Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Опитвам се да инсталирам десктоп версия на Viber. Стигам обаче до стъпка от която не мога да продължа:
http://postimg.org/image/k3szwh501/

Сканирал съм го (разшифровах до съответния линк), от тук нататък какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто си инсталирай Viber и на телефона. От Google Play, или съответния маркет, който ползваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го още предварително. Понеже нямам смартфон използвам виртуален симулатор на Android - Bluestacks. Всичко мина уж успешно и в момента ползвам Viber през него. Не мога обаче да активирам десктоп версията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми явно тярбва наистиан да сканираш тоя QR код. На мен до сега не ми го е искал, може би е някакво обновление на десктоп версията? Да не се опитваш нещо да ги синхронизираш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да сканираш кода с камерата на телефона. Ако не го направиш няма вайбър. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Трябва да сканираш кода с камерата на телефона. 

Той няма телефон :) . Опитва се да го имитира чрез компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам телефон, но не е смарт. Опитах и това - снимах екрана на компютъра с камерата на телефона но логично нищо не стана, как по-точно моят несензорен монитор би "разбрал" че външно устройство снима кода? Кода го разшифровах с pc app за целта, но не знам къде и как да го въведа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто, ако на телефона ти е същия вайбъра синхронизира с тоя код и ти го потвърждава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.04.2016 at 3:13, Този написа:

Имам телефон, но не е смарт. Опитах и това - снимах екрана на компютъра с камерата на телефона но логично нищо не стана, как по-точно моят несензорен монитор би "разбрал" че външно устройство снима кода? Кода го разшифровах с pc app за целта, но не знам къде и как да го въведа..

Никъде не се въвежда всичко става автоматично.

С мишката кликваш върху бутона под QR кода, Вайбър в смартфона получава заявката и задеиства скенера сканираш кода и готово.Телефона прави снимката автоматично, от теб се иска само да държиш апарата докато сканира. Понякога преди да задейства камерата излиза предупреждение "еди си кое приложение иска достъп до камерата" натискаш ОК 

Не става със снимки и виртуални устроиства.

на 30.04.2016 at 2:58, RudeBoy написа:

Той няма телефон :) . Опитва се да го имитира чрез компютъра.

Разбрах че няма, но това е положението.

Все пак това е приложение за смартфони.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте аз имам следния проблем с Вайбър на компютъра  въвеждам телефона обаче след това не ми излиза qr кода ? Имате ли някаква идея какво да правя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж да не ти праща кода по телефона (във Вайбър), ако целиш активиране на PC-то.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не чакам код и там но не ми праща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Номера как е изписан? Избира се локация "България" и се пишат цифрите без 0-лата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно така го изписвам избрала съм България. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от RAISA
      Здравейте, хакнаха Viber-а на дъщеря ми. Нейна позната е получила съобщения от нейния номер, а дъщеря ми дори я няма в контактите се. Инстлирала съм viber-а и на лаптопа уж да следя кореспонденцията, но и на двете места липсва хронология на чата. Притеснена съм какъв достъп до телефона може да имат. Тя е с iphone 7. Също искам да питам с back up на телефона или изтриване на всичко от него дали ще е "безопасен" за ползване. Аз ще и сменя и номера, и телефона, но ме интересува този телефон до каква степен може да бъде засегнат.  
    • от Недко
      Здравейте !
      Не успявам да инсталирам VIBER на Linux Mint 18 XFCE 
      (заедно с лаптопа са описани в подписа ми)

Свалих си .deb пакет за Линукс Убунту от сайта на Вайбър
      Опитах от терминал и с GDebi
      Не става. Излиза ми съобщение, че това не е deb пакет.

Гугъл показа, че и други са имали същия проблем,
      https://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?t=269712

има и решение :
      https://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?f=47&t=258067&hilit=viber

но от постовете разбирам, че, изглежда VIBER има проблем с начина, по който създава .deb пакета 
      и решението е било, чрез изтегляне на .rpm , преформатиране в .deb
      и чак тогава инсталиране.
      Даже авторът на решението дава линк към файла, който е направил, но е за 64 битова версия ...
      а аз съм с 32 битова ...

Моля за съвет или линк, ако някъде вече е публикувано решение на конкретната или подобна ситуация.

Предварително ви благодаря !

P.S. Пиша същия въпрос и в темите за Минт и за начинаещи в Linux ... знам ли къде ще се види по-рано и ще се намери решението.
      Моля да ме извините !
    • от milen_sf
      Здравейте.
      Имам следният проблем, който се проявява само при чатовете от Viber на компютъра ми.
      Мога да изпращам и получавам всякакви линкове към чатовете, но когато се опитам да кликна на който и да е линк, той не ми се отваря автоматично в браузъра. Въобще по никакъв начин не успявам да го отворя в браузъра на компютъра.
      Някой може ли да ми каже, каква е причината и как мога да оправя този проблем?
    • от Safet Luman
      Здравейте искам да ви питам защо ме показва онлайн при положение че не съм влизал в приложението?
    • от Soviet Soldier
      Привет!

От доста време забелязвам изскачащи и крайно неприятни реклами ,заемащи половината лист с абонати. Опитах се да намеря из интернет информация относно това ,как да ги премахна. Пробвах ,дори да блокирам един адрес ,на принципът за премахване на рекламите в скайп ,но не се получи. За това се сетих да пиша тук ,та ако някой има представа, как да премахна тези нежелани и крайно дразнещи реклами ще се радвам да сподели. 

П.С. Забравих да спомена ,че ОС ми е Windows 8.1 ,ако това има значение. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.