Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да попитам по какъв начин мога да премахна някакъв китайски злонамерен шпионски софтуер който ми се е намърдал в компютъра дори и без да ме пита! Използвам Windows 10. Използвах някъква програма "Smarty Uninstaller". Няколко пъти се опитвах да го премахна но гадта не иска да се премахне!! МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, TheTurboPowerBG написа:

Здравейте! Искам да попитам по какъв начин мога да премахна някакъв китайски злонамерен шпионски софтуер който ми се е намърдал в компютъра дори и без да ме пита! Използвам Windows 10. Използвах някъква програма "Smarty Uninstaller". Няколко пъти се опитвах да го премахна но гадта не иска да се премахне!! МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!!!

Местя темата ви в подходящия раздел: https://www.kaldata.com/forums/forum/137-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0%D1%85%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BE%D1%84%D1%82%D1%83%D0%B5%D1%80-hijackthis-%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B5/

Прочетете първата важна тема в раздела и изпълнете инструкциите в нея!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре извинявам се,че съм я написал на грешното място а сега някой ще ми помогне ли как да го разкарам този китайски боклук който ми се е намърдал? :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, TheTurboPowerBG написа:

Добре извинявам се,че съм я написал на грешното място а сега някой ще ми помогне ли как да го разкарам този китайски боклук който ми се е намърдал? :(

преди 28 минути, capnemo написа:

.....

Прочетете първата важна тема в раздела и изпълнете инструкциите в нея!

Втори път!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще чакаш да ти отговорят.Хората си имат работа.Ти кво мислиш че това е като с вълшебна пръчица.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ivan1975 написа:

Ще чакаш да ти отговорят.Хората си имат работа.Ти кво мислиш че това е като с вълшебна пръчица.

Ако питаш мен... вместо да пишиш безсмислени коментари можеше да се опиташ да помогнеш ако не.. изобщо да не пишиш коментари!

преди 25 минути, capnemo написа:

Втори път!!!

Мисля,че въпростната 1-ва тема не отговаря на моят проблем! (поне така си мисля аз!)  Това е някаква програма която се е инсталирала нещо като УЖ помощна програма + някакъв си Cleaner който се опитвам по всякакъв начин да премахна но не се получава!

THE PROBLEM!.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, TheTurboPowerBG написа:

Ако питаш мен... вместо да пишиш безсмислени коментари можеше да се опиташ да помогнеш ако не.. изобщо да не пишиш коментари!

Мисля,че въпростната 1-ва тема не отговаря на моят проблем! (поне така си мисля аз!)  Това е някаква програма която се е инсталирала нещо като УЖ помощна програма + някакъв си Cleaner който се опитвам по всякакъв начин да премахна но не се получава!

Ако искате някаква помощ изпълнете каквото ви казах.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без логовете от FRST трудно ще ви помогнем, но вие си знаете!

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре значи щом ви искам помощ значи незнам какво трябва да направя за това можете да ми обясните стъпка по стъпка какво трябва да направя! Как да ги изкарам тея "логове"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, TheTurboPowerBG написа:

Добре значи щом ви искам помощ значи незнам какво трябва да направя за това можете да ми обясните стъпка по стъпка какво трябва да направя! Как да ги изкарам тея "логове"?

преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Без логовете от FRST трудно ще ви помогнем, но вие си знаете!

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?

Прочетете темата, която колегата е споменал и изпълнете стъпките, описани там. Ако има нещо неясно питайте

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.
Бележка: Вашата публикация изисква одобрение от модератор, преди да стане видима за всички.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване