Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Харесвам едно момиче, с нея сме в един клас. С нея се забавляваме, смеем се, общо взето всичко е много хубаво. Тя не знае, че я харесвам. Проблемът ми е че мой приятел я харесва, дори ми го е казвал лично и ме е страх че ако и кажа той ще ми се обиди. Впрочем той не знае, че я харесвам. Моля ви дайте съвет!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да спечелиш момиче си е борба! Дали трябва се отказваш?

Цитат

Тя не знае, че я харесвам.

Не е сигурно,те си имат много силна интуиция! А тя дали те харесва тря повече инфо да дадеш.Може да си отишъл в кръга на приятелите и става трудно за гадже.Споделя ли ти неща от живота си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, jitkam32 написа:

Харесвам едно момиче, с нея сме в един клас. С нея се забавляваме, смеем се, общо взето всичко е много хубаво. Тя не знае, че я харесвам. Проблемът ми е че мой приятел я харесва, дори ми го е казвал лично и ме е страх че ако и кажа той ще ми се обиди. Впрочем той не знае, че я харесвам. Моля ви дайте съвет!!

В крайна сметка решението си е нейно. Ти, приятеля ти и още 100тина човека може да я харесвате ама ...
Освен да я питате какво мисли тя по въпроса с тия "харесвания" !!! Тя пък може да си харесва някой съвсем друг човек, например комшията с ферарито и да е на съвсем друга вълна в живота.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това със смеха е нож с две остриета! Ако е сигурна,че я харесваш и се бавиш не е добре за тебе! Ако пък те харесва може да те обсъжда с най-добрата си приятелка. Гаджето трябва да е по-различно от приятелите!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, jitkam32 написа:

Тя не знае, че я харесвам.

Моля ви дайте съвет!!

Съветът ми е да не й казваш че я харесваш, та никога да не го разбере.
Тя и без това ще си търси батко ако иска да се такова с някой, та що де се унижаваш пред нея с признание за харесване, няма смисъл.

Ти кой набор си бе ученик ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се пита в прав текст и споделя харесването,защото може се счете за залупена работа! Тя поне малко ще се развълнува и притесни ако говори с човека когото харесва.Не искам те сдухвам но има момичета ползват момчета за шеги и забавления но за гадже са лузъри.

Трябва да я изненадваш с нещо а не да си като прочетена книга!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, че нещо, но от край време сайта започва да се превръща в "teenproblem". Просто в сайт за ИТ, за втори път срещам тема за любовни тийнейджърски историй. (за една седмица)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

.

преди 2 часа, _Alex&Vanko_ написа:

Да спечелиш момиче си е борба! Дали трябва се отказваш?

Не е сигурно,те си имат много силна интуиция! А тя дали те харесва тря повече инфо да дадеш.Може да си отишъл в кръга на приятелите и става трудно за гадже.Споделя ли ти неща от живота си?

Ами доста често споделя: проблеми затруднения говори ми за личния си живот. Но от известно време взе да ми вика бфф и още повече се сближи с мен, дори ми разказва неща,които но никои друг не казва.

преди 1 час, Белгиеца написа:

Ти кой набор си бе ученик ?

00

Редактирано от jitkam32 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, niki292002 написа:

Не, че нещо, но от край време сайта започва да се превръща в "teenproblem". Просто в сайт за ИТ, за втори път срещам тема за любовни тийнейджърски историй. (за една седмица)

Явно индексирането на сайта е много добро. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бфф  - това какво значи не ми е ясно? Тя може да те направи щастлив нали? Колко ти е важен приятеля? Ако успееш ще му се издигнеш в очите ще завижда!

Ся свалката в клас няма да стане! Може на купон каква музика слуша да я поздравиш,правели сме го и по телевизионните канали, да я поканиш на танц и да я целунеш.Тря си напорист без притеснения. На басейн също става готина свалка ако не може да плува. Се вкопчи в тебе!:D

И на водно колело като го разклатиш и пищят!

Незнам какво обича.Подарявал съм сребърна гривна примерно. Тря се замислиш какво ще я впечатли какъв жест! Знаеш е къде живее и й пращаш цветя с послание вътре  едно лапе да й го даде.

Варианти просто не я познавам.

Засега ти не я притежаваш и няма какво да губиш! То с пробване става.Не е единственото момиче.

Цитат

още повече се сближи с мен, дори ми разказва неща,които но никои друг не казва.

Странно е да си няма доверено лице момиче. Какви са й приятелите?

И какви неща ти говори и споделя? Страдание ли и търси съчуствие или?

Имала ли е връзка досега, колко дълга и защо са скъсали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Странно е да си няма доверено лице момиче. Какви са й приятелите?

И какви неща ти говори и споделя? Страдание ли и търси съчуствие или?

Имала ли е връзка досега, колко дълга и защо са скъсали?

Ами тя има много приятели, обича компаниите но няма точно изразена най-добра приятелка може би защото се познава с класа от скоро. За връзка, мисля че е нямала скоро. Ами споделя неща от живота и как се е скарала с дадено момиче и пита за съвет, разни неща които я притесняват и общо взето това

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, jitkam32 написа:

Ами тя има много приятели, обича компаниите но няма точно изразена най-добра приятелка може би защото се познава с класа от скоро. За връзка, мисля че е нямала скоро. Ами споделя неща от живота и как се е скарала с дадено момиче и пита за съвет, разни неща които я притесняват и общо взето това

Може и повече ухажори и ще е трудно за теб! Това е приятелство.Каква е с теб и каква в компаниите? Не е задължително да е от класа най-добрата приятелка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _Alex&Vanko_ написа:

Може и повече ухажори и ще е трудно за теб! Това е приятелство.Каква е с теб и каква в компаниите? Не е задължително да е от класа най-добрата приятелка.

