Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На монитора ми бяха изгорели кондензаторите сменихме ги ползвах стария си монитор за седмица (17 инча 4:3) току що сложих ремонтирания (LG flatron l226wtq - 22 инча 16:10) и нямам 1680х1050 дори нямам препоръчана резолюция, а преди имах? Прикачвам снимка 

Без име.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сам си си отговорил на въпроса. Кой го е ремонтирал? Там тества ли го дали работи?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери драйвъра на видеокартата да не би да е универсален драйвър от Microsoft

Ако е - инсталирай фирмения драйвър за видеокартата. И всичко ще си дойде на мястото. Може да си намериш и драйвъра на LG основно заради цветовите профили на монитора.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-hardware/windows-7-generic-non-pnp-monitor/6e5fff5a-d9d3-41cb-a02b-21daa3f1952d?auth=1

тук предлагат някакво решение - както е включен компа вадят захранващия кабел на монитора и след 10-15 сек.отново го включват и изчезналите резолюции са се появили.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това с захранващия кабел не стана, ремонта беше смяна на кондензатори тестван е за резолюция не съм гледал на място но едва ли е от това. В момента си ъпдейтвам последния ъп на видеото, ако не стане не знам..

Това с захранващия кабел не стана, ремонта беше смяна на кондензатори тестван е за резолюция не съм гледал на място но едва ли е от това. В момента си ъпдейтвам последния ъп на видеото, ако не стане не знам.. 

едит: упдейтнах видеото и все още нямам.. мисля , че уина не ми разпознава монитора

Не мога да намеря читав сайт може ли да ме линкнете към нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай монитора на друг компютър. Ако и там ти дава същия проблем отива на боклука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко точно влязох в "VGA properties" на амд-то и сетнах максимална резолюция която желая и тя се показа и в разделителните способности оправих го мерси все пак 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Актуализирането на драйвъра оправи проблема, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най вероятно в операционната система липса настройка за резолюцията.

До колкото виждам се е оправил през софтуера на видеото, идващо с драйверите.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не актуализирането не помогна.
Да Tanner липсваше настройка но в на амд настройките махнах една отметка, която ми позволи да задам резолюция драснах 1680х1050 и тя се появи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.