Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет ;) 1во искам да кажа незнам дали съм пуснал темата в правилния раздел за 1ви път пускам подобна тема ако темата е в грешен раздел моля някой модератор да я премести в правилния.И така казано накратко преди няколко дни един малоумник ми отнесе лявото странично огледало на колата и сега съм без огледало,питах на няколко морги дали им се намира някой останало огледало но на всякъде удрям на камък ;) Препоръчайте ми някой сайт за онлайн купуване/продаване където мога да намеря нещо 2ра употреба за около 20-30 лева щот много е кофти без огледало. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А колата каква е?

Пишеш в гуглето "авточасти втора употреба/ръка", отваряш сайтовете един по един и търсиш каквото ти трябва. В краен случай и ebay може да пробваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разхождаш се из твоето село по морги и магазини. Във форума на съответната марка също има и доста изгодни предложения, особено ако е за автомобил над 10 години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от O.o o.O
      Може ли да се направи някаква настройка или нещо подобно, така че като се затвори лаптопа той да не заспива, а да продължи да си работи. Това е с цел за повече свободно място.  
      Благодаря предварително!  
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм имам влечение към колите, искам да попитам къде мога да го изучавам в Европа и после да имам гарантирана работа. Как се кандидатства, че не остана много време? Аз съм скаран с чуждите езици, но мога ли да изучавам тази специалност с езикова година. Портфолиото какво трябва да съдържа. Къде приемат със стипендии? Къде ще ми излезе най-евтино обучението? Благодаря Ви предварително!

• от HelloWorld
      Здравейте,
      Някой може ли да помогне с презаписването на масив в друг масив, т.е входните данни се записват в даден масив, но след това трябва да се прехвърлят на друг в отделна функция. 
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер Така днес получих смс от интернет доставчика си,че наближава датата за изтичане на договора ми и ако имам желание да заповядам да преподпиша нов Ходих да питам дали са пуснали няква предпразнична промоция нещо а у понеже аз съм на пакет интернет + 3 телевизора общо сумата е 40 лева на месец таксата но сега ми предлага предпразничната промоция такса 30 лева като пускам новия договор той ще е за 2 години но има и една уловка Сега съм на 70Mbps а след подписването на новия договор който ще е 2 години скоростта на интернета ще е малко по бавна 50Mbps Понеже това не ме устройва,защото искам възможно най бърза интернет скорост понеже всеки ден играя League тегля си филми да гледам и с тези 50Mbps сигурно ще се теглят двойно по бавно запитах го дали има някъв вариант да направим нещо да увеличим от 50Mbps на повече да стане ? Той ми каза,че има вариант да си купя една оптика да дойдат да я монтират и скоростта ще се дигне на 100Mbps даже има вариант да стигне до 150Mbps Казах му,че това ме устройва бих ги дал 50 лева за една оптика тъкмо интернета ще е по бърз И сега въпрос ? Понеже не съм много на "ти" с тези оптики Някой който е на оптичен интернет или има познат който е на оптичен интернет да сподели мнение дали си струва ? Дали е по добре с нея от колкото кабелен интернет ? Мерси Предварително !!!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.