Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търсих подобна тема но нищо не намерих.... Та как сте братя българи в Русия?? Как ни приемат братушките, как се живее??? Ще се радвам много някой да сподели! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена ми ми е разправяла че е "умряла" от студ в Москва.
Тука един емигрант с руски паспорт разправя, че всички хукват към Москва и скъпотията е голяма на жилищата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Преди два месеца бях на гости в Москва и при роднини във Воронеж. Москва е космополитен град, около 20 милионен /по статистика 16 милиона/ но има много нерегистрирани. Четирите летища едва насмагат на полетите и в  момента се строи пето летище. В Москва човека при когото гостувах работи ветеринарен лекар и получава около 1400 евро заплата, изчислено в евро. Отделно изкарва и в извънработно време като ходи по адреси при болни животинчета..

Наистина в Москва е по-скъпо в сравнение с другите градове.

Във Воронеж е по-спокойно и цените се почти като нашите. В момента като гледам брошурата на един техен магазин, доста стоки са дори по евтини. http://dox.bg/files/dw?a=5b8b105c60

Картофи, краставици, ябълки, мляко, че и доста от колбасите са по-евтини от нашите. Горивата им също са по-евтини и храната им е по-качествена от нашата. Иначе като хора са гостоприемни и приветливи.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.05.2016 г. в 18:31, Богатир написа:

Здравейте!

Преди два месеца бях на гости в Москва и при роднини във Воронеж. Москва е космополитен град, около 20 милионен /по статистика 16 милиона/ но има много нерегистрирани. Четирите летища едва насмагат на полетите и в  момента се строи пето летище. В Москва човека при когото гостувах работи ветеринарен лекар и получава около 1400 евро заплата, изчислено в евро. Отделно изкарва и в извънработно време като ходи по адреси при болни животинчета..

Наистина в Москва е по-скъпо в сравнение с другите градове.

Във Воронеж е по-спокойно и цените се почти като нашите. В момента като гледам брошурата на един техен магазин, доста стоки са дори по евтини. http://dox.bg/files/dw?a=5b8b105c60

Картофи, краставици, ябълки, мляко, че и доста от колбасите са по-евтини от нашите. Горивата им също са по-евтини и храната им е по-качествена от нашата. Иначе като хора са гостоприемни и приветливи.

Аферим , евала !

Чудя се защо тъпите българи не се юрнем натам да емигрираме а нещо ни се ходи повечко в гадната Европа. Тъп народ ей :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е, че само в  градовете от европейската част е така. Към Азия положението е по зле. За това и Путин насочва инвестиции на там. Иначе в Калининград например е красота, дори според мене по красиво от Москва. Петърбург също е красота 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.