Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от помощ за сваляне на игра с формат PC - ISO. Синът ми иска world of subways, но досега точно такива неща не съм инсталирала  хабе си нямам, Диймън тулс се ползвала преди много години и вече не помня какво и как се правеше. Така че много моля за обяснение като на начинаещ идиот (макар да съм компютърно грамотна) какво и как се прави, искам да я сваля на стандартен компютър, май си има необходимите характеристики за тази игра. Свалила съм я от тракера, и после... не разбирам какво да правя. за тази игра става дума

А дали тази игра я няма във вариант за PS3?

Благодаря предварително!

Редактирано от capnemo
2.10 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ISO-то се монтира във виртуалното устройство и то вече само си зарежда все едно е вкаран оригинален диск в компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като имате образа свален от тракера инсталирайте деймън тулс, после маунтвате образа в него като виртуален диск, ще ви се появи нов диск и вече от там може да стартирате exe-то на играта.Успех.:)

Ето и урочето:

Редактирано от Me4oPyx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-просто:

1. Сваляте Daemon Tools Lite от тук.
  2. Отваряте .iso файлът, който сте изтеглили.
  3. Би трябвало да излезе малък прозорец на който пише "Монтиране на образа". 
  4. Отваряте Моят компютър
  5. Трябва да има устройство започващо с BD-ROM......
  6. В торент тракера би трябвало да има инструкции за инсталация - следвайте ги, защото играта може да има нужда от крак и тнк.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

WinCDEmu е open-source и ще свърши (най-вероятно) същата работа като Daemon Tools http://wincdemu.sysprogs.org/

Избягва се опасността от зарази покрай крадените програми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.