Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да си купя лаптоп , който ще се ползва за всичко (игри , филми, интернет). За сега съм се спрял на следните модели : Acer Nitro 15/17 572 Black edition ,  Lenovo Y700 15ISK/17 Isk , третия варянт е малко по - евтин Asus N752. Какво ще ми препоръчате. Също така задължителен ли е SSD hard?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще отговоря на по-лесния въпрос.:D SSD-то не е задължително, но е препоръчително, тъй като забързва системата и всяка програма ще се отваря (почти) мигновено и като цяло има осезаема разлика от обикновен HDD. Също и не отделя топлина, а това спомага за охлаждането на лаптопа. Надявам се, че съм помогнал. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Измежду твоите три варианта бих взел Леново-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От трите варианта аз бих избрал Асуса! И задължително с допълнителна периферия да играеш игрите на лаптопа. Иначе се развалят по-бързо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да се обосновеш защо би избрал Asusa?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото правят Asus Rog който е 5 кг лаптоп който е много надежден и с добро охлаждане. Това е върховото им постижение. От този лаптоп използват някои идеи в по-бюджетните решения, като например на много от тях корпуса е от алуминий вместо пластмаса което не оказва голямо влияние на теглото. И като "горд" собственик на acer бягай от тях надалеч. За 50-100 лв примерно разлика само ще ги псуваш после и ще се ядосваш, но примерно ще се научиш как да ползваш за повече време някой по-качествен лаптоп. Но това означава допълнителна периферия, охлаждане и т.н. и става лаптопа настолен комп и му се обезсмисля идеята...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти Асус Рог ..................Това е много добро ЛИНК има си всичко ,IPS матрица ,SSD диск

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето топ 5 гейм лаптопи 2016- и пак с две ръце за Lenovo Y700. Страшно красив изчистен дизайн и много добри отзиви по форумите. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кога се очакват с 1060м или 1070м?

още съм на 640м а игрите вървят

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да могат да подкарат 3д с очилата 1070м

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрах Асуса, N551VW , Intel 6700HQ , GeForce 960M, 8GB Ram , лаптопа е уникален , избрах го най-вече заради дизайна(металното шаси). Асус Рог, Леново Y700, са много добри модели , но не ми допадна толкова дизайна им. Примерно на Lenovoto , остават адцки много пръсти и това ще ме дразни. Та мога да кажа , че найстина съм много доволен ор избора си! 

Някой ако може да помогне как да подкарам ЦС-а на цял екран ? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито- натресе се с най-големия боклук.Пускате теми искате съвет и после въпреки съветите вземате това което сте наумили.Ето виж какво си взел:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре би ли се обосновил защо е най-големия боклук? И да имах колебания , не съм си наумил предварилтелно кой лаптоп бих избрал , а в последствие го избрах.  Не ти се отваря "нещото" , което си пуснал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чети съседната тема под твойта и ще разбереш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж сега приятелю, никога не си защитен от такива работи при всеки един модел има дефекти, този лаптоп , който колегата е посочил е малко по-стария варянт. Надявам се да нямам такива проблеми, но не ги изключвам просто е въпрос и на късмет. Също така по форумите, четох също кофти работи за Леновото, така че винаги ще има хейтъри като теб, който ще си чешат пръстите по форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Richmond написа:

Виж сега приятелю, никога не си защитен от такива работи при всеки един модел има дефекти, този лаптоп , който колегата е посочил е малко по-стария варянт. Надявам се да нямам такива проблеми, но не ги изключвам просто е въпрос и на късмет. Също така по форумите, четох също кофти работи за Леновото, така че винаги ще има хейтъри като теб, който ще си чешат пръстите по форумите.

Харесал ти е взел си го.Това е вече до късмет да ли ще има дефекти.Аз така преди 5 год взех един то беше за кво си купил тоя боклук,и какво ли не, още работи и не съм имал никакви хардуеарни проблеми.Така че  си го ползвай с здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ivan1975 написа:

Харесал ти е взел си го.Това е вече до късмет да ли ще има дефекти.Аз така преди 5 год взех един то беше за кво си купил тоя боклук,и какво ли не, още работи и не съм имал никакви хардуеарни проблеми.Така че  си го ползвай с здраве.

Ванка, именно благодаря ти за отговора, просто "леко" се издразних на писанията, на Мечо Пух, но като му прочетох и другите мнения, ми стана ясен, че си е класически хетър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как е лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.