещата се променят от година на година. И все по- некадърни студентчета стават "лекари", а тези, които действително стават за лекари, са единици и обикновено отиват в София и чужбина. И след няколко години, когато станат известни и търсени, в старанието си да не изтърват клиент(не пациент), започват да претупват нещата, отделяйки по 5 м. на човек, карайки ги на конвейер, преуморявайки се , и на края пак нищо не става от тях. Примери имам предостатъчно . И  "шаманството" щеше ли да съществува, ако медицината помагаше на всички? Обикновено , когато хората се отчаят, тогава стигат до Шамана. Пак примери от живота си имам предостатъчно.

Редактирано от lupis (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото прочетох става дума за Church of Scientology.

Някой от вас спомнят ли си за детето на Джон Траволта(известен сциентолог)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, lupis написа:

Това със сметалцето изобщо не е подходящ пример. Билковите и др. хапчета се пласират, защото народа масово затъпя и замързеля, предпочита да удари един хап и да му мине. Да, ама не.. защото в повечето случай медицината не лекува, а само замазва симптомите. И повтарям- в повечето, има и много полза от медицината, но покрай комерсиализацията и, която е тотална по цял свят, ползата нещо взе да се губи. Пример преди 15 г... че те нещата се променят от година на година. И все по- некадърни студентчета стават "лекари", а тези, които действително стават за лекари, са единици и обикновено отиват в София и чужбина. И след няколко години, когато станат известни и търсени, в старанието си да не изтърват клиент(не пациент), започват да претупват нещата, отделяйки по 5 м. на човек, карайки ги на конвейер, преуморявайки се , и на края пак нищо не става от тях. Примери имам предостатъчно . И  "шаманството" щеше ли да съществува, ако медицината помагаше на всички? Обикновено , когато хората се отчаят, тогава стигат до Шамана. Пак примери от живота си имам предостатъчно.

Ясно, че в повечето случаи медицината "само замазва симптомите". Огромната част от заболяванията или отминават от самосебе си, или са хронични (нелечими), или смъртоносни. И при трите групи медицината може единствено да облекчи страдащия. Нещо което и хомеопатията може да направи донякъде чрез психологически ефект и на това се базира съществуването и. Опасното е това, че някои опасни и лечими (!!!) заболявания минават в късен стадий поради некомпетентна помощ. Пример - майка ми пиеше билки и чайчета докато не я накарахме насила да се прегледа и и откриха рак на матката, но беше вече късно. Операция+химо+радио (1 година мъки, болки, драйфане...), но поради закъснялата интервенция и дават огномен шанс ракът да се върне. Ако беше отишла навреме...

Когато второто (от 3) ми дете караше много тежък грип го закарахме в спешното, след сума ти изследвания докторът каза: "Имам добра и лоша новина: Добрата е, че детето няма усложнения, а просто много тежък грип.Лошата е, че с нищо не можем да му помогнем. Контролирайте му симптомите и след няколко дена ще мине. Ако не мине до петък елате пак да го проверим за усложнения." 

Е, за щастие след няколко дена детето беше здраво.

Не забравяйте, че преди развитието на съвременната медицина средният човешки живот е бил в пъти по-къс. Всяка пневмония, апандисит, тетанус, коремна рана, рак и подобни са били фатални. Жените са раждали по 5-15 деца и само няколко от тях са доживявали да имат свои.

Редактирано от zemonti (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хомеопатията е абсолютна измишльотина и няма нищо общо нито с природолечението, нито с народната медицина... Нито с каквато и да било медицина. Защо тогава хората се доверяват? Заради официалната медицина естествено. Заради безхаберието и за човешкото здраве, и превръщането и в машина за пари. Почти всички клиенти на хомеопатките, са преминали през всичките 9 кръга на Ада, наречен здравеопазване.

За съжаление фаталната крачка е направена и системата е непоправимо развалена. Официалната медицина е недостижима за съдебната власт. Лекарската мафия е факт, както в България, така и в цял Свят. При този тотален отказ на медицината да лекува, няма начин разни шамани, хомеопати и всякаква такава измет да не се развихри...

Тоест, най- голяма вина за съществуването на подобни псевдолечители в 21 век, е на така наречената СЗО- мафията на мафиите...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.04.2016 г. at 17:13, zemonti написа:

Не забравяйте, че преди развитието на съвременната медицина средният човешки живот е бил в пъти по-къс. Всяка пневмония, апандисит, тетанус, коремна рана, рак и подобни са били фатални. Жените са раждали по 5-15 деца и само няколко от тях са доживявали да имат свои.

