Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Обръщам се към тези които спецално играят AION Free To Play! Имам проблем с Launcher-а! След излзиането на поредният Update се опитвам да го инсталирам и ми излиза следната грешка (на ScreenShot-а) Има ли някакъв начин това да се оправи без да се налага да преинсталирам цялата игра защото не ми се чака толкова много време или е неизбежно?

AION ERROR.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TheTurboPowerBG написа:

Здравейте! Обръщам се към тези които спецално играят AION Free To Play! Имам проблем с Launcher-а! След излзиането на поредният Update се опитвам да го инсталирам и ми излиза следната грешка (на ScreenShot-а) Има ли някакъв начин това да се оправи без да се налага да преинсталирам цялата игра защото не ми се чака толкова много време или е неизбежно?

Вие прочетохте ли какъв е проблема ви? Ключова дума: дисково пространство

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, TheTurboPowerBG написа:

Имам 1 ТЕРАБАЙТ свободно място.. не в това проблема....

Ако имате само един диск и имате толкова свободно пространство чакате фирмата да си оправи бъговете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 1 ТЕРАБАЙТ свободно място.. не в това проблема....

1 TB ? Че колко ти е голям целия хард и на колко си го разделил и попринцип се изисква мястото да е в C , защото FailForge първо там тегли файловетв и после инсталира където си му посочил.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам само и единствено C:/ друг раздел нямам! Общото ми място е 2 ТБ.В момента имам 1.26 ТБ свободно място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, TheTurboPowerBG написа:

Имам само и единствено C:/ друг раздел нямам! Общото ми място е 2 ТБ.В момента имам 1.26 ТБ свободно място.

Пусни проверка на файловете и пробвай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми друго освен да преинсталираш Gameforge лаунчера и самата игра не ти остава.... 

Играх Aion над 4 години , 1 година и нещо в Nexus толкова проблеми съм имал с техния скапан лаунчер че...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами писах им и в техният форум ще видим какво ще направят! Надявам се да си оправят бъговете! Явно няма друг начин освен да чакам ... стига да не е дълго защото GoldPack-а ми тече!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами писах им и в техният форум ще видим какво ще направят! Надявам се да си оправят бъговете! Явно няма друг начин освен да чакам ... стига да не е дълго защото GoldPack-а ми тече!

Ако чакаш те да ти помогнат , може да ти се наложи да купиш 2 голд пака.... по-добре я преинсталирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И така последно по темата успях да RECOVER файловете най-после и ми даде UPDATE-та и всичко е 6!! БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ АДМИНИТЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАКЛЮЧИТЕ ТЕМАТА! :)  :)  :)  

Редактирано от TheTurboPowerBG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.