Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден търсих в банки и тяхни сайтове , но не намирам инфо дали може от чужбина да си искарам сметка при положение ,че съм българин.Моля някой ако знае да ми пише дали има начин или няма? Предварително благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да сме наясно, искаш да си изкараш сметка в България от чужбина ? Чрез онлайн банкиране можеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, niki292002 написа:

Да сме наясно, искаш да си изкараш сметка в България от чужбина ? Чрез онлайн банкиране можеш.

С дребния детайл че за да онлайн банкиране значи да има вече поне една сметка в тази банка

преди 14 минути, Gangosa написа:

Добър ден търсих в банки и тяхни сайтове , но не намирам инфо дали може от чужбина да си искарам сметка при положение ,че съм българин.Моля някой ако знае да ми пише дали има начин или няма? Предварително благодаря.

И как мислите да докажете че вие сте вие, че това ви е истинското ЕГН, че това е истинско копие на личната ви карта?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, niki292002 написа:

Да точно искам да си искарам в българия от чужбина.

преди 43 минути, capnemo написа:

И как мислите да докажете че вие сте вие, че това ви е истинското ЕГН

Не знам за това питам .Вече имам сметка в Уникредит Булбанк .Искарах си я ,като бях в Б-я .

Сега ми трябва само сметка без карта ,в която да внасям пари.

Искарах си я по запитване точно в тоя форум.Доста потребители ми казаха ,че са доволни от тази банка и ги послушах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Gangosa написа:

Да точно искам да си искарам в българия от чужбина.

Не знам за това питам .Вече имам сметка в Уникредит Булбанк .Искарах си я ,като бях в Б-я .

Сега ми трябва само сметка без карта ,в която да внасям пари.

Искарах си я по запитване точно в тоя форум.Доста потребители ми казаха ,че са доволни от тази банка и ги послушах.

Ако имате електронно банкиране проверете дали можете да си създадете сам сметка. Виждал съм подобна опция в Първа Инвестиционна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има го като опция ,но не става пробвал съм.Не съм платил онлайн банкиране ,но се регистрирах и влизам в профила си .Там се отразяват всички транзакции ,приходи и разходи .Звънях и до банката казаха ми единствено с пълномощно някой може да ми искара .Нотариално заверено разбира се.Та затова пиша тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Gangosa написа:

Има го като опция ,но не става пробвал съм.Не съм платил онлайн банкиране ,но се регистрирах и влизам в профила си .Там се отразяват всички транзакции ,приходи и разходи .Звънях и до банката казаха ми единствено с пълномощно някой може да ми искара .Нотариално заверено разбира се.Та затова пиша тук.

Явно сте в режим само за четене. Остава с пълномощно. Проверете в посолството как/дали можете да го направите там

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Gangosa написа:

А заявихте ли издаване на сертификат от банката, с който можете да банкирате?
Не говоря за КЕП, а за софтуерния сертификат на самата банка, който ви се издава онлайн, инсталирате го и можете да банкирате.

Много оскъдна информация сте дал за това каква е сметката, която имате и какво имате право да правите с нея към момента.
И в коя държава се намирате, всъщност.
В София един от бившите филиали (на Аксаков) го преустроиха и е само за чуждестранни клиенти на банката.
Там, където сте, няма ли такъв филиал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

А заявихте ли издаване на сертификат от банката, с който можете да банкирате?

Какво за тоя сертификат не ми е ясно ?Интересува ме нова сметка .Ето снимка това е  положениетоimage.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Gerda Jovancic
      Здравейте,
      Как се процедира, ако единия родител отказва да изготви декларация за самостоятелно пътуване на малолетното си дете.
    • от Youtrustand
      равейте искам да попитам дали, ако завършва счетоводство в България мога да работя в друга държава, пример Англия ? Как става минава се някаква квалификация какво трябва да направя или въобще не става ? Мога ли да завърша в България счетоводство и да го работя в друга държава дори и да мина някакви изпити и тнт или трябва на ново да го уча в другата държава ?
    • от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
    • от canko99
      Добър ден! Имам влечение към колите, търся из форума някой компетентен  в областта на автомобилния дизайн или ако познава такъв да ми сподели подробности, тъй като това искам да кандидатствам. Мерси предварително!
    • от canko99
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.