Нека не забравяме и че преди СЗО да започне да ''лекува'' рак, болните са били 500% по-малко от днес.

Съгласна съм с мненията, че не може така да се обобщава и да се отхвърлят билките с лека ръка. В повечето случаи те са по-добрият вариант - по-ефективни и с по-малко вредни странични ефекти.

В момента съм се насочила към билкови добавки за обезпаразитяване http://parazitstop.bg/products/antiparazitna-dobavka-purify-kapki.html  ако не помогнат ще опитам хаповете на доктора, но не и преди да съм опитала природните средства първо. Става въпрос за чревни паразити.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, nena82 написа:

Нека не забравяме и че преди СЗО да започне да ''лекува'' рак, болните са били 500% по-малко от днес.

Съгласна съм с мненията, че не може така да се обобщава и да се отхвърлят билките с лека ръка. В повечето случаи те са по-добрият вариант - по-ефективни и с по-малко вредни странични ефекти.

В момента съм се насочила към билкови добавки за обезпаразитяване http://parazitstop.bg/products/antiparazitna-dobavka-purify-kapki.html  ако не помогнат ще опитам хаповете на доктора, но не и преди да съм опитала природните средства първо. Става въпрос за чревни паразити.

Тези 500 процента е ясно, че си ги изсмукахте от пръстите да кажем. Също така някои хора ще се сетят, че увеличените проценти може да не се дължат само на някакъв злокобен заговор на "фармацевтичната мафия", а на по-точна статистика. Продължителността на живот също е фактор.

Някой по-горе правилно отбеляза - билките и добавките са едно, но да продаваш и РЕКЛАМИРАШ буквално вода, разредена с вода(или нишесте) е на границата на закона, а за мен лично - даже отвъд. Според това, което съм чел парадоксът с масовото разпространение на т.нар. "хомеопатични продукти" е отчасти точно в това, че много лесно получават разрешителни. От една страна се водят "хранителни добавки", а на това отгоре в тях на практика няма нищо. Сами по себе си нито помагат, нито вредят(само на джоба :) ).  Проблемът е, че някои хора не виждат че "царят е гол" до последният момент.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е някой да злоупотребява и да предлага вода и нишесте, но като цяло науката хомеопатия залага на холистичния подход, който конвенционалната медицина отхвърля с престъпна небрежност. Не може заради няколко негатива да отхвърлим цялата концепция, защото по тази логика трябва да заклеймим и традиционната медицина, в която има доста повече шарлатани в процентно отношение.

Колкото до процентите - да, хвърлих процента наслуки, но е факт, че в миналото ракът не е бил епидемия каквато е днес. Как ще обясните, че само при неговото лечение няма никаква еволюция вече повече от 100 години??? Навсякъде човечеството напредна, а само при лечението на рак се залага на едни и същи неефективни методи - химио, лъче терапия и касапско рязане. Ако има някакъв успех, то той е въпреки, а не благодарение на ''лечението''.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Престъпление е да заблуждаваш хората, че хомеопатията лекува рак!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току що, Мойра написа:

Аз бих махнал последната дума и сложил още две удивителни :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, flare написа:

Аз бих махнал последната дума и сложил още две удивителни :)

И аз съм убедена, че хомеопатията е шарлатания, но някои вярват, че лекува и щом искат, нека си лекуват хремите и други леки заболявания, щом им харесва.

Но когато се касае за тежки заболявания като рака, тези, които които подвеждат хората, че хомеопатията ще им помогне, трябва да бъдат давани под съд.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Мойра написа:

Леле, ама ти си готова за гестапо, бре. Я ми покажи къде точно съм казала, че хомеопатията лекува рак???

Против съм да се отхвърлят като шарлатания всички алтернативни методи на лечение, включително хомеопатията, за която не смятам, че може да лекува рак.

Факт е, обаче, че и конвенционалната медицина НЕ го лекува - защо да и се доверяваме сляпо, тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, nena82 написа:

Леле, ама ти си готова за гестапо, бре. Я ми покажи къде точно съм казала, че хомеопатията лекува рак???

Против съм да се отхвърлят като шарлатания всички алтернативни методи на лечение, включително хомеопатията, за която не смятам, че може да лекува рак.

