Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Става на въпрос за Master Smartphone501,закупен от Италия.При вклю4ването на телефона иска цифрен код.Хард ресет не помага и това доста ме изненада.Ако някой може да помогне да пише.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google акаунт нямате ли, би трябвало да ви поиска такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От къде гледаш как се прави hard reset? Виж в YouTube как се прави, там грешни решения НЕ публекуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Person написа:

От къде гледаш как се прави hard reset? Виж в YouTube как се прави, там грешни решения НЕ публекуват.

Грешиш.

преди 27 минути, Boyan Borisov написа:

Става на въпрос за Master Smartphone501,закупен от Италия.При вклю4ването на телефона иска цифрен код.Хард ресет не помага и това доста ме изненада.Ако някой може да помогне да пише.Благодаря предварително.

А сложил ли си българска сим карта ? Ако да, може да е кодиран и този код да е за мрежа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона е на мой колега на щерка му.За Google акаунт незнам.Утре ще разбера.Предполагам,4е трябва да имам връзка с интернет за да ми поиска такъв.

преди 6 минути, niki292002 написа:

Грешиш.

А сложил ли си българска сим карта ? Ако да, може да е кодиран и този код да е за мрежа.

Хард ресет правя като вляза в Factory Mode.Тела е работил с БГ карта.В момента е без карта и без карта памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли дал повече подробности относно как правиш този Хард Ресет и какви грешка ти излиза, ако има такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно телефона е кодиран от Оператора и тук няма как да ти помогнем и трябва да си намериш свестен сервиз да го разкодира.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Blue_Hulk написа:

Би ли дал повече подробности относно как правиш този Хард Ресет и какви грешка ти излиза, ако има такава.

Натискам едновременно бутона за усилване на звука и за пускане.Не дава грешка.Режима е Android sistem recovery ,wipe data/factory reset.Извинявам се,4е по горе написах factory mode

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при натискане на wipe all Не ти ли излиза нещо ? Натисни "wipe data/factory reset", след което на "Yes" и направи снимка да видя какво ти изписва отдолу.  

Редактирано от Blue_Hulk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От това, което разгледах в гугъл, трябва да се флашне стоков фърмуер. Кофтито е, че не мога да го намеря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.