Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може да съм объркал темата, моля преместете я където трябва, ако съм я объркал.Опитвам се да отворя видеоклип в Youtube и ми изписва: 

Потребителят, качил този видеоклип, е забранил достъпа до него от вашата държава. И друг път ми се е случвало с други клипове... Мога ли да го излъжа по някакъв начин и да мога да гледам тези ''забранени'' за моята държава клипове... :emoji_smiley-19:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Deco^^ написа:

Може да съм объркал темата, моля преместете я където трябва, ако съм я объркал.Опитвам се да отворя видеоклип в Youtube и ми изписва: 

Потребителят, качил този видеоклип, е забранил достъпа до него от вашата държава. И друг път ми се е случвало с други клипове... Мога ли да го излъжа по някакъв начин и да мога да гледам тези ''забранени'' за моята държава клипове... :emoji_smiley-19:

Може,предполагам с програма за скриване(промяна)на ip адреса,като избереш ip адрес от друга страна и ще стане.........;)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се използва прокси сървър, с IP адрес от страна, за която достъпа не е блокиран.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двама ви за идеята! Използвах програмата Free Hide IP и се получи! Благодаря ви още веднъж :) 

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Zenmate...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Deco^^ написа:

Благодаря и на двама ви за идеята! Използвах програмата Free Hide IP и се получи! Благодаря ви още веднъж :) 

В Opera 38 има вграденa vpn ,така че трябва само да я влкючиш,не ти трябва и програма даже.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Слави Маринов написа:

В Opera 38 има вграденa vpn ,така че трябва само да я влкючиш,не ти трябва и програма даже.

Между другото, предвид че е developer, някакви проблеми има ли с 38?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, firestarter написа:

Между другото, предвид че е developer, някакви проблеми има ли с 38?

Абсолютно никакви,работи си идеално.Аз съм обаче с 64 битовия developer,бях я зарязал операта последната 1-2 год.но сега ми допадна отново.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.