Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не намерих друга подобна тема затова пиша тази

Та проблема е, че когато стартирам определена програма тя се стартира и крашва след известно време, и изскача прозорец на който пишe :

VBoxSDL.exe(От youwave)

"The instruction at "0x01f93522" referenced memory at "0x01f93522.The memory could not be read."

Click on OK to terminate the program

Click on CANCEL to debug the porgram

Това изскача откакто деинсталирах AdvancedSystem Care и Driver booster на iobit които уж почистват компютъра, и мисля, че с премахването им изчезнаха Adobe Flash Player, Adobe Shockwave Player и DirectX с версия 9.0c(такъв проблем преди да я инсталирам и деинсталирам нямаше)

Програмата е Youwave - android emulator.

ОС- Windows XP professional SP2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kokoroko написа:

Не намерих друга подобна тема затова пиша тази

Та проблема е, че когато стартирам определена програма тя се стартира и крашва след известно време, и изскача прозорец на който пишe :

VBoxSDL.exe(От youwave)

"The instruction at "0x01f93522" referenced memory at "0x01f93522.The memory could not be read."

Click on OK to terminate the program

Click on CANCEL to debug the porgram

Това изскача откакто деинсталирах AdvancedSystem Care и Driver booster на iobit които уж почистват компютъра, и мисля, че с премахването им изчезнаха Adobe Flash Player, Adobe Shockwave Player и DirectX с версия 9.0c(такъв проблем преди да я инсталирам и деинсталирам нямаше)

Програмата е Youwave - android emulator.

ОС- Windows XP professional SP2

Искаш ли да пробваш, как ще е със SP3?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се загубят ли текущите данни при слагане на sp3, защото не ми се рискува.

Иначе някакво решение има ли :S ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да заминат данните и имаш боклуци със сигурност и не ползвай такива програми.Кат почистиме и върнеме липсващите неща и това ако ти трябва ще се преинсталира. Ако не си бъгясал уиндоуса с тез програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, но засега искам да го оправя и искам решения. +компютъра е прекалено стар и със сигурност и на sp3 ще има проблеми. А извън темата знаете ли някой сайт за съхраняване на множество файлове над 30gb?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, kokoroko написа:

А извън темата знаете ли някой сайт за съхраняване на множество файлове над 30gb?

Например:

MEGA

Иска регистрация!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.