Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Какъв стационарен тлф/ марка,модел/.. е подходящ да купя за в къщи ?  Условието е да може майка ми да види пропуснатите повиквания. Тя има мобилен тлф./ но използва и стационарният/ и съм инсталирал още три тлф. апарата из къщата ама са стари и не показват кой я е търсил..Има  и един който го разнася / Panasonic/...по стаите ама и той не  показва  пропуснатите повиквания.:) Та може ли да ми препоръчате някой тлф....за около 40,50лв ?......Повече пари мисля,че не си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-евтиният модел на Panasonic, който знам, показва пропуснатите повиквания. Вие не си ли четете упътванията?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toзи модел на panasonic въобще няма дисплей......стар е.... така че няма такава възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за предложението......   но ще изчакам и някои други предложения ако има , защото майка ми е на 76г. и колкото е по-семпло/ да няма много индикации на дисплея/..... толкова по-лесно ще се ориентира. Но сега като и показах Вашето предложение ----  тя го хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От този по-семпъл едва ли ще намериш :) . Щом баща ми (на 75 г.) се оправя с него - значи става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, RudeBoy написа:

От този по-семпъл едва ли ще намериш :) . Щом баща ми (на 75 г.) се оправя с него - значи става.

Добре ! Следващата седмица ще го поръчам ....  и ако майка ми се затруднява с нещо ще я пратя при баща ти да я ограмоти . :))   Шегувам се !  :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от pochup-pochup
      От 2005 съм на едноядрен Pentium 4, 2.8 GHz, като през сезон са му ъпгрейдвани някои от компонентите (захранване, видеокарта, RAM).

Скоро се върнах от странство и ще го реформирам със скромна пачка (500 лв) с цел нормализиране на геймплея (предимно Company of Heroes, "Калафдуте"  (Call of Duty-тата) и др. стратегии / FPS да са гладки на средни настройки. Приоритет са ми нов i3 процесор + ново дъно (притеснява ме захранването) и малко RAM. От графичната карта засега съм доволен, захранването ми е стабилно, но е под въпрос за смяна.

В момента имам:

Процесор: Intel Pentium 4, 2.8 GHz

Дъно: (MSI) MS-7028

RAM: 2 x 1024 MB DDR2 + 512 MB DDR2 (2.5 GB)

Видео карта: Sapphire Radeon HD 3870, 512 MB на монитор с резолюция 1280 x 1024

Захранване: http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-FORTRON-ATX-350PNF--350W]ATX-350PNF, 350W (не знам дали ще стига за новата конфигурация)

Охлаждане: http://www.arctic.ac/en/p/cooling/discontinued-products/cpu/66/alpine-7-pwm.html]Alpine 7 PWM (супер доволен съм от охлаждането)

Спрял съм се на (sky.bg, но съм отворен и за други):

Процесор: Core i3-3240, 3,40GHz, 3MB, BOX, LGA1155 (264,75 лв)

Дъно: Intel DH61SA /BULK/, H61, DDR III 1333/1066 VGA, SATA II, GLAN, LGA1155 (99,69 лв)

RAM: Kingston 4GB DDR III 1333 (56,55 лв)

Общо: 420,99 лв

Ще съм галактически благодарен ако ми дадете съвети / градивна критика относно съвместимостта на старите с желаните (нови) компоненти.

1. Изначало ме интересува дали желаните компоненти са съвместими помежду си.

2. Дали старите компоненти (захранване / охлаждане / видео карта) са съвместими с новите, и дали ще могат да покрият нуждите им.

Все пак групата се движи толкова бързо колкото най-бавния си член, а при компютрите всичко е навързано. Та, не ме жалете и благодарско предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.