Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги, планирам покупка на кола на старо. Ориентирал съм се около 2 - Audi A4 1.8 TFSi и Vw Passat CC 1.8 TSI.

Моля, дайте мнение - Ауди-то е по-скъпо за поддръжка, като екстри са близки.

От значение е какви пари ще  ми струва поддръжката. Моля, ако някой знае сайт, където да сравня разход на гориво и технически параметри, да ми пише.

Като ориентир пускам 2 обяви.

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11460034620992108&slink=doymbf

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11458537363388178&slink=doye2g

Моля препоръчайте и сериозен и коректен сервиз в София, където да проверя колата преди да я купя.

Много благодаря.

Пламен

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези коли с тези двигатели и тези турбини никога. Има малко поколения по-стари атмосферки с по-евтина поддръжка. Ся, VR6 174к.с е за предпочитане пред пиклив 1.8 турбиниран до 160к.с

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет simtech.

Благодаря за насоките. Всъщност целта ми не е да имам мощен автомобил, но такъв, който като го натоваря, да може да се движи. Т.е. да не е под 120 к.с. и да не харчи като ламя.

Колата ще е и семейна, но ще се налага да ходя и на срещи с нея. Все пак трябва да има добър вид.

Пламен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Тези два автомобила се правят на една и съща база, ползват еднакви двигатели... практически, това е един и същ автомобил. Така че не виждам причина Аудито да е с по- скъпа поддръжка. Разликата е във външния вид и лично аз, бих предпочел пасата- все пак е от серията СС(комфорт купе) и е фрашкан с екстри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.