Факт е, обаче, че и конвенционалната медицина НЕ го лекува - защо да и се доверяваме сляпо, тогава?

Не съм имала предвид теб, защото не си си позволила открито да рекламираш хомеопатията като метод на лечение на рака.

Напоследък срещам доста саморекламиращи се хомеопати, които твърдят, че лекували рак, а това наистина е престъпление.

Когато човек попадне в лапите на това коварно заболяване е склонен да вярва в какви ли не целебни методи и средства, които не само че не помагат, а и ускоряват фаталния изход.

При рак, а и при много други сериозни заболявания, методите на алтернативната медицина се прилагат само като придружаващи основното лечение, което се провежда от лекар.

А доколко ракът е лечим е друга тема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, nena82 написа:

само при неговото лечение няма никаква еволюция вече повече от 100 години???

Еволюцията е огромна, но ракът не е проста работа и не става толкова лесно. Изрязването на тумора  в здраво още доста дълго ще е метод на първи избор.

преди 2 часа, nena82 написа:

Факт е, обаче, че и конвенционалната медицина НЕ го лекува

Ланс Армстронг с метастазите в мозъка, корема и белите дробове, както и съседката от втория етаж, която вече 20 години няма рак на гърдата, не мислят така.

Редактирано от Гемето (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Гемето написа:

Еволюцията е огромна, но ракът не е проста работа и не става толкова лесно. Изрязването на тумора  в здраво още доста дълго ще е метод на първи избор.

Ланс Армстронг с метастазите в мозъка, корема и белите дробове, както и съседката от втория етаж, която вече 20 години няма рак на гърдата, не мислят така.

Както обичат да казват лекарите: Когато човек реши да живее и медицината не може да го умори.

Хайде да не ти изреждам моите близки и познати, които си отидоха, защото конвенционалната медицина НЕ МОЖЕ да лекува рак. А рязането само ускорява метастазирането - знам го от опит.

Редактирано от nena82 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що доказах с примери, че може. Фактът, че това не се случва дефинитивно при всеки вид и стадий, не означава обратното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Гемето написа:

Току що доказах с примери, че може. Фактът, че това не се случва дефинитивно при всеки вид и стадий, не означава обратното.

Реално конвенционалното ''лечение'' действа при едва 3% от всички преминали през гаврата - ти току що потвърди статистиката с тъжните си примери. Няма да те карам да се замисляш за всички свои познати, които вече не са сред нас, защото ще ги докараш до 97%.

Няма смисъл да спорим колко са оцелелите, защото е факт, че са твърде малко. Фактът, че само в тази насока човечеството не е постигнало напредък потвърждава и теорията, че ракът е доходоносен бизнес, който печелещите нямат интерес да убиват. Сериозно, не се ли чудите защото медиите постоянно бълват новини за нови, революционни методи и лекарства, а те така и не влизат в употреба - никога?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от apostoloff
      ЛЕЧИТЕЛ И ДУХОВЕН НАСТАВНИК

Дийпак Чопра е лекар- ендокринолог, основател на център за борба с неизлечими болести, включително и рак. Изучава Аюрведа в Индия и интегрира древните познания със съвременните постижения на официалната алопатична медицина.

Той минава за един от големите духовни водачи на нашето време. Автор е на десетки книги, преведени на много езици. За труда си "Квантово лечение" е номиниран за Нобелова награда за алтернативна медицина.

Запознайте се с неговите 10 ключа за постигане на щастие:

1.ТЯЛОТО ТИ Е МЪДРО

В тялото ти е заложена безпогрешна система за избор на правилните за теб неща. Преди да вземеш поредното решение, вслушай се в сигналите, които тялото ти изпраща. Ако ти отговори с физически или емоционален дискомфорт - внимавай. Ако ти отговори с радост и задоволство - решението е правилно.

2. ЖИВЕЙ НА МИГА

Единственото, което наистина имаш, е настоящият миг. И миналото, и бъдещето са извън твоята власт. Насочи вниманието си към своето СЕГА, усети го с цялата му пълнота. Мигът е такъв, какъвто е. Винаги, когато се противопоставяш на мига, ти се противопоставяш на цялата Вселена.

3. ПОДАРИ СИ ТИШИНА

Помълчи и послушай вътрешния си глас. Вместо да се луташ в умуване, довери се на интуицията си. Ти си най-важният в този свят - подари си време и тишина, за да чуеш себе си.

