Премини към съдържанието
zhhristova

Проблем със свързването на мобилен интернет

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам първо да отбележа, че почти нищо не разбирам от компютри и т.н. Проблема поради който се регистрирах и пиша тази тема е, че се сдобих с флашка с мобилен интернет на един от операторите. Но таблета ми не може да я отвори (изписва ми- This app can't run on your PC) . Таблета е с Windows, ако има някакво значение. Ще помоля, ако има хора които разбират да ми помогнат малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирал ли си програмата ? Към кой оператор е флашката ? Работи ли на нормален компютър с Windows ? Какъв е таблета ? Коя верся на Windows има ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм инсталирала нищо, понеже не отваря нищо от флашката.  Флашката е към м-тел. Няма как да пробвам в момента дали работи на друг компютър, но при предния собственик е работила. Таблета е на Samsung -ativ tab. Мисля че е с Windows 8 или 8,1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли точен модел ? (с цифричките, че като го търся излизат много модели - стари и нови)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв тип точно е файла на флашката ? (разширението - exe или нещо друго ?)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този таблет е много стар като модел и работи с Windows RT Microsoft отдавна са спрели поддръжката му (на Windows RT)....?????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.