Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Това е първият ми пост в този форум.Надявам се някой да помогне,търся си слушалки до 100лв за слушане на музика(чалга,рап,сръбете и тн) В момента ползвам steelseries v3 prism на цена от 300лв и искам да кажа че не ми харесват за музика (боклук според мен) насочил съм се към akg k99pro но искам и да ги чуя поне..защото няма смисъл да купувам слушалки който свирят по зле от steelseries-а.Нека някой който има steelseries v3 да каже мнението за музика, само на мен ли не ми харесва звука или като цяло са зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Антонио Йорданов написа:

В момента ползвам steelseries v3 prism на цена от 300лв и искам да кажа че не ми харесват за музика (боклук според мен) насочил съм се към akg k99pro

Правилно си се насочил.AKG е реномирана фирма.Не съм слушал твоите,но сравнявайки характеристиките,тези AKG са доста по добри.Друга алтернатива за качествени слушалки е марка SENNHEISER !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За К99, това са  отворени слушалки които имат натурален звук (мониторни). Т.е. слушате музиката, както е записан в оригинал, без допълнително "напудряне"

Подходящи са за използване от хора, за създаване на музика (music producers), за създаване на музика към клипове филми и т.н.

Относно К77, те също са с натурален звук, но са затворени. Т.е. блокират звукът от заобикалящата среда.

Важното е да ги тествате на място преди да ги поръчате. Защото, някой хора обичат да слушат flat звук, пък други силен бас, и т.н.

Да не говорим, че е възможно да са некомфортни за едни, а комфортни за други.

Предимството на двата модела е че са само 32 ома, и ще се справят сравнително добре и с добра вградена зв. карта.

Ако искате да "изстискате потенциала" им, ще трябва да вземете външна зв. карта. Но със стиловете музика които ги изброихте, едва ли това е необходимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всеки случай прослушай следните модели:

ISK HP-2011- затворени 

SOMIC MH463- отворени

edifier h850

Най-добрите до 100 лв. според мен, дори, според мен, първите две са с по-добър звук от например Sennheiser Hd518, определено по-добри от Akg K99/77- това разбира се е мое лично мнение- просто ги споменавам, ако желаеш да ги прослушаш. Хубавите слушалки на реномираните марки са доста по-скъпи и много често сегментирани по отношение на това за кой стил са подходящи. Затова и съвсем правилно си решил да слушаш преди да купиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Антонио Йорданов написа:

Проблема е че не знам къде мога да отида и да чуя няколко модела и да взема решение кой да взема.

В магазините на Musicworld-за ISK и AKG за сомика би трябвало да имат в наличност поне в софийските магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да купиш AKG-to ако искаш басс прослушай SCULLCANDY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля да отида в технополис защото е до нас вие какво мислите за слушалките там ? ще видя да прослушам няколко модела :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал си 300 лв за геймърски боклуци ,а за музика 100 ... не мога да ти препоръчам нищо свястно за тоя бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалките са подарък не играя игри..много им се накефих когато ги видях но не толкова когато ги чух може би по ми харесват слушалки със плътен бас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих препоръчал за слушане на музика Koss Portapro. Има upgrade kit със който слушалката става onear който може да се закупи във рамките на около 20$ с доставката от ebay.

Накрайниците - с които слушалката става On Ear тук тук

Кабел

Цената на самата слушалка е около 60$ -  В технополис я има за около 90 лв. (по последни спомени е цитираната цена...)

Ако пък на автора не му се занимава със подмяна на кабел на Косс - има готово решение във рамките на 150 лв което свири наистина добре:Beyer DTX 501

Редактирано от КОЛЯ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от 8bit
      Здравейте, накратко аз съм студент и пътувам доста (летя), до сега винаги съм ползвал тапи, за жалост евтини. Казаха ми, че на apple били доста добри, взех си ги но за жалост не са моят размер и пластмасата кара ушите ми да болят повече от търпимото (прекалено големи). Средно нося слушалки за не по-малко от 3 часа, понякога стигайки се до 6+. Може ли да ми препоръчате слушалки или тапи (не съм сигурен дали със слушалки ще ми е удобно да пътувам или евентуално да не ги прецакам без да искам въпреки, че си пазя техниката доста) до едно 100 лева (максимум 25 отгоре), като просто искам да са удобни за продължителна употреба (досега единствените, които са ми били неудобни са тези на apple, предполагам всички други са ми наред) и да имат бас (обичам си го, не мога без него) и качество на звука до колкото позволява този ценови клас. 
    • от Muto78
      Здравейте.моля за съвет на тези колони.wharfedale220,и studio monitor mr2.може и д-р предложения.проблем е че не съм ги чувал и двете,ако може да ми кажете къде мога да ги чуя,благодаря.
    • от Daniel Jordanov
      Търся слушалки до 50-60 тапи ако може с микрофон.Не съм bass-head и предпочитам да са балансирани.
    • от lawyerkarachi
      Търся си слушалки за плуване и съм се спрял на тези 2 вида.Моля да ми препоръчате и вие ,ако имате наблюдение за добри такива.Важното е слушалките да са водоустойчиви.
      1. Водоустойчиви слушалки на H2O
      2.Спортни водоустойчиви на Fonge
    • от miriami
      Здравейте! 
      Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
      Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.