4. НЕ РОБУВАЙ НА ДРУГИТЕ

Отърси се от потребността да получаваш одобрението на другите. Ти не зависиш от ничие одобрение.

5. ТИ ЗАВИСИШ САМО ОТ СОБСТВЕНИЯ СИ ИЗБОР

Единствено ти избираш чувствата и отношението си към хората и ситуациите. По различно време един и същ факт може да ти изглежда тъжен или смешен. Фактите не се променят; променя се твоето отношение към тях.

6. СВЕТЪТ Е ОГЛЕДАЛО

Ти мразиш или обичаш у другите само онова, което обичаш или мразиш у себе си. Ти привличаш в живота си хората и ситуациите, от които имаш нужда, за да научиш определен урок. Когато реагираш с гняв или избираш насилието, ти обръщаш гнева и насилието срещу себе си. Каквото даваш, това и получаваш. Не бъди жесток със себе си.

Светът е огледало на твоите мисли, чувства и действия и винаги ще ги връща обратно към теб.

7. НЕ СЪДИ

Отърви се от вроденото си желание да съдиш другите за това, че са различни от теб. Приемай ги такива, каквито са, и ще се изненадаш от самия себе си, защото ще се почувстваш олекнал, освободен, извисен и просветлен.

8. ТИ СИ ХРАМ

Не тъпчи тялото си с отрови: нито чрез храната, водата и въздуха, нито чрез собствените си емоции. Помни, че Бог живее в теб и пази чист Неговия храм.

9. НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ДА ОБИЧАШ

Страхът е в основата на твоето нещастие и на твоята болест. Страхът може да бъде победен само с любов. Изпълни се с любов и няма да остане място за страха. Изпълни се с любов и няма да остане място за болестта. Прости на другите, прости на себе си и ще бъдеш свободен.

10. БЪДИ ТАКЪВ, КАКЪВТО СИ

Ти възприемаш този свят в собственото си съзнание. Чудесно е, че се грижиш за околната среда, защото почиствайки я от отпадъци, ти почистваш майката Земя, от която си жива част. Но не забравяй да почистиш токсините от своите човешки мисли.

Подбрал:

АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ, Esq.

• от aliza
      Здравейте!
      От една седмица детето ми има суха кашлица.Водихме я при много лекари но нищо не и помага.Когато и даваме лекарства тя кашла по силно. Презноща не спира с кашлицата.Не може да спи от една седмица.Чудя се дали от вируса които на скоо го гара не е усложнил нещо.Единствено и помагат чайовете ама то за кратко време и пак почва.Моля ви помогнете!

Предварително Благодаря
    • от ST305
      Здравейте на всички съ-форумци, и на хора от Интернет, четящи темата ми!
      Въпросът ми е трябва ли да се чипират хора и какво ще допринесе на човека самия имплант?
      До колкото прочетох и видях интервюта много Българи недоволстваха. Според американците, чиповете могат да ни допринесат много удобни услуги.
      Например: Ще се спре отвличането на хора. Ще ни предоставят възможност да управляваме компютри, мобилни устройства, терминали, и др. ел. устройства, които искат идентификация и данни.

Вече законът в Америка е приет и върви от средата на 2013 година.
      И трябва ли да се поробва човек заради закон?
      Как мислите?!

Повече тук!

Ако темата не е за тук моля модератор да я премести!
      Ако е осъждано в друг раздел то нека тя да стане тема номер 2 на обсъждане, или в противен случай пак да бъде преместена в раздела!

• от weezyyyy
      здравейте на всички.искам да споделя един проблем.от вчера насам лявата ми ръка частично е изтръпнала.казвам частично,защото частта на изтръпване не е както обикновенно ''цялата ръка'' или ''крак''.не съм запознат с термините от медицината,затова ще ви го обясня по простичко.частта от лакътя до малкия пръст(кутрето) на лявата ръка ми е изтръпнала вече втори ден.но не цялата ръка а....погледнете ръката си.вижте частта която започва от малкия пръст на ръката,до лакътя.т.е. бих казал ''половината ръка''.не мога да ви го обясня по разбираемо,както казах ,не съм запознат с термините в медицината.Та,въпроса ми е следния.Какво се ''случва'' с ръката ми?Това симптом за нещо ли е ?на оросяването ли се дължи това?
      Ако някой знае нещо по темата,нека се включи.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.