Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

интро За канала ви в YouTube или каквото и да поръчате разбирасе. Гледайте видеото и изберете. [Офертата включва фонова музика и фулл хд без допълнително заплащане!]

Може да си поръчате от тук: https://www.fiverr.com/byeyanio/you-do-professionally-and-beautiful-intro

Видео: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано много са ти семпли интротата, вложи малко повече креативност и творчество. Това всеки може да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, rock n roll написа:

Честно казано много са ти семпли интротата, вложи малко повече креативност и творчество. Това всеки може да го направи.

Окей, да наистина и аз така мисля но се чудя защо нямам гледания? Пък какво да кажа за поръчки, гледам други хора който публикуват имат доста поръчки и си изкарват добри пари. Незнам нов съм в тази общност на Fiverr ако знаете нещо да ми обясните :(

Редактирано от Emanuil Qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си оптимизираш обявата във fiverr. Не е лесно, другите използват софтуер с който се позиционират по-нагоре в Гугъл и търсачката на fiverr.

1) Имаш грешки още в заглавието: I will you do

2) Описанието ти е на български

3) Не е достатъчно дълго и описателно

Нормално е гига ти да не е видим и на висока позиция при търсенията, да не говорим че нямаш и поръчки и съответно нямаш рейтинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.05.2016 г. at 22:02, rock n roll написа:

Трябва да си оптимизираш обявата във fiverr. Не е лесно, другите използват софтуер с който се позиционират по-нагоре в Гугъл и търсачката на fiverr.

Какъв е този софтуер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• от paladin09
      Здравейте хора, наскоро си изтеглих Sony Vegas Pro 13 и реших да си направя канал в youtube (линк към канала ми) в който да качвам gameplay. Понеже отдавна искам да се занимавам с това като хоби, направих нещо като пробен клип и го качих, но за съжаление няма нито едно преглеждане, а аз имам нужда от съвети и мнения. Ще се радвам да ми дадете съвети как да развия канала си, как да подобря обработването и ако може да ми предложите идеи за по- забавно съдържание. Благодаря

• от Roki_03
      Коя програма да използвам и с какви настройки да render-на видеото?
      Благодаря предварително
    • от бат'начо
      Кои клипове от Тубата "пуска"  Тотем-а? Имам предвид дали има значение в какъв формат са наличните и кои поддържа? На първо четене  - пуска скоро качените. Той трябваше сам да си дърпа каквото му трябва, а аз съм махнал "дърпането", възможно ли да е и от това?
      Не, просто не поддържа формата, явно.

• от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. От доста време се чудя дали да направя такава тема тук, защото не знам дали вече се ползеа този сайт/форум много и също така не знам дали няма да ми отговорите едно и също както отговарят другите от youtube. Ето я и моята история. Имам youtube канал. Уж за игри създаден, преди 2 години. Абе те и те едни игри.. Снимам по-често от телефон, понеже съм беден и не мога да си купя компютър.. Но както и да е.. Та проблема ми е, че за 2 години и горница съм събрал само 270 абоната. Не знам в мен ли е проблема, че нямам пари да си купя компютър да снимам на по-готини игри, в това, че не е лесно да се едитват видеа от телефон, от гласа пък ли ми е, от това, че съм на 15 ли е.. Не знам от какво е.. Честно казано, аз започнах да се занимавам ,,малко по-сериозно'' с канала си в средата към края на 2016 година.. Да, правилно чухте 270 абоната.. Знам, че е малко, но каквото и да правя нещат да растат тия абонати... Ето линк за канала ми: https://www.youtube.com/channel/UCpjEv8zze9cEgJkAhjhhxJg?app=desktop&persist_app=1&noapp=1 Каквото и да правя, не ще и не ще.. Кажете ми какво да направя.. Помогнете ми.. Също така, бихте ли ми казали някакви сайтове с които мога да се свържа за sponsorship/partnership става английски, но и български да е, още по-добре.. Та малко също ще променя темата.. Видях 1 лаптоп lenovo y50-70 за 850 лева.. Втора употреба е.. Но какво да правя, все пак не съм син на рокфелер и да... Та хареса ми, рам 16GB DDR3 1TB SSHS gtx 860m 4gb intel i7-4710HQ 4 ядрен 8 нишков или 4 физически и 8 логически ядра.. Проблемът е, че нали е втора употреба, а ми се струва, че обявата няма да издържи още 2-3 макс 4 месеца.. А не знам къде да намеря същия за 850, че ако го намеря и за по-малко още по-добре, но надали.. Та това са ми проблемите.. С ютуб канала и с лаптопа.. Надявам се да ме разберете.. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.