Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от доста време играя CS, но вече започна да се задъхва на моята кошничка и реших да си посъбера някой лев и да си взема ново PC. Да кажа само, че старото го продадох така, че не мога да ползвам нищо от него. Нямам и монитор (и той отиде с кошничката) Имам тука някакви умрели клавиатура и мишка, но и тях искам нови, та ако може някое друго предложение. Абе като цяло всичко без бюро ми трябва :). Бюджета ми е 1500-1600 лева и не мога да вдигна повече. Благодаря предварително на отзовалите се :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/cart/56552p1r54936p1r52202p1r2172p1r55867p1r53749p1r55010p1r56455p1rf.html

пс. Няма смисъл от I5 и по-серозни видеокарти за тая игра. Може да се помисли за SSD но в такъв случай е излишно да се дават пари и за HDD.

Например - http://www.vario.bg/crucial-bx200-480gb-ct480bx200ssd1 общо ще излезе 1 387 лв.

или ако искаш 5 г. гаранция + 30 лв. http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&path=4_33&product_id=12858&sort=p.price&order=ASC

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Roujin Z написа:

Мерси за предложението, но този i3 достатъчен ли ще е ?(Ако да речем реша, че искам да се занимавам с едити на ЦС) И имате ли някакво предложение за периферия или да пиша в другата тема? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мишка и клавиатура най-добре си пусни друга тема в съседния раздел след като прецениш колко пари ще ти останат.

Монитор съм ти сложил а записвачка едва ли ти е необходима (купи си флашка по-добре ако нямаш)?

пс. Най-евтиният I5 ти е + 130 лв. и не виждам причина да се набутваш. Ако ще се играят и други игри за които е необходим е друг въпрос.

Само че подобни биха искали и по-сериозна видеокарта не само процесор. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Roujin Z написа:

За мишка и клавиатура най-добре си пусни друга тема в съседния раздел след като прецениш колко пари ще ти останат.

Монитор съм ти сложил а записвачка едва ли ти е необходима (купи си флашка по-добре ако нямаш)?

пс. Най-евтиният I5 ти е + 130 лв. и не виждам причина да се набутваш. Ако ще се играят и други игри за които е необходим е друг въпрос.

Само че подобни биха искали и по-сериозна видеокарта не само процесор. 

Ами записвачка не ползвам и игри други разцъквам понякога ама те са от сорта на LoL;Minecraft(с едни аверчета се лигавим);L4D2;PayDayTheHeist; и други, ама за тях знам, че са с по-ниски изисквания от Цс-а А и аз не ги цъкам често така че мисля всичко е ок? За периферията след малко ще пусна тема ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.