Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, много се надявам някой от вас да ми помогне да направя в Power Point един слайд на който снимките, които искам да кача да ми се показват една върху друга - имам предвид да се наслагват.

Благодаря предварително!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използваш пеинт и си ги наслагваш един върху друг.

Използвайки мишката и copy paste.

Или си ги наслагваш директно в пауър поинта.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Eva Taseva написа:

Здравейте, много се надявам някой от вас да ми помогне да направя в Power Point един слайд на който снимките, които искам да кача да ми се показват една върху друга - имам предвид да се наслагват.

Благодаря предварително!

Нормално с drag and drop снимките се припокриват една друга, просто променяте размера им и ги застъпвате. Или може би искате нещо по-различно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го разбрах като някаква форма на морфинг (преливане) от една снимка в друга. А за тази цел PowerPoint не знам дали ще свърши работа.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако така го разбираш, си инсталира един Photoshop и си прави изображенията в какъвто си иска дизайн.
След фото-обработката си ги вмъква в пауър поинта . ;)

Но за Photoshop ще трябва да отдели няколко часа в гледане на ютюб чанъли на туториали как се работи, за да опознае туловете и да може да ги ползва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ExaFlop написа:

Аз го разбрах като някаква форма на морфинг (преливане) от една снимка в друга. А за тази цел PowerPoint не знам дали ще свърши работа.

преди 9 минути, Tanner Foost Foust написа:

Ако така го разбираш, си инсталира един Photoshop и си прави изображенията в какъвто си иска дизайн.
След фото-обработката си ги вмъква в пауър поинта . ;)

Но за Photoshop ще трябва да отдели няколко часа в гледане на ютюб чанъли на туториали как се работи, за да опознае туловете и да може да ги ползва.

Ако е за преливане (плавна смяна на снимките една след друга) фотошоп не е инструмента. Просто снимките се слагат на последователни слайдове и се задава плавно преливане (мисля имаше няколко различни начина)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имах в предвид за плавно приливане от една снимка в друга.
Тоест две снимки в една снимка, като се прилива плавно от една в друга.
Което си е за фото-обработка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Tanner Foost Foust написа:

Аз имах в предвид за плавно приливане от една снимка в друга.
Тоест две снимки в една снимка, като се прилива плавно от една в друга.
Което си е за фото-обработка.

Не това. Имам предвид стил анимация :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбрах те а аз имам в предвид например както в Линукса имаш терминал, който можеш да направиш прозрачен и да видиш отзад аулпейпъра на десктопа си.
За такова прозрачно наслагване. фото-обработка е опшъна. Относно анимацията, в пауър поинт има доста анимации. И трябва за всяка снимка да се сложи анимация и да се зададе последователност. Така ще могат да се наслагват една в друга без да си пречат. И ще могат да се видят всички по отделно,  само накрая ще са се насложили толкова че само последната ще е цяла и видима  а останалите ще са зад последната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Tanner Foost Foust написа:

Разбрах те а аз имам в предвид например както в Линукса имаш терминал, който можеш да направиш прозрачен и да видиш отзад аулпейпъра на десктопа си.
За такова прозрачно наслагване. фото-обработка е опшъна. Относно анимацията, в пауър поинт има доста анимации. И трябва за всяка снимка да се сложи анимация и да се зададе последователност. Така ще могат да се наслагват една в друга без да си пречат. И ще могат да се видят всички по отделно,  само накрая ще са се насложили толкова че само последната ще е цяла и видима  а останалите ще са зад последната.

Няма смисъл да се слагат една върху друга, просто се правят в отделни страници и се задава преход между тях

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би но сякаш авторката не е задала достатъчно изчерпателно въпроса си и може да се интерпретира по много начини.
Аз разбирам въпроса за такова наслагване:

111.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.