Премини към съдържанието
pif4o

Странен проблем с изтегляне на приложения!?

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, от около месец имам Allview P6 Energy, обаче имам много странен проблем с изтегляне на приложенията през мобилната мрежа. По незнайно какви причини ако реша да изтегля приложение ми дава статус изтегля се, оная лента за изтегялнето се джурка постоянно но изтегляне не започва. Какво ли не съм правил и не ще и неще, всички съвети за този проблем в страницата на гугъл съм изпълнеил, като почнеш рестарт на телефона, чистене на кешове, дата и час, ъпдейти на приложения, спирането и пускането на менъджера и нищо не помага. Иначе телефона има итернет браузва без дерт, ако пусна точка за достъп от него, телефона които се закача за моя телефон сваля приложенията без проблем. Но моя телефон продължава да не ще да сваля. Пускам ВИФИ и свалянето тръгва. Спирам ВиФи пробвам да сваля с мобилния и никъв проблем, все едно се отпушва. Минава се време, ден два, решавам да сваля с мобилния и нищо пак неще, зарязвам го, прибирам се в къщи опитвам пак и вече сваля, а ся кажете ми що за простотия се случва??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задръстил си телефона с нещо и никакъв cleaner не не може да го оправи за това най-сигурното чистене е RESET до фабрични настройки, но ще ти изтрие всичко, ще го направи като нов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Провери в data usage settings дали restrict background data е с отметка - не трябва да е маркирано.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега Person няма как да съм задръстил, защо с Вифи сваля веднага щом го пусна, отделно проверил съм колко място има и има достатъчно и рам и ром и прочие :)

Колега ExaPlop  проверих това което ми каза, но не е отметнато, като го отмена дори горе на лентата ми стои постонно символ че рестрикт датата е вкл. така че и от това не е. В момента си сваля без проблем квото си реша, сигурен съм че утре пак ще е отказал, и що ли имам някво странно чувство че го прави когато минавам от зона на една клетка в друга, ама ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо чудно оператора ти да те ограничава видиш ли за да не им товариш мрежата... така ми беше казала една служителка преди време.Изсмях се и си тръгнах аз тоя Интернет и викам за какво го плащам ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задал си му да сваля/ъпдейтва само при наличен вайфай

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влизаш в Google Play -> горе вляво "трите чертички" -> Settings -> Auto-update apps

Забележка-5-приложения    Забележка-5-авто

и слагаш отметка на втората позиция - "Auto-update apps at any time. - Автоматично актуализиране на приложенията по всяко време."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.