Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Anita Hristova Trifonova
      За apostapostoloff  - сатирична моя песен музика текст изпълнение А.Х.Т. sekirata cekupama
      ИСТИНАТА ЗА АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ -поста ми, но той търчи по полиция и донася за мене небивалици!? ЕтО кОй сИ, каКво сИ, поСтоле?! еДно гОлЯмо НиЩо. apostapostoloff -
      Черна копанарска магия имаш, секирке и 30.11 06:18 ти е сторена. Няма отърване. Както вече ти писах- само този мъж може да ти помогне: ПоСТОлЕ, ШАРЛАТАНИН СИ!
      НЕ МЕ Е СТРАХ ОТ СМЪРТТА, НЕ МЕ ПЛАШЕТЕ С РОСА, ВИЖТЕ ВАС СИ! ТИ ДА НЕ БИ ДА ЗАБИЕШ КОЛА ЗЕМЯТА, НО АЗ СИ ОСМИСЛЯМ ЖИВОТА ДОРИ СЕГА НА СТАРИ ГОДИНИ И С ЧИСТА СЪВЕСТ ЩЕ УМРА!

• Дарение

• Добави ново...