Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте! Имам нужда от помощ, след като свържа лаптопа с телевизор нямам звук(от телевизора). Какво ли не пробвах, като за начало изключих лаптопа и телевизора, после ги включих заедно и пак нищо. Правих телевизорът, като устройство по подразбиране, но пак нищо. Драйверите са актуални, пробвах и на друг телевизор, същата работа. С windows 7 ultimate съм, видеото е AMD Radeon HD 7500/7600 Series, влизах и в биоса, защото бях чел, че може и от там да е изключено. И от плеърите също промених потокът да е от HDMI, но пак без промяна. Проблемът е от лаптопът, пробвал съм друг лаптоп на телевизорите и си работи без проблем.

Без име.png.jpg

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай с друг HDMI кабел или то го тествай на друг телевизор. Може проблема да е в него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Тествай с друг HDMI кабел или то го тествай на друг телевизор. Може проблема да е в него.

Не мисля, взех друг лаптоп и пробвах на 2та телевизора и си работи, но с тошибата не става и не става. И кабелите съм сменял и пак греда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия е HDMI на лаптопа, кабела и телевизорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Stoichev написа:

Драйверите са актуални.... С windows 7 ultimate съм, видеото е AMD Radeon HD 7500/7600 Series

Tази видео карта изисква отделен драйвър за аудио- IDT audio.Имаш ли го инсталиран?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата може да зависят не само до кабела, версията и телевизора, но до и видео картата/дънната платка на лаптопа. По-вероятно е проблема да е поради липса на драйвер или неправилни настройки. Имате ли инсталирани всички драйвери, предложени в сайта на производителя за въпросния лаптоп?

П.П.  @Димитър 59 ме е изпреварил, извинявам се за което.

Редактирано от Blue Ray (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли не видях никъде модела на лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички, които се включиха в темата и помогнаха! Проблемът беше в драйверите. Върнах предишната версия и сега си тръгна както трябва. Не бях се сетил да погледна във форумът на АМД.
Поздрави! ;)

Редактирано от Stoichev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.