Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

интро За канала ви в YouTube или каквото и да поръчате разбирасе. Гледайте видеото и изберете. [Офертата включва фонова музика и фулл хд без допълнително заплащане!]

Може да си поръчате от тук: https://www.fiverr.com/byeyanio/you-do-professionally-and-beautiful-intro

Видео: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано много са ти семпли интротата, вложи малко повече креативност и творчество. Това всеки може да го направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 2 часа, rock n roll написа:

Честно казано много са ти семпли интротата, вложи малко повече креативност и творчество. Това всеки може да го направи.

Окей, да наистина и аз така мисля но се чудя защо нямам гледания? Пък какво да кажа за поръчки, гледам други хора който публикуват имат доста поръчки и си изкарват добри пари. Незнам нов съм в тази общност на Fiverr ако знаете нещо да ми обясните :(

Редактирано от Emanuil Qnkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си оптимизираш обявата във fiverr. Не е лесно, другите използват софтуер с който се позиционират по-нагоре в Гугъл и търсачката на fiverr.

1) Имаш грешки още в заглавието: I will you do

2) Описанието ти е на български

3) Не е достатъчно дълго и описателно

Нормално е гига ти да не е видим и на висока позиция при търсенията, да не говорим че нямаш и поръчки и съответно нямаш рейтинг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.05.2016 г. at 22:02, rock n roll написа:

Трябва да си оптимизираш обявата във fiverr. Не е лесно, другите използват софтуер с който се позиционират по-нагоре в Гугъл и търсачката на fiverr.

Какъв е този софтуер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.