Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Това е първият ми пост в този форум.Надявам се някой да помогне,търся си слушалки до 100лв за слушане на музика(чалга,рап,сръбете и тн) В момента ползвам steelseries v3 prism на цена от 300лв и искам да кажа че не ми харесват за музика (боклук според мен) насочил съм се към akg k99pro но искам и да ги чуя поне..защото няма смисъл да купувам слушалки който свирят по зле от steelseries-а.Нека някой който има steelseries v3 да каже мнението за музика, само на мен ли не ми харесва звука или като цяло са зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Антонио Йорданов написа:

В момента ползвам steelseries v3 prism на цена от 300лв и искам да кажа че не ми харесват за музика (боклук според мен) насочил съм се към akg k99pro

Правилно си се насочил.AKG е реномирана фирма.Не съм слушал твоите,но сравнявайки характеристиките,тези AKG са доста по добри.Друга алтернатива за качествени слушалки е марка SENNHEISER !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За К99, това са  отворени слушалки които имат натурален звук (мониторни). Т.е. слушате музиката, както е записан в оригинал, без допълнително "напудряне"

Подходящи са за използване от хора, за създаване на музика (music producers), за създаване на музика към клипове филми и т.н.

Относно К77, те също са с натурален звук, но са затворени. Т.е. блокират звукът от заобикалящата среда.

Важното е да ги тествате на място преди да ги поръчате. Защото, някой хора обичат да слушат flat звук, пък други силен бас, и т.н.

Да не говорим, че е възможно да са некомфортни за едни, а комфортни за други.

Предимството на двата модела е че са само 32 ома, и ще се справят сравнително добре и с добра вградена зв. карта.

Ако искате да "изстискате потенциала" им, ще трябва да вземете външна зв. карта. Но със стиловете музика които ги изброихте, едва ли това е необходимо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всеки случай прослушай следните модели:

ISK HP-2011- затворени 

SOMIC MH463- отворени

edifier h850

Най-добрите до 100 лв. според мен, дори, според мен, първите две са с по-добър звук от например Sennheiser Hd518, определено по-добри от Akg K99/77- това разбира се е мое лично мнение- просто ги споменавам, ако желаеш да ги прослушаш. Хубавите слушалки на реномираните марки са доста по-скъпи и много често сегментирани по отношение на това за кой стил са подходящи. Затова и съвсем правилно си решил да слушаш преди да купиш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Антонио Йорданов написа:

Проблема е че не знам къде мога да отида и да чуя няколко модела и да взема решение кой да взема.

В магазините на Musicworld-за ISK и AKG за сомика би трябвало да имат в наличност поне в софийските магазини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да купиш AKG-to ако искаш басс прослушай SCULLCANDY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мисля да отида в технополис защото е до нас вие какво мислите за слушалките там ? ще видя да прослушам няколко модела :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал си 300 лв за геймърски боклуци ,а за музика 100 ... не мога да ти препоръчам нищо свястно за тоя бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушалките са подарък не играя игри..много им се накефих когато ги видях но не толкова когато ги чух може би по ми харесват слушалки със плътен бас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично бих препоръчал за слушане на музика Koss Portapro. Има upgrade kit със който слушалката става onear който може да се закупи във рамките на около 20$ с доставката от ebay.

Накрайниците - с които слушалката става On Ear тук тук

Кабел

Цената на самата слушалка е около 60$ -  В технополис я има за около 90 лв. (по последни спомени е цитираната цена...)

Ако пък на автора не му се занимава със подмяна на кабел на Косс - има готово решение във рамките на 150 лв което свири наистина добре:Beyer DTX 501

Редактирано от КОЛЯ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kolib4iata
      Виждам, че станах за подигравка.Моля темата да се изтрие.Няма да давам повече акъл.
      Идеята беше да помогна с каквото мога.
    • от Reyko
      Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)
      ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

• от JayBird
      Здравейте! Преди година брат ми ми подари едни слушалки Jaybird freedom sprint, които са безжични bluetooth. Работеха много добре, нямах никакви оплаквания, но нещо спряха да се включват. Тогава ги бях разглобил, за да видя що е то вътре. Осъзнах, че едното кабелче се беше разкачило. Закарах ги на един сервиз където ги помолих да го запоят това кабелче, направиха го но само тази слушалка работеше и реших сега да намеря някой който се занимава дори малко повече от онези момчета в сервиза(все пак бяха сервиз за компютри и не се занимаваха със слушалки) да ми помогне поне да каже къде мога да се допитам за помощ, а пък ако има някой тук който се занимава със слушалки пак ще ми е от помощ. Също така някой ползвал ли е такива слушалки Jaybird?
    • от vukeca94
      Добра вечер на всички
      Имам следния проблем купих CD Kenwood KMM-123Y и го сложих на Опел корса Б 1996 година дизелов двигател 1.7 та проблемът ми е следния самото сиди грее доста отзаде алуминиевото радиаторче е като да си пекнеш яйца и както си карам върви добре после колоните почват да бръждят много му идва от самите колони за да прегрява така или имам скапана инсталация на колата мнения и солюции да предложите благодаря предварително
    • от Ангел Александров
      Здравейте, от скоро време възнамерявам да си взема смесител/пулт, който да използвам в домашни условия (по-конкретно - за купони), но не съм напълно наясно с нещата.
      В момента съм се спрял на този: https://www.muziker.bg/behringer-xenyx-1202
      Най-общо, възнамерявам да вържа това:
      1. 2 безжични микрофона (с една майка) + 1 безжичен микрофон (с една майка) = 3 безжични микрофона и две майки.
      2. Две уредби, едната е Fenda 5.1 F6000U , другата е една AIWA SUPER T-BASS, стара, но върши добра работа.
      Идеята е целият звук да се контролира от едно място, затова търся пулт. Искам да знам този по-горе дали ще върши работа и евентуално да препоръчате нещо друго. Благодаря предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.