Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ:Windows Longhorn 4051

Препоръчан отговор

Някой можели да даде линк за тази версия на Longhorn-a ,може и да не е от БГ сайтове.....и ако знаете някой други които са до 700mb да дадете линк-че и за тях :)Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой можели да даде линк за тази версия на Longhorn-a ,може и да не е от БГ сайтове.....и ако знаете някой други които са до 700mb да дадете линк-че и за тях :)Благодаря предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Ako идеш на този адрес го има:

ftp://ftp.net-surf.net/AppzzZ/Operation%20Systems/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има по-нов билд -> 4074. В дата.бг я има. Аз също, но на диск.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
има по-нов билд -> 4074. В дата.бг я има. Аз също, но на диск.

<{POST_SNAPBACK}>

Така така като сме се разговорили за Лонгхорн искам да ви попитам за това дали е излезла новата версия 2005 алфа 1 и ако да някой има ли я...

Видях в дата.бг една версия на Лонгхорн 2005 но незнам дали просто някой не си я е кръстил така...та ако вие знаете моля ви кажете

Ако я има вече даите линкче към нея но да не е на дата.бг че ми е ограничено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Longhorn.Beta.4053{English}(ISO) - 676 MB

Windows \"Longhorn\" Build 4053 - 676 MB

Редактирано от tonidnbs (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви питам как седи въпроса с последните версии по отношение на драйвърите?Аз съм пробвал най първата версия която беше пусната и нищо не разбрах от нея понеже не разпознаваше нищо,а и нямах дривери.Сега как е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 години по-късно...

Да ви питам как седи въпроса с последните версии по отношение на драйвърите?Аз съм пробвал най първата версия която беше пусната и нищо не разбрах от нея понеже не разпознаваше нищо,а и нямах дривери.Сега как е?

Еми за longhorn официялни драйвъри няма,но мисля че можеше да се сложат тези за виста или екс-пи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми за longhorn официялни драйвъри няма,но мисля че можеше да се сложат тези за виста или екс-пи.

чей малко бе,ти видя ли от кога е тамата ?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване