Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Опитвам се да инсталирам десктоп версия на Viber. Стигам обаче до стъпка от която не мога да продължа:
http://postimg.org/image/k3szwh501/

Сканирал съм го (разшифровах до съответния линк), от тук нататък какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си инсталирай Viber и на телефона. От Google Play, или съответния маркет, който ползваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го още предварително. Понеже нямам смартфон използвам виртуален симулатор на Android - Bluestacks. Всичко мина уж успешно и в момента ползвам Viber през него. Не мога обаче да активирам десктоп версията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми явно тярбва наистиан да сканираш тоя QR код. На мен до сега не ми го е искал, може би е някакво обновление на десктоп версията? Да не се опитваш нещо да ги синхронизираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да сканираш кода с камерата на телефона. Ако не го направиш няма вайбър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Трябва да сканираш кода с камерата на телефона. 

Той няма телефон :) . Опитва се да го имитира чрез компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам телефон, но не е смарт. Опитах и това - снимах екрана на компютъра с камерата на телефона но логично нищо не стана, как по-точно моят несензорен монитор би "разбрал" че външно устройство снима кода? Кода го разшифровах с pc app за целта, но не знам къде и как да го въведа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто, ако на телефона ти е същия вайбъра синхронизира с тоя код и ти го потвърждава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.04.2016 at 3:13, Този написа:

Имам телефон, но не е смарт. Опитах и това - снимах екрана на компютъра с камерата на телефона но логично нищо не стана, как по-точно моят несензорен монитор би "разбрал" че външно устройство снима кода? Кода го разшифровах с pc app за целта, но не знам къде и как да го въведа..

Никъде не се въвежда всичко става автоматично.

С мишката кликваш върху бутона под QR кода, Вайбър в смартфона получава заявката и задеиства скенера сканираш кода и готово.Телефона прави снимката автоматично, от теб се иска само да държиш апарата докато сканира. Понякога преди да задейства камерата излиза предупреждение "еди си кое приложение иска достъп до камерата" натискаш ОК 

Не става със снимки и виртуални устроиства.

на 30.04.2016 at 2:58, RudeBoy написа:

Той няма телефон :) . Опитва се да го имитира чрез компютъра.

Разбрах че няма, но това е положението.

Все пак това е приложение за смартфони.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз имам следния проблем с Вайбър на компютъра  въвеждам телефона обаче след това не ми излиза qr кода ? Имате ли някаква идея какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не ти праща кода по телефона (във Вайбър), ако целиш активиране на PC-то.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Номера как е изписан? Избира се локация "България" и се пишат цифрите без 0-лата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно така го изписвам избрала съм България. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Привет!

От доста време забелязвам изскачащи и крайно неприятни реклами ,заемащи половината лист с абонати. Опитах се да намеря из интернет информация относно това ,как да ги премахна. Пробвах ,дори да блокирам един адрес ,на принципът за премахване на рекламите в скайп ,но не се получи. За това се сетих да пиша тук ,та ако някой има представа, как да премахна тези нежелани и крайно дразнещи реклами ще се радвам да сподели. 

П.С. Забравих да спомена ,че ОС ми е Windows 8.1 ,ако това има значение. 
    • от SAKATAR
      За много години! Не знаех, че при вписване на телефонен номер, на акаунт във Viber, на няколко устройства се изтрива старата хронология… С коя програма мога да я възстановя? Предварително благодаря!
    • от Йордан Ружинов
      Здравейте kaldata комюнити,
      Търся процесор с вградена видеокарта, по възможност не много скъп(може и втора употреба). Имам желанието да си купя този http://321.bg/магазин/продукти/amd-a8-5600k-x4-3-6ghz-fm2-box-детайли , но не знам къде да гледам какъв сокет имам.Все пак съм си инсталирал everest и прикачвам снимки тук за да ми помогнете в разчитането им.  

• от nekakav
      Здравейте, добри хора.
      Вързах един проектор към компютъра. За да нацелвам повърхността, на която искам да се проектира, трябва да му повдигам само предната част. Съответно при тази манипулация се получава трапецоидно изкривяване на проектирания образ и размазан фокус само в долната част на проекцията. Проекторът ми е CL720 и няма вградена функция за немеханично оправяне на изкривяванията. Търсих софтуер, който да ми изкривява екрана на компютъра, пропорционално, но в обратна посока, за да може да се уравновеси положението, но намирам само сложни програми, които целят проектиране на разни предмети с цел шоу. Не мога да се ориентирам в такъв сложен софт, затова питам вас - знаете ли някаква простичка програма, с която да мога временно да distort-вам екрана на компютъра ми? 
      С Windows 7 съм. 

Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.