Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Виждам в Ebay продукт, който може би на предния ми преглед не видях.

Mega328 Transistor Tester Diode Triode Capacitance ESR Meter MOS/NPN/PNP L/C/R

Не виждам диапазон на измерваните величини обаче.

ESR01 Aimometer Capacitor ESR Meter Resistance Inductance Capacitance Tester BA

Виждам на края на името на продукта различни означения. Как да ги разбирам - примерно ba mg fh ?

Или пък

http://www.ebay.com/itm/M328-Transistor-Tester-Capacitor-ESR-Inductance-Resistor-NPN-PNP-Mosfet-/291420883786?hash=item43da09cb4a:g:JlMAAOSw34FVGuT~

http://www.ebay.com/itm/TS-M8N-Transistor-Tester-NPN-PNP-Diode-Triode-Capacitance-ESR-Meter-MOSFET-/331809893872?hash=item4d41692df0:g:~~QAAOSwu1VW8XNv

За сега ще трябва да се задоволя с нещо бюджетно.

Употреба - това, за което първо ми направи впечатление, че се ползва е при захранвания та да кажем ще се ползва за това

Благодаря и заядливите мнения в страни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, знам , че поста ти е стар, но какво избра? И аз в момента търся такъв уред в Алиекспрес и се чудя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 1/8/2017 в 16:36, kaizzersozze написа:

Колега, знам , че поста ти е стар, но какво избра? И аз в момента търся такъв уред в Алиекспрес и се чудя?

Трябва да се пресегна до един от рафтовете да кажа модел, но по-интересното е, че не го ползвам ама грам.

ужким да се мерят кондензатори на платката без да се свалят ама за тази цел трябва да се гледа дадения с кои други е свързан и ако нямам схема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.