Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели ! :)

Искам да попитам кой от двата телефона си струва повече и да ви чуя мнението, защото спестявам за 1 от 2та телефона, но не знам за кой точно ! :D Вие как мислите ? :) 

http://smartphone.bg/smartphones-huawei-P8-576820 или 
http://smartphone.bg/smartphones-samsung-Galaxy_S6_SM_G920F-sb32 

Искам да кажа, че паметта на телефоните не ме интересува - може 16 може и 32 гб :) Благодаря ! Поздрави ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не държиш точно на тия двата модела ти препоръчвам LG G4 този

Лично аз съм с този модел и мога да ти кажа,че се справя много добре със всякакви приложения едновременно,с няколко думи няма грам лаг и камерата му е по-добра от 2-та модела на които си се спрял.Успех с избора!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ! От колко време го имаш, защото е смартфон нали се сещаш.. На 2та година всичко заминава .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 3 месеца го имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ! Просто исках да разбера поведението на телефоните, след известен период от време, защото 700 лв. не са малко пари и дали държат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мен лично батерията ме държи 1 ден минимум с постоянно включен мобилен нет или WiFi.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Веселин Кънев написа:

Ясно ! Просто исках да разбера поведението на телефоните, след известен период от време, защото 700 лв. не са малко пари и дали държат .

Като искаш да "държи" след години -  вземи си някой от новите Nexus-и и си готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Endeavor написа:

Като искаш да "държи" след години -  вземи си някой от новите Nexus-и и си готов.

На Nexus 5 батерията му се скапа след година ползване. Но при всеки смартфон е така - като стигне циклите се прецаква и се налага смяна. 

Иначе и аз гласувам за LG G4. Също и да си вземеш кейса който препоръчах и на @marto99, от който е доволен. (UAG, цвета сам си го избираш)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

На Nexus 5 батерията му се скапа след година ползване. Но при всеки смартфон е така - като стигне циклите се прецаква и се налага смяна. 

Иначе и аз гласувам за LG G4. Също и да си вземеш кейса който препоръчах и на @marto99, от който е доволен.

Кейса наистина е много надежден и здрав изтървах телефона с него веднъж,но не от много високо и падна на по гръб.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, niki292002 написа:

Иначе и аз гласувам за LG G4. Също и да си вземеш кейса който препоръчах и на @marto99, от който е доволен. (UAG, цвета сам си го избираш)

Под "поведение" аз разбирам как се държи след година-2 без да се налага хард ресет през 3 месеца. Пък за батерията - малко нови телефони се представят добре там. А и казах новите Nexus-и, 5 нов ли ти се струва?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Endeavor написа:

Под "поведение" аз разбирам как се държи след година-2 без да се налага хард ресет през 3 месеца. Пък за батерията - малко нови телефони се представят добре там. А и казах новите Nexus-и, 5 нов ли ти се струва?

Преди 3 години беше нов. Но и още го препоръчвам при по-малък бюджет, тъй като все още размазва новите от нисък/среден клас. Между другото и 5X е много добра опция, особено като цената му падна доста осезаемо. (до преди няколко месеца беше към 900-1000 лева) А ако сложи и един Live Case, ще е върха. (ако избере Nexus 5X, но за него му трябва роднина в US)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, че Самсунг е известна марка, не значи е най-хубавата.Доста други телефони също са толкова добри, колкото Самсунг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Амолет" дисплея е едно предимство, което не служи на никого, честно казано като сложиш един до друг телефоните разлика голяма няма, ползвам Nexus 5Х от два месеца- взимай смело, има за какво да се хванеш, че му липсва, но не бих си взел телефон с друг софтуер, така че се мятай на 5Х и си свиркай. Това с батериите го има при всеки телефон - стигне циклите - разваля се...

Редактирано от Монката (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.