Ами всъщност никое момче не я ухажва. А това за компанията не знам, защото все сме в група и рядко сме само двамата. Единственото място в което си говорим само двамата е в социалните мрежи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

защото все сме в група и рядко сме само двамата.

Това за групата не го разбрах. Тя дойде ли да седне на твоя чин ако е свободен?Разговор само по интернет не е сериозна работа! Тя там може да кисне не само заради теб а да си говори и с други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Само за втори?! За хиляден път се срещат подобни теми. А колкото до сайта, той не е само ИТ. Виж само раздела ДРУГИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, niki292002 написа:

:offtopic_s: Ники вземай пример какво правят наборите че как си се забил постоянно в тоя google няма да се усетиш кога ще останеш стар ерген. После ще лайквате с леличките разни тъпи постове без същество и ще се поздравявате с добро утро идиотчета. И ще обсъждате по цял ден домашния любимец.

Добре прави набора ти че пита и гони високи топки от малък.

Хайде да не е само спам.
Авторе. Кажи ми тя давали ти без притеснение да я хващаш за ръцете или през кръста ? Или пък ако тръгнеш да я целуваш по врата как реагира.
Това за какви простотии си говорите и какво ти споделя може да се тълкува на всеки как му се иска и в крайна сметка нищо конкретно не означава. Може да те е взела даже за кошче за душевни отпадъци.
Дърпаш я настрани или нагласяш нещата да сте сами, почваш да я държиш небрежно за ръцете или през  кръста ако не и прави впечатление ... приятеля ти ще те гледа след време малко на криво и ще му мине. Все пак не му е жена че толкова да се притесняваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, BMW Маниак написа:

:offtopic_s: Ники вземай пример какво правят наборите че как си се забил постоянно в тоя google няма да се усетиш кога ще останеш стар ерген. После ще лайквате с леличките разни тъпи постове без същество и ще се поздравявате с добро утро идиотчета. И ще обсъждате по цял ден домашния любимец.

Добре прави набора ти че пита и гони високи топки от малък.

Аз много добре си знам какво да си правя, но предпочитам да не споделям личните си проблеми по форумите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 36 минути, niki292002 написа:

Аз много добре си знам какво да си правя, но предпочитам да не споделям личните си проблеми по форумите. ;)

Браво! Так и трябва, а не да те знае цял свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

:offtopic_s: Може да те е взела даже за кошче за душевни отпадъци.

Ами те момиченцата си говорят за каквото могат и знаят.

Аз като си смених гимназията по средата на 10-ти клас, в новата едно момиченце от съседен клас ме хвана за слушател в началото на едно голямо междучасие на изхода до едни колони и ме освободи чак като мина класната с една друга даскалица и подхилквайки се ни напомниха че звънеца бие. И после пак все му кеф да си лафи с мене, ама майка ми като го видя на спирката на тролея и каза че нещо мургавичко й изглеждало. Ако беше беличко, майка ми е щяла да го одобри, то докторска щерка и много общително. Та онова момиченце така и не е разбрало що не се е уредило с мен. Пък и даже да е имало смелостта да ме пита що не я искам, едва ли съм щял да й кажа истината, че майка ми не я е харесала.
Пиша го това за ученика, да не се отчайва много, че няма да стане работата.
Причините поради които не се случват нещата, понякога са толкова непредвидими, че си е като на лотария, по случайност става или не става.
За съученичка наборка въобще не трябва да се съжалява че не е станало.
Като не стане с една, ще стане с друга, с която с 98% сигурност ще се разделят като пораснат още малко.
После със студентките вече е доста по-сериозна работата, щото са по-зрели и повече си личи дали стават за булка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз харесвам едно момиче и тя ме харесва, а спя повечето време сам или с 1-2 жени които не харесвам много...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси за съветите, иначе като я пипна по ръка или по кръста тя сякаш се прави че не забелязва, но се усмихва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръката се хваща и се говори а кръста се обгръща и придърпва към тебе! Поеми инициативата и по мъжкарско по смело не с толкова притеснение и колебание!

Вадиш гривната и я й слагаш! Ако обича гривни незнам.

Трябва да я предразположиш към интимност!

преди 13 часа, BMW Маниак написа:

:offtopic_s: Ники вземай пример какво правят наборите че как си се забил постоянно в тоя google няма да се усетиш кога ще останеш стар ерген.

Ние с Белгиеца ли сме свалячите у форума!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎8‎.‎5‎.‎2016‎ г. at 3:31, サムライオートバイ написа:

И аз харесвам едно момиче и тя ме харесва, а спя повечето време сам или с 1-2 жени които не харесвам много...

Добре познато - "ти си свестен, не мога да правя такива неща с теб": те ти следствието от християнския мироглед, в който секса е осъден, ма както си требе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, sound написа:

Добре познато - "ти си свестен, не мога да правя такива неща с теб": те ти следствието от християнския мироглед, в който секса е осъден, ма както си требе.

Не, под свестен го възприема за приятел и отидеш ли в този кръг нищо не става,да ти споделя да ти се оплаква както каза BMW Маниака кошче за душевни отпадъци! Момче или мъж може зле да се тържи и момиче или жена да го харесва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не, че "може", а си е почти правило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.