Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Какъв стационарен тлф/ марка,модел/.. е подходящ да купя за в къщи ?  Условието е да може майка ми да види пропуснатите повиквания. Тя има мобилен тлф./ но използва и стационарният/ и съм инсталирал още три тлф. апарата из къщата ама са стари и не показват кой я е търсил..Има  и един който го разнася / Panasonic/...по стаите ама и той не  показва  пропуснатите повиквания.:) Та може ли да ми препоръчате някой тлф....за около 40,50лв ?......Повече пари мисля,че не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтиният модел на Panasonic, който знам, показва пропуснатите повиквания. Вие не си ли четете упътванията?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toзи модел на panasonic въобще няма дисплей......стар е.... така че няма такава възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението......   но ще изчакам и някои други предложения ако има , защото майка ми е на 76г. и колкото е по-семпло/ да няма много индикации на дисплея/..... толкова по-лесно ще се ориентира. Но сега като и показах Вашето предложение ----  тя го хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този по-семпъл едва ли ще намериш :) . Щом баща ми (на 75 г.) се оправя с него - значи става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, RudeBoy написа:

От този по-семпъл едва ли ще намериш :) . Щом баща ми (на 75 г.) се оправя с него - значи става.

Добре ! Следващата седмица ще го поръчам ....  и ако майка ми се затруднява с нещо ще я пратя при баща ти да я ограмоти . :))   Шегувам се !  :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.