Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам... как може да си маскирам IP-то и да си сложа Proxy сървър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускаш 2 теми и 5 човека се чудят какво искаш да кажеш. Обясни с прости думи какво искаш да направиш, за да може да ти дадем насоки или да ти кажем, че нещата няма да се случат. Какви маскирания на IP, слушане на портове и проксита те гонят????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Емил Костов, ако никнейма му издава набора - нормално. Всички на долу горе такава възраст имат амбициите на хакери. Малко обаче стават. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, XYconstant написа:

@Емил Костов, ако никнейма му издава набора - нормално. Всички на долу горе такава възраст имат амбициите на хакери. Малко обаче стават. :D

Възрастта няма значение, а а аз искам да го накарам да мисли и да разбере, че "доматите не се ядат с колците".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В случая има, щото с няколко теми сглобява пъзела (?!), който обаче не знам за какво ще ползва.

Сега се сещам за Квартален хакер. :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, XYconstant написа:

В случая има, щото с няколко теми сглобява пъзела (?!), който обаче не знам за какво ще ползва.

Сега се сещам за Квартален хакер. :wink12:

Има, просто има! За да получиш адекватен отговор трябва да дадеш нужната информация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от FrozenFace
      Колеги със приятелката ми мислим скоро да се вспуснем в тунела . Какво е Вашето мнение конкретно за този VPN, използвате ли го? 
      Поздрави 
    • от 7ygvbhu8
      Някой може ли да ми каже има ли Proxy сървъри с които мога да гледам видео клипове и да водя видео разговори по скайп?
    • от LxD
      Здравейте, интересувам се за изпробвани сайтове от който мога да си закупя платено бързо прокси. Ще го използвам предимно за Web сърфиране, туитър и Web базирани игри като булфлиит, империя онлайн и др.
    • от nage
      Здравейте. Вчера исках да слушам коментара на мача между Манчестър Юнайтед и Ливърпул по английското радио BBC5 (през интернет естествено - http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_radio_five_live), защото радио-коментаторите там са ненормални и създават адската амосфера, но в момента, в който беше даден първия съдийски сигнал, прекъснаха излъчването. Явно правата им за Висшата лига са платени само за територията на Англия и всички с външни IP-та им се спира достъпа. 

Стана ми интересно дали не може да се реши този проблем с някаква виртуална изгъзица и се разрових из нета да проверя. Някъде съветваха да се ползва сайт като 
      http://www.justproxy.co.uk/ , 
      през който да минеш, другаде пък четох, че можело за целта да се ползва Google Translate, но общо взето всичко, което пробвах не даде резултат, пак се включваше съобщението им, че в момента излъчват нещо, за което не са уредени правата. В крайна сметка само си изгубих времето и междувременно мача свърши. И сега ме е яд. 

Някой, който се е мъчил да реши подобен проблем - ако може да ме препрати темата във форума или да обясни, не вярвам, че е толкова трудно. Но сякаш излиза, че защитата на BBC5 радиото хваща всички измекярски номера, които ги има онлайн.

Може би трябва да се инсталира някаква програмка? Или може би трябва да се търсят английски проксита, които са активирани наскоро? Не знам...
    • от blqz
      Здравейте приятели, имам един много интересен проблем с който се надявам някой да може да ми помогне, защото вече доста време си блъскам главата в стената.

Ситуацията е следната:
      Живея в студенстко общежитие което изисква трафика да минава през proxy "за да няма пиратство"
      Проксито е HTTP с ип адрес:порт 10,0,0,1:8080 и потребителско име и парола AAAOI:ahfadhdasf (да кажем че е така)
      това не представлява проблем за браузъра и антивирусната (има настройки които позволяват authentication процеса)

Проблемът идва от факта, че нищо друго неможе да мине през итнернета. По-конкретно GooglePlay от таблет неможе да се закачи и немога
      да ъпдейтвам/инсталирам Старкрафт 2.

След много опити с SockCap, YourFreedom и други подобни програми все още несъм успял да намеря начин. За това се обръщам към вас.
      Дали има начин да се даде authentication за целия Windows (до клокото знам за Линукс е възможно) или да се настрои рутера да подава
      authentication-a.

Много се надявам да можете да ми помогнете.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.