Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

HP Omni 100 All in One    http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/public/display?docId=emr_na-c02634358

чува се че зарежда Уиндоса, но екрана се запълва със солидни цветове..например: червено, зелено, синио, сиво...и се сменят през две секунди

не знам дали е от екрана ( инвертор) или от видеото е изпържено..... няма как да свържа външен екран за да стесня кръга, защото единствения видео конектор е за лентов кабел

докато оглеждах дъното ми направи впечатление, че алуминиевия радятор на видеото е много горещ...явно е заминало видеото заради системно прегряване

някой сблъсквал ли се е с подобен проблем ?

Edit: ето за това става въпрос

тука даже този юнак е успял да реши проблема като променил нещо във factory settings но аз даже не мога да стигна до там, понеже освен солидните цветове друго нищо не излиза

Редактирано от julienalexandrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Tanner Foost Foust написа:

Видях че авторът на видеото е заредил Линукс на компютъра си и е свързал монитора към компютъра си.

моето не е монитор а All in One ... и освен един LVDS порт от дъното към матрицата нямам друга възможност за тест.
како вече писах ако диска е свързан се чува звука от зареждането на Уина докато се сменят солидните цветове и респективно ако няма диск ... само цветове,     при липса на РАМ писка, 

май екрана е добре а видеото е заминало, щото като извадя LVDS кабела от дъното екрана остава сив .. без други цветове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moжеш хубаво да извадиш и поставиш видео кънектора.
Да огледаш дали няма подути кондензатори, по принцип се правят измервания.
Точно такъв проблем не съм срещал.
Може някой опитен с хардуер да ти даде по добър отговор.

Редактирано от Tanner Foost Foust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.