Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички . Проблема ми се състой в това ,че ми излиза черен екран когато включа някоя игра , но звука си го има . Преди 2 дена ми стана така и не знам откъде е проблема , ако може някой да ми даде съвет какво да правя . Лаптопа е Asus x550jk всичко съм го ъпдейтнал , вчера ги проверявах през Device Manager и не ми излизат нищо за ъпдейт . С windows 10 64bit е машината . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей. Това случва ли се с други програми, филми или само когато пуснеш игра? Лаптопа почиства ли се редовно и как стои въпроса с температурите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е на 3-4 месеца и все още не съм го чистил . Когато пусна игри ( например GTA V , Assasins Creed Syndicate , The Witcher Wild Hunt  , Anno 2205 и др. такива нови игри )  ми дава черен екран , но звук има . Допреди 1 ден нямаше проблем , пуснах антивирусната ( Avast ) но нищо не откри . 
Просто ей така изведнъж почна да го прави това , мисля си че съм хванал някакъв вирус и антивирусната не го засича . Имам диск с Windows 7 и Windows 8 да го преинсталирам ли или да го мъча ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То този лаптоп няма драйвери за Уиндоус 10. С майкрософтски ли си и видеото GTX850M драйвера от сайта на нвидия ли е? Спри защитата на Аваст и пробвай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От сайта на на Nvidia са драйверите + Intel 4600 . Avast го дейнсталирах и сега съм само Windows Defense  и пак не става . Преди малко ми тръгна Assasins и ми вървеше много лоши , а попринцип върви гладко . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.bleepingcomputer.com/download/minitoolbox/

С този инструмент ако видиме грешката слагаш отметките и GO и публикуваш резултата.

Температури гледал ли си?

http://www.hwinfo.com/download.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих това което каза ExaFlop , но нищо не стана , пак същото положение . От качения файл има ли някаква информация , аз видях някакви грешки но не съм много компетентен . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Uniblue DriverScanner? С това ли дойдоха драйверите о не! Напълнил си се с боклуци! Деинсталирай го с програма като Revo Uninstaller.

iTools 3 Shenzhen Thinksky - това какво представлява?

KMPFaster - това е боклука на КМПлеъра деинсталирай го.

http://files.avast.com/iavs9x/avastclear.exe

Аваста не се е махнал.Изтегли този инструмент и като те пита избери да рестартираш и влезеш в сейф мод да премахне напълно аваста.

На Лавасофт какво си слагал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

iTool 3 ми е за iphone да си качвам музика и филми , това на KM плеъра ще го махна . A това Лавасофт , честно да кажа не знам за какво съм го сложил и как , но за какво се използва ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.comss.info/page.php?al=Soft_Organizer_free

Не видях да имаш дейнсталираща програма.Аз ползвам тази и съм доволен.Първото което го споменах го махни с нея или Revo Uninstaller.Знаеш ли как се работи с него? И с него ли дойдоха драйверите Uniblue? Не е хубаво последния драйвер на Нвидия да се слага!

Windows defender изключен ли е?

Редактирано от _Alex&Vanko_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е с него да са дошли тези драйвери за който говориш . Иначе работил съм и преди с дейнсталираща програма , то тази е лесна и вече изтрих първата програма DriverScanner .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И дефендера виж изключен ли е? Да няма конфликт.

Като казваш възможно, то ти не си ги търсил ръчно драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не автоматично ги търсих . Той компа тотално бъгяса и сега съм в safe mode опитвам се да го оправя с нещата който ми каза  и ако не стане нищо ще се принудя да го преинсталирам :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай инструмента на Аваст те е вкарал в сейф моде.Следваш инструкциите и след рестарт трябва да влезеш в нормален режим.

Обясни подробно какво става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей ся го пробвах упражнението.След като дадеш Да като стартираш инструмента се рестартира в безопасен режим и след логване ти се появява екрана.На български е избираш версията която си имал и я премахваш и щи даде бутон рестартирай сега или по-късно.Дадох рестартирай сега и си ме върна в нормален режим.Помислих да не е бъгната версията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи влезнах в safe mode и инсталирах RogueKiller и ADWcleaner откриха ми разни вирусчета , червей и т.н. , почистих ги и сега мисля , че нещата са по-добре . Довечера като се прибера ще го разцъкам компа и ще пиша дали всичко е наред . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

100% драйвери за видеото.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Черни екрани на система при пускане на игри се дължат на следното :

1. Некоректни драйвери или некоректна инсталация дори на правилните

2. Системните изисквания на играта превишават драстично параметрите на машината в частта " Видео " , " Рам" . "Процесор "

3. Некоректна работа на видеоконтролера в частта " direct x "

4. Бъг в самото копие на играта .

5.Некоректна инсталация на самата игра .

Последните неща в който се търсят проблеми  при иначе коректно работеща система извън игрането на игри, са антивирусни програми, температури и т.н . 

Ако нещата с играта и гореизброените неща са наред , а има проблем с греене и т,н ,самата игра ще тръгва , но след период от време ще се появят проблеми , а не със самото стартиране .Антивирустните програми се изключват при самата инсталация на някой игри който имат кракове и т.н , а не след това .

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.