Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся си някоя добра машина, ще се ползва за интернет, филми, музика, програмиране и леки игри. Все още не съм се спирал на нищо. Предпочитания за марки нямам. Предлагайте идеи и благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Chudomir31 написа:

Търся си някоя добра машина, ще се ползва за интернет, филми, музика, програмиране и леки игри. Все още не съм се спирал на нищо. Предпочитания за марки нямам. Предлагайте идеи и благодаря предварително.

Нова машина или втора употреба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами и аз се замислих дали да не е втора употреба, но по принцип предпочитам нов!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият, който е 749 лева, и мен ми грабна окото, наскоро го гледах. Харесва ми, че има жълт - любимия ми цвят, изглежда добре, на хартия е добър. Засега той ми е фаворит, но ще изчакам и други мнения

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои са тия "леки" игри ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Основната игра, която ще играя на него е hearthstone, помислих за лаптоп втора употреба и този ми направи впечатление http://m.ardes.bg/secondhand-laptops/HP-EliteBook-2560p-Intel-Core-i5-Windows-7-71928

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди месец си взех точно Dell Latitude e6230. При нормална употреба, т.е. браузване, температурите се движат в порядъка 58-68 градуса. При стрес тест не вдигна повече от 93. Имай в предвид, че дисплеят е 12,5 инча и не е нещо кой знае какво. От батерията също не може да очакваш чудеса (предвид, че е втора употреба машина) Мое лично мнение, това е малък лаптоп, подходящ за път, а не за основен, на който дори ще се играят игри. Иначе има много симпатичен външен вид.

Елитбукът, който си поставил по-горе е със същите размери, но едно поколение по-стар процесор, но идва с операционна система и оптично устройство.

Може да погледнеш 14 инчовите варианти на HP Elitebook 8460p/8470p, както и Latitude e6420/6430

Редактирано от apoplexia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност тази игра не е нищо особено - тя е просто игра с карти, така да се каже. Доколкото видях в сайта на производителя не би трябвало да товари интегрирана карта - даже въобще. По принцип имам добър настолен компютър, но понякога ми се налага да ползвам компютър по път или далеч от дома, та затова ми трябва някакъв лаптоп. Тоест не ми трябва нищо особено - батерията колкото за 1 филм да издържа е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.