Премини към съдържанието
Elzix

Проблем с adobe premiere cc 2015

Препоръчан отговор

Здравейте, имам много странен проблем с transition ефектите в premiere cc 2015. Опитвам се да приложа даден ефект, но самият ефект както е сбор от някакви фреймове, при мен в тези фреймове добавя някакъв, който няма нищо общо с тези, които влизат в самият transition. Примерно лек fade, който "уж" трябва плавно да преминава единия кадър в друг, при мен добавя трети кадър, който дори не е в самият проект на видеото. Знам, че не е там, понеже този същият кадър помня, че го изтрих още в началото на обработката, а сега ми се добавя от някъде (кеширан ли е, в някакъв буфер ли се пази, не зна). Искам това нещо да не излиза въобще, как да го изчистя (премахна). Ако не сте ме разбрали кажете и ще се опитам да обясня по-добре. Доста ми е важно, защото ми е за курсов проект, а не мога да завършва проекта с този бъг..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично ги слагам с ctrl + D за видео transition и ctrl + shit + D за audio transition. Подобен проблем се получава ако има недостиг на дължима на кадрите между, които се слага transition-a обикновено.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.