Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден търсих в банки и тяхни сайтове , но не намирам инфо дали може от чужбина да си искарам сметка при положение ,че съм българин.Моля някой ако знае да ми пише дали има начин или няма? Предварително благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сме наясно, искаш да си изкараш сметка в България от чужбина ? Чрез онлайн банкиране можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, niki292002 написа:

Да сме наясно, искаш да си изкараш сметка в България от чужбина ? Чрез онлайн банкиране можеш.

С дребния детайл че за да онлайн банкиране значи да има вече поне една сметка в тази банка

преди 14 минути, Gangosa написа:

Добър ден търсих в банки и тяхни сайтове , но не намирам инфо дали може от чужбина да си искарам сметка при положение ,че съм българин.Моля някой ако знае да ми пише дали има начин или няма? Предварително благодаря.

И как мислите да докажете че вие сте вие, че това ви е истинското ЕГН, че това е истинско копие на личната ви карта?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, niki292002 написа:

Да точно искам да си искарам в българия от чужбина.

преди 43 минути, capnemo написа:

И как мислите да докажете че вие сте вие, че това ви е истинското ЕГН

Не знам за това питам .Вече имам сметка в Уникредит Булбанк .Искарах си я ,като бях в Б-я .

Сега ми трябва само сметка без карта ,в която да внасям пари.

Искарах си я по запитване точно в тоя форум.Доста потребители ми казаха ,че са доволни от тази банка и ги послушах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Gangosa написа:

Да точно искам да си искарам в българия от чужбина.

Не знам за това питам .Вече имам сметка в Уникредит Булбанк .Искарах си я ,като бях в Б-я .

Сега ми трябва само сметка без карта ,в която да внасям пари.

Искарах си я по запитване точно в тоя форум.Доста потребители ми казаха ,че са доволни от тази банка и ги послушах.

Ако имате електронно банкиране проверете дали можете да си създадете сам сметка. Виждал съм подобна опция в Първа Инвестиционна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го като опция ,но не става пробвал съм.Не съм платил онлайн банкиране ,но се регистрирах и влизам в профила си .Там се отразяват всички транзакции ,приходи и разходи .Звънях и до банката казаха ми единствено с пълномощно някой може да ми искара .Нотариално заверено разбира се.Та затова пиша тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Gangosa написа:

Има го като опция ,но не става пробвал съм.Не съм платил онлайн банкиране ,но се регистрирах и влизам в профила си .Там се отразяват всички транзакции ,приходи и разходи .Звънях и до банката казаха ми единствено с пълномощно някой може да ми искара .Нотариално заверено разбира се.Та затова пиша тук.

Явно сте в режим само за четене. Остава с пълномощно. Проверете в посолството как/дали можете да го направите там

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Gangosa написа:

А заявихте ли издаване на сертификат от банката, с който можете да банкирате?
Не говоря за КЕП, а за софтуерния сертификат на самата банка, който ви се издава онлайн, инсталирате го и можете да банкирате.

Много оскъдна информация сте дал за това каква е сметката, която имате и какво имате право да правите с нея към момента.
И в коя държава се намирате, всъщност.
В София един от бившите филиали (на Аксаков) го преустроиха и е само за чуждестранни клиенти на банката.
Там, където сте, няма ли такъв филиал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

А заявихте ли издаване на сертификат от банката, с който можете да банкирате?

Какво за тоя сертификат не ми е ясно ?Интересува ме нова сметка .Ето снимка това е  положениетоimage.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
    • от Дионисий
      Добър ден! Имам влечение към колите, търся из форума някой компетентен  в областта на автомобилния дизайн или ако познава такъв да ми сподели подробности, тъй като това искам да кандидатствам. Мерси предварително!
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм имам влечение към колите, искам да попитам къде мога да го изучавам в Европа и после да имам гарантирана работа. Как се кандидатства, че не остана много време? Аз съм скаран с чуждите езици, но мога ли да изучавам тази специалност с езикова година. Портфолиото какво трябва да съдържа. Къде приемат със стипендии? Къде ще ми излезе най-евтино обучението? Благодаря Ви предварително!

