Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте! Обръщам се към тези които спецално играят AION Free To Play! Имам проблем с Launcher-а! След излзиането на поредният Update се опитвам да го инсталирам и ми излиза следната грешка (на ScreenShot-а) Има ли някакъв начин това да се оправи без да се налага да преинсталирам цялата игра защото не ми се чака толкова много време или е неизбежно?

AION ERROR.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, TheTurboPowerBG написа:

Здравейте! Обръщам се към тези които спецално играят AION Free To Play! Имам проблем с Launcher-а! След излзиането на поредният Update се опитвам да го инсталирам и ми излиза следната грешка (на ScreenShot-а) Има ли някакъв начин това да се оправи без да се налага да преинсталирам цялата игра защото не ми се чака толкова много време или е неизбежно?

Вие прочетохте ли какъв е проблема ви? Ключова дума: дисково пространство

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, TheTurboPowerBG написа:

Имам 1 ТЕРАБАЙТ свободно място.. не в това проблема....

Ако имате само един диск и имате толкова свободно пространство чакате фирмата да си оправи бъговете

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам 1 ТЕРАБАЙТ свободно място.. не в това проблема....

1 TB ? Че колко ти е голям целия хард и на колко си го разделил и попринцип се изисква мястото да е в C , защото FailForge първо там тегли файловетв и после инсталира където си му посочил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам само и единствено C:/ друг раздел нямам! Общото ми място е 2 ТБ.В момента имам 1.26 ТБ свободно място.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, TheTurboPowerBG написа:

Имам само и единствено C:/ друг раздел нямам! Общото ми място е 2 ТБ.В момента имам 1.26 ТБ свободно място.

Пусни проверка на файловете и пробвай пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми друго освен да преинсталираш Gameforge лаунчера и самата игра не ти остава.... 

Играх Aion над 4 години , 1 година и нещо в Nexus толкова проблеми съм имал с техния скапан лаунчер че...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами писах им и в техният форум ще видим какво ще направят! Надявам се да си оправят бъговете! Явно няма друг начин освен да чакам ... стига да не е дълго защото GoldPack-а ми тече!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами писах им и в техният форум ще видим какво ще направят! Надявам се да си оправят бъговете! Явно няма друг начин освен да чакам ... стига да не е дълго защото GoldPack-а ми тече!

Ако чакаш те да ти помогнат , може да ти се наложи да купиш 2 голд пака.... по-добре я преинсталирай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И така последно по темата успях да RECOVER файловете най-после и ми даде UPDATE-та и всичко е 6!! БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ АДМИНИТЕ МОЖЕТЕ ДА ЗАКЛЮЧИТЕ ТЕМАТА! :)  :)  :)  

Редактирано от TheTurboPowerBG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от pcservizpld
      Открих няколко интересни програмки, но честно казано им нямам особено доверие. Омръзна ми да разцъквам за да изключвам на клиентски или на моите ъпдейтите на скапания 10, но пък 10 ми трябва заради софтуерите които позлвам. А и клиентите си го харесват. Както и да е, мисля да го пробвам на някой фреш инстал да видим как ще работи, но ако имате мнения споделете или ако знаете софтуер който работи поне на 70 процента в случаите.
      Списък:
      https://www.softpedia.com/get/Tweak/System-Tweak/Win-Updates-Disabler.shtml
      https://www.majorgeeks.com/files/details/win_updates_disabler.html
      https://winaero.com/blog/windows-10-update-disabler-disables-windows-10-updates-reliably/
      Този е от най-сумнителен сайт, така че тест задължително в изолирана среда ( pc без мрежа или виртуална машина ) - https://www.site2unblock.com/win-updates-disabler/
    • от Марио Проданов
      Здравейте! Имам следната задача -> да напиша програма, която чете вход от последователности от латински букви. Т.е. имам предвид при входа да напиша малки латински букви и на изхода да извежда големи. 
      Написах програмата, но след компилиране ми изкарва грешката -> ISO C++ forbids comparison between pointer and integer.
      Ако някой може да помогне ще му бъда много благодарен.  
      Благодаря за отделено време и внимание!
      Под описанието е CPP файла. 

Array.cpp
    • от z0sk1e
      Здравейте, 
      Преди няколко дни реших да изчистя лаптопа и да му сменя термо-пастата. След като го сглобих стартирах системата и ми даде грешка при Системния вентилатор. Предположих че съм забравил пин-а несвързан но уви 1/4 кабели беше скъсан. Правих се на заварчик със запалката, но не успях да подкарам вентилатора. След което поръчах нов, но и той не тръгва. Търсих възможности, които да оправят положението но безуспешно.. 
      Остана ми да пробвам само да флашна биоса, но някак си ми е трудно, защото защитата за висока темп. го изключва. 
      HP Elitebook 8560w workstation
      Някакви идея, кое, как? 
    • от hong yeonduk
      Лаптопа ми беше много бавен и реших да го сканирам за вируси и си изтеглих една антивирусна. Когато го сканирах ми излизе прозорче с отметка и ме попита дали искам да ми следи и онлайн сърфирането(или нещо от сорта) и аз натиснах да, и след това ми поиска рестарт. След рестарта нямах икони, показва ми че няма връзка с интернет и няма налични връзки. Това на снимката е съобщението което ми излиза.
      Също така каквото и да се опитам да направя(например да проверя за неизправности) ми дава грешка.
      Моля помогнете не разбирам от компютри.(Понеже не знам какъв е проблема най-вероятно категорията на темата е грешна).
    • от megato
      имам проблем със кумулативна актуализация на windows 10 когато стигне до 10% ъпдейта спира да се тегли и ми иска да ресна лаптопа рестартирах го същиярезултат сега съм на версия 1709 на windows 10 home

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване