Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Смятам да си вземам ново захранване за малко над 100лв. и се чудя към какво да се насоча. Знам, че 500W е нужното за системата ми

MB: ASRock M3A770DE

CPU: AMD Phenom II 1055T x6

Video: SAPPHIRE Nitro R9 380x

RAM: 2x4GB Corsair Vengeance DDR3 1600

, но дотам свършват моите познания спрямо захранванията. Моля да ми препоръчате какво да си взема :)

В момента ми е интересно ето това Be Quiet! System Power 7, 500W, според вас как е?

Редактирано от bulldozerr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако държиш да е 500w качественно захранване ,мисля че ти трябва още някой лев отгоре :wink12:

линкът е примерен :

http://www.pazaruvaj.com/zahranvawi-blokove-c3158/fsp/aurum-s-500w-as-500-ppa5004100-p173142551/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, bulldozerr написа:

В момента ми е интересно ето това Be Quiet! System Power 7, 500W, според вас как е?

не е лошо - silver e  ,а фортрона е gold - това не е малка разлика

всичко е до цена и гаранция - ти си избираш !:wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , не съм съгласен с предложените захранвания. Особенно корсара е пълен боклук !!!!! Ако успееш да си намериш seasonic silver, това е твоето захранване, иначе ти предлагам fortron 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко тестове на евтинии и всеки да си прави сметката. http://fcenter.ru/online/hardarticles/tower/33316-Bjudzhetnye_bloki_pitaniya_est_li_zhizn_do_40_dollarov

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тая карта и 500вата няма как да стане отсега да знаеш, ако ще и диамант да му е сертификата (което ако не плащаш ти сметката за ток, не те бърка какъв сертификат е. особено на сапфир картите...минимум 600вата търси ;) 

на 4/30/2016 at 17:21, tralala123 написа:

Здравейте , не съм съгласен с предложените захранвания. Особенно корсара е пълен боклук !!!!! Ако успееш да си намериш seasonic silver, това е твоето захранване, иначе ти предлагам fortron 

Те затова всички ютубъри който правят ревюта рекламират скапания корсар ....

Най-добрия ти вариант е да прочетеш първо във Чичотомовия хардуер (tomshardware.co.uk) ревюта на брандовете. Това което аз съм забелязал от личен опит е че под 100лв (около 50$) качествено захранване няма :)

Аз имам захранване 3ти месец кара, 600в фортрон, почти безшумно работи. Ако искаш ми пиши :)

Редактирано от Христо Сандев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен в този ценови диапазонт това би било най-удачният избор:

be quiet SYSTEM POWER 7 500W 80+ Silver

Обща стойност - 119.34 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.