Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Търся лека програмка (безплатна!), с която бързо да мога да си завъртам клипчетата от телефона :) Movie Maker ползвам в момента, но отнема много време да зареди самите клипчета, те са и с голяма резолюция и са тежки. Онлайн също не е опция, поради размера на файловете. Дайте съвети, моля!

Поздрави,
Калина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При висока резолюция и голям размер на файловете никоя програма няма да е достатъчно "бърза". Това по-скоро се определя от възможностите на компютъра (процесор, памет, видеокарта).

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. От доста време се чудя дали да направя такава тема тук, защото не знам дали вече се ползеа този сайт/форум много и също така не знам дали няма да ми отговорите едно и също както отговарят другите от youtube. Ето я и моята история. Имам youtube канал. Уж за игри създаден, преди 2 години. Абе те и те едни игри.. Снимам по-често от телефон, понеже съм беден и не мога да си купя компютър.. Но както и да е.. Та проблема ми е, че за 2 години и горница съм събрал само 270 абоната. Не знам в мен ли е проблема, че нямам пари да си купя компютър да снимам на по-готини игри, в това, че не е лесно да се едитват видеа от телефон, от гласа пък ли ми е, от това, че съм на 15 ли е.. Не знам от какво е.. Честно казано, аз започнах да се занимавам ,,малко по-сериозно'' с канала си в средата към края на 2016 година.. Да, правилно чухте 270 абоната.. Знам, че е малко, но каквото и да правя нещат да растат тия абонати... Ето линк за канала ми: https://www.youtube.com/channel/UCpjEv8zze9cEgJkAhjhhxJg?app=desktop&persist_app=1&noapp=1 Каквото и да правя, не ще и не ще.. Кажете ми какво да направя.. Помогнете ми.. Също така, бихте ли ми казали някакви сайтове с които мога да се свържа за sponsorship/partnership става английски, но и български да е, още по-добре.. Та малко също ще променя темата.. Видях 1 лаптоп lenovo y50-70 за 850 лева.. Втора употреба е.. Но какво да правя, все пак не съм син на рокфелер и да... Та хареса ми, рам 16GB DDR3 1TB SSHS gtx 860m 4gb intel i7-4710HQ 4 ядрен 8 нишков или 4 физически и 8 логически ядра.. Проблемът е, че нали е втора употреба, а ми се струва, че обявата няма да издържи още 2-3 макс 4 месеца.. А не знам къде да намеря същия за 850, че ако го намеря и за по-малко още по-добре, но надали.. Та това са ми проблемите.. С ютуб канала и с лаптопа.. Надявам се да ме разберете.. 
    • от Fusion Netlabel
      LiteManager 4.8 and client for Mac OS and iOS
      LiteManagerFree е мощно и интелигентно приложение, предназначено да ви позволи да управлявате един компютър от друг. В прозореца на програмата ще видите работния плот на отдалечения компютър и можете да го управлявате с мишката и клавиатурата.
      Програмата се състои от две части: клиентски модул Viewer LiteManager инсталиран на компютъра на администратора и Сървър- сървърен модул LiteManager, инсталиран на отдалечени компютри. За да добавите нова връзка в списъка LiteManager Viewer само трябва да зададете нейния IP адрес и може да се свържете след инсталиране на LiteManager и парола на сървъра.
      Забележка: LiteManagerFree позволява управление на до 30 компютри.
      Операционна система: Windows / Linux / Android / Mac / iOS
      Официална страница:http://www.litemanager.com/produkts/LiteManagerFree/
      Размер: 32.6MB
      Лиценз: Безплатен

• от Venci Velikov
      Здравейте забелязах че "Преглед на снимки с windows" е премахната от операционната система и на нейно място са сложили някакви измишльотини, които са крайно неудобни за ползване а и отварят една снимка за над 30 секунди което е отвратително дразнещо. Търся програма подобна на гореспоменатата не ми трябват други екстри освен да отварям и завъртам снимките максимално бързо.
    • от Dobby676
      Здравейте, търся програма за създаване на мултимедийни исторически карти! Трябва ми програма, с която да създавам карти и движения по тях, нещо подобно на картите, които ги дават в историческите филми по National Geographic ch. (качих подобна снимка). Всяка помощ би ми била нужна. Споделете мнения. Благодаря!!!  

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.