Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Обръщам се към тези които спецално играят AION Free To Play! Имам проблем с Launcher-а! След излзиането на поредният Update се опитвам да го инсталирам и ми излиза следната грешка (на ScreenShot-а) Има ли някакъв начин това да се оправи без да се налага да преинсталирам цялата игра защото не ми се чака толкова много време или е неизбежно?

AION ERROR.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TheTurboPowerBG написа:

Здравейте! Обръщам се към тези които спецално играят AION Free To Play! Имам проблем с Launcher-а! След излзиането на поредният Update се опитвам да го инсталирам и ми излиза следната грешка (на ScreenShot-а) Има ли някакъв начин това да се оправи без да се налага да преинсталирам цялата игра защото не ми се чака толкова много време или е неизбежно?

Вие прочетохте ли какъв е проблема ви? Ключова дума: дисково пространство

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, TheTurboPowerBG написа:

Имам 1 ТЕРАБАЙТ свободно място.. не в това проблема....

Ако имате само един диск и имате толкова свободно пространство чакате фирмата да си оправи бъговете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 1 ТЕРАБАЙТ свободно място.. не в това проблема....

1 TB ? Че колко ти е голям целия хард и на колко си го разделил и попринцип се изисква мястото да е в C , защото FailForge първо там тегли файловетв и после инсталира където си му посочил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам само и единствено C:/ друг раздел нямам! Общото ми място е 2 ТБ.В момента имам 1.26 ТБ свободно място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, TheTurboPowerBG написа:

Имам само и единствено C:/ друг раздел нямам! Общото ми място е 2 ТБ.В момента имам 1.26 ТБ свободно място.

Пусни проверка на файловете и пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми друго освен да преинсталираш Gameforge лаунчера и самата игра не ти остава.... 

Играх Aion над 4 години , 1 година и нещо в Nexus толкова проблеми съм имал с техния скапан лаунчер че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами писах им и в техният форум ще видим какво ще направят! Надявам се да си оправят бъговете! Явно няма друг начин освен да чакам ... стига да не е дълго защото GoldPack-а ми тече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами писах им и в техният форум ще видим какво ще направят! Надявам се да си оправят бъговете! Явно няма друг начин освен да чакам ... стига да не е дълго защото GoldPack-а ми тече!

Ако чакаш те да ти помогнат , може да ти се наложи да купиш 2 голд пака.... по-добре я преинсталирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така последно по темата успях да RECOVER файловете най-после и ми даде UPDATE-та и всичко е 6!! БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ АДМИНИТЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАКЛЮЧИТЕ ТЕМАТА! :)  :)  :)  

Редактирано от TheTurboPowerBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miteff
      Използвах Nitro_Pro_Ent_11.0.3.173_Portable_Eng_x64 за редакция на pdf файл, но след записване ми дава грешка при печатане - не иска да го печата при отваряне в Adobe Reader. Иначе го печата само от програмата за редакция Nitro Pro. Има ли решение на проблема?
    • от Tosashi8
      Здравейте . Преди около 8 часа излезе някакъв нов ъпдейт на лаптопа ми и беше доста голям тъй като беше заел доста място в C: и оставаха едва няколко GB свободни . Посочих рестарт и ъпдейт , всичко вървеше както трябва от начало , зареди на 100% и тръгна да се рестартира , появи се черен екран и по средата белите точици които се въртят в кръг и показват , че уж зарежда ... и така вече повече от 7 часа стои на тях . Пробвах  преди малко ctrl +alt +del и да го изключа от пауър бутона , не става .  
      Някой ако помогне ще съм много благодарен , поздрави .
    • от ivanovr
      Описание на леновото :
      Процесор: Intel Core i3-3110M /2.40Ghz
      RAM Памет: 8GB
      Видео Карта: ATI Mobility Radeon HD8750M 2гб-ДДР3
      Твърд диск: 1000GB + 8GB SSHD
      Размер Дисплей: 15.6' (1366 x 768 Pixels)
      Цвят: Черен
      производител: Lenovo

CPU: Intel® Core™ i3-3110M Processor (2.40 GHz, 3M Cache) 
      Процесор: Intel Core i3 
      Graphics: AMD MOBILITY™ Radeon™ HD 8570M 2GB-DDR3 
      Видео: AMD Radeon 
      Памет: 4096 
      Твърд диск: 1TB+8GB SSHD 
      Размер на екрана: 15.6'' LED-backlit HD (1366 x 768 resolution) 
      Memory Type: DDR III 1600 
      Optical: DVD±RW 
      LAN: 10/100 
      WiFi: 802.11b/g/n
      Integrated Bluetooth®: Yes 
      USB 2.0: 1 
      USB 3.0: 2 
      RJ-45 (LAN): Yes 
      VGA port: Yes 
      HDMI: Yes 
      Card Reader: 2-in-1 
      Battery: 6-cell 
      Integrated camera: 720p HD webcam
      Въпросът ми е дали мога да го подобря защото много забива,лагва,засича.Хора моля дайте линкове за видео карта която ще ми свърши работа на  лаптопа ми просто който разбира на ми пише и да ми каже кое мога да подобря по лаптопа . Искам по тежките игри да ми тръгват спокойно без да засичат и моля помогнете !!!!!!!! примери GTA 5 ASASSEN CREED PUGB  по големите игри който си заслужават . много ще съм ви благодарен !!!!!!!!!!

• от Krasimira Kirova
      Здравейте, Колеги,
      Имам проблем с инсталацията на PrestaShop 1.6. Пробвах няколко версии на 1.6..., но не успявам. Къде е грешката? Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?

• от Bbt_sm
      Здравейте! Когато се опитвамд а инсталирам Acronis Disk Director Home ми излиза тази грешка и немога да го инсталирам.Знаете ли за какво излиза тази грешка?
      IMG_20170707_094312-ilovepdf-compressed (1).pdf
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.