Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! През годините съм намирал 2 програми които се справяха със сваляне от voyo, първата беше нещо от рода на spider нещо си, другата беше StreamTransport. Бихте ли могли да споделите някоя нова програма която се справя към днешна дата, понеже баща ми реши снощи да си вземем абонамент за месец и да се възползвам, да сваля каквото ми е необходимо :)

ПП Мога да върна жеста, ако има нещо което му трябва на някой във voyo, а няма абонамент, да му го сваля и кача :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай тази услуга:

http://file2hd.com/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
    • от аm-аm
      Видео е. Тръгва с VLC, KMPlayer и още някакъв боклук, но само като поток - без контрол напред, назад и т.н.
    • от krassleto
      Здравейте,
      наскоро си закупих Процесор Intel Core™ i5-7400, 3.00Ghz, Kaby Lake, 6MB, Socket 1151, BOX и след като инсталирах windows 64bit от оригинален холограмен диск на microsoft - не ми разпознава въобще видеокартата на различна от standart vga adapter.
      Тъй като инсталирания windows беше стар релийз - реших да пусна автоматичния ъпдейт и да инсталирам всички необходими ъпдейти. Теглиха се над 1.2GB и се инсталираха голяма част от тях. Стана SP1 и се инсталира IE 11.
      Това обаче не реши проблема с видеокартата. Опитах се да изтегля драйвер от страницата на производителя на процесора, но точно за windows 7 64bit няма - има за линукс и за windows 10.
      Започнаха да ми се изчерпват идеите... та помагайте...
    • от И. Купенов
      Имам домашни камери като напиша ип-то в браузера ми излиза двр пиша потребител и парола след това влиза в системата но ми иска нчкакъв плугин свалчм го инсталирам го  и нищо  пак същото 

• от dzaabo
      Привет !
      Моля някой да даде акъл за някоя програма за редакция на видео !
      Сега ще обясня ТОЧНО за какво иде реч !
      Една моя приятелка е учителка по английски език на деца !
      Целта и е на дадено анимационно филмче да махне гласа на героя който говори и да сложи глас на детето ...
      Идеята е :
      Децата да озвучат филмчето със собствени думи и после да може да се посне в училището за да видят всичките деца кой какво е направил ...
      Аз лично и препоръчах Формат Фактори ..Но тя каза че не и върши точно това , което иска .
      Жената живее в Украйна и предимство ще е някоя програма дето има Руски или английски език !
      Тенкю предварително ...
      Ако може програмата да не е много сложна !
      Като за човек със знания за работа с компютър но все пак да е по опростена !
      Ако нещо не съм обяснил както тряя ще допълня ! Само кажете точно какво се иска като инфо още от мене
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.