• от Santy
      Искате ли да научите испански?
      Animafest Experience има опит от 15 години, през което време повече от 5000 студенти са избрали нашите услуги и заминали за Испания, за да проведат техния учебен стаж.
      Благодарение на сътрудничеството ни с повече от 300 хотели и курорти всяка година можем да направим повече предложения. Този уникален опит ще ви донесе много предимства: от една страна, подобряване на нивото си на владеене на чужди езици, от друга страна, вие получавате шанс да живеете и работите в Испания и да опознаете тази култура.
      Изключително важно за нашата организация е професионализма. Услугите предложени от Animafest Experience са напълно безплатни, като хотелът, в който работите предоставя на студентите безплатно настаняване и храна, както и допълнителни бонуси (джобни пари в размер на 300 евро).
      Ние предлагаме практика в следните отдели като:
      Анимация (Entertainment) -Търсите ли място, на което да направите своя стаж като аниматор? Тогава сте на правилния адрес! Ние ще се погрижим да намерим подходящото място за вас в Испания! Вие ще работите с други аниматори-стажанти, с които ще се грижите за развлечението на гостите на хотела, в който ще работите - ще играете игри, ще танцувате, ще организирате шоу ... Вие сте динамични, общителни, енергични и искате да се забавлявате? Не се колебайте и се насладете на практика в Отдел Анимация!
      Рецепция –Ако сте избрали да направите своя стаж на рецепцията на хотел Вие трябва да изглеждате винаги представителни – спретнати и добре облечени. Вие сте лицето на хотела. Задълженията ви ще включват грижи за нуждите на клиенти от цял ??свят – ще се грижите за тяхното удобство и комфорт, извършване на регистрация, ще отговаряте за настанявания и заминавания. Също така, в случаите, където клиентите имат въпроси или са изправени пред проблем, вашата задача ще бъде да им помогнете.
      Бар - Искате ли да работите в разговорлива среда? Тогава се насочете към практика на бара - изборът е точно за вас. Ако гледате на света положително и приятелски, а също това имате всички необходими качества, за да работите в бар се свържете с нас!
      Кухня - Вашите задължения ще включват подготовка на храна за клиентите в четири или петзвезден луксозен хотел, така че щеимате възможността за работа с професионални готвачи. Изберете стаж в кухнята!
      Ресторант - Ако обичате да работите в заведения за хранене и ресторанти, тук имате чудесна възможност да получите добър опит в един от нашите хотели. Освен това ще се срещнете с много хора и упражнявате чужди езици!
      Маркетинг – Някои от задълженията Ви по време на тази практика са да извършите маркетингови проучвания на пазарите, подготвяте и предоставяте периодична информация за състоянието им, проучвате конкурентите, рекламирате хотела, създавате рекламни материали и много други. Ако ви харесва да сте част от екип, както и говори няколко езика, практиката в Отдел Маркетинге е точно за вас!
      Call Center - Вашите задължения ще включват грижи за нуждите на клиентите по телефона, като получаване на обаждания за резервации и други. По този начин можете да получите отличен опит в работа с хора, както и за подобряване на езиковите си умения. Обичате ли да говорите с много хора? Тогава практика в отдел Call Center е точно за вас!
      СПА (SPA and wellness) - По време на тази практика ще работи на рецепцията в спа центъра, и отговорностите ви ще включват консултиране на клиентите относно услугите на спа. Ако ви харесва Дзен и спокойната атмосфера, направете своята практика тук!
      Администрация - По време на тази практика в отговорностите ви ще включва помощ на главния мениджър в ежедневните му задължения. Вие ще бъдете отговорни за някои административни задачи. Също така, вие ще бъдете в състояние да извършвате ежедневни доклади. Вие сте отговорни, и искате да организирате екип? Не се колебайте да започнете практика в Отдел Администрация
      Ние търсим студенти и ученици:
      · навършили 18 години
      · които трябва да направят своя стаж най-малко за 3 месеца
      · говорят повече от един чужд език
      · които биха желали да работят с хора от целия свят
      · адаптивни
      · социални и комуникативни
      · отговорни
      Предлагаме стажове през цялата година!
      За контакти:
      Телефон: 0034 93 765 39 69
      Email: info@animafestexperience.com
      http://www.animafestexperience.com

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.