Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,от няколко дена имам проблем с интернета и по конкретно с пинга в игрите.Когато играя примерно CS:GO пинга ми се качва до 100-150,а би трябвало да е около 45-50 както си е нормално.Измерих скоростта за качване,пинга и скороста за теглене в speedtest и според сайта пинга ми трябва да е 50,но когато вляза в игра си е 100-150

Някакви съвети,предложения или от какво е този проблем ?

Благодаря предварително ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, napafkaN написа:

Здравейте,от няколко дена имам проблем с интернета и по конкретно с пинга в игрите.Когато играя примерно CS:GO пинга ми се качва до 100-150,а би трябвало да е около 45-50 както си е нормално.Измерих скоростта за качване,пинга и скороста за теглене в speedtest и според сайта пинга ми трябва да е 50,но когато вляза в игра си е 100-150

Някакви съвети,предложения или от какво е този проблем ?

Благодаря предварително ! :)

С тези въпроси трябва да се обърнете към вашия доставчик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, capnemo написа:

С тези въпроси трябва да се обърнете към вашия доставчик.

Обадих се на доставчика,но той направо си ми каза че проблема не е от него и това е :Д

PS Бях чел че това също може да се предизвика от WireLess опцията и трябвало някак си да я сменя?Възможно ли е да е и от това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, napafkaN написа:

Обадих се на доставчика,но той направо си ми каза че проблема не е от него и това е :Д

PS Бях чел че това също може да се предизвика от WireLess опцията и трябвало някак си да я сменя?Възможно ли е да е и от това ?

Ако имате предвид смяна на канала на безжичната мрежа - да, това можете да го направите ако имате достъп до маршрутизатора си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържи компютъра с кабел и тествай тогава как стоят нещата с играта. При безжичната свързаност има много причини , които могат да ти попречат. Освен това доставчика ти винаги ще те отреже, защото не продава ping като услуга. Ако пък сървъра на играта е в чужбина никой нищо не може да направи.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Емил Костов написа:

Свържи компютъра с кабел и тествай тогава как стоят нещата с играта. При безжичната свързаност има много причини , които могат да ти попречат. Освен това доставчика ти винаги ще те отреже, защото не продава ping като услуга. Ако пък сървъра на играта е в чужбина никой нищо не може да направи.

Разликата е в 10-15 пинг промяна максимум ,а за сървърите естествено че са в чужбина,но дори и в най-близките пинга ми е висок.Но винаги аз съм играл в сървъри,които не се намират в България и не съм имал този проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече имаш. Гаранция никой не може да ти даже. Може ли да пуснеш един TraceRt до IP на съръвра и да предоставиш резултатите тук

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега вече имаш. Гаранция никой не може да ти даже. Може ли да пуснеш един TraceRt до IP на съръвра и да предоставиш резултатите тук

Как по точно да го направя ,ако може да ми кажете че съм малко... :Д трябва да вляза в сървър и да напиша след това tracert и ИП-то ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, napafkaN написа:

Как по точно да го направя ,ако може да ми кажете че съм малко... :Д трябва да вляза в сървър и да напиша след това tracert и ИП-то ?

Ами в поста ми има линк и там е показано как се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами в поста ми има линк и там е показано как се прави.

Предполагам че така трябва да е ?

eqeq.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това е, но явно са забранили ICMP протокола след 6-тия хоп и не може да се видят времезакъсненията. Така като гледам IP адреса 85.195.70.20, сървъра е в Германия, така че е съвсем нормално да имаш подобни проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да това е, но явно са забранили ICMP протокола след 6-тия хоп и не може да се видят времезакъсненията. Така като гледам IP адреса 85.195.70.20, сървъра е в Германия, така че е съвсем нормално да имаш подобни проблеми. 

Да но преди когато съм играл в германски сървъри пинга ми е бил порпинцип 80 максимум,ако трябва ще пробвам и с друг сървър ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, napafkaN написа:

Да но преди когато съм играл в германски сървъри пинга ми е бил порпинцип 80 максимум,ако трябва ще пробвам и с друг сървър ?

Това е божа работа! Връзката минава през поне 5 интернет доставчика. Може в момента някой от доставчиците да има проблеми. Освен това сървъра може да е натоварен. Причини може да има най-различни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е божа работа! Връзката минава през поне 5 интернет доставчика. Може в момента някой от доставчиците да има проблеми. Освен това сървъра може да е натоварен. Причини може да има най-различни.

Ами благодаря все пак ще се пробвам пак да попитам от какво може да е този проблем с всички сървъри било то извън България или не ,но според мен ще е WireLess-a 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, napafkaN написа:

Ами благодаря все пак ще се пробвам пак да попитам от какво може да е този проблем с всички сървъри било то извън България или не ,но според мен ще е WireLess-a 

Добре де нали по-горе ти написах да тестваш с кабел. Освен това спри всички други приложения. Колко компютъра използват този интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де нали по-горе ти написах да тестваш с кабел. Освен това спри всички други приложения. Колко компютъра използват този интернет?

e добре де и аз ти отговорих че се промени само с 10-15 пинг с кабела ,а за другото само моя и когато играя спирам сичко което спира интернет 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма какво повече да направиш. Проблема не е при теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.