Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Така, искам да поздравя всички абонати на Vivacom с ето това. :)

8795901C.jpg

А междудругото, ето това е скороста която успях да достигна вчера.

VOfjPjn.jpg

Vivacom доста приятно ме изненада с 4G-то още в Събота. (което случайно видях от техен каталог)

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста слабо за 4G...

Преди няколко дена тествах на Mtel - 63 Mbit/s Download, 23 Mbit/s Upload.

ПС: Теста на открито ли е правен ?

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, techmaniac написа:

Доста слабо за 4G...

Преди няколко дена тествах на Mtel - 63 Mbit/s Download, 23 Mbit/s Upload.

ПС: Теста на открито ли е правен ?

Да. Но го пуснаха от събота, какво очакваш ? (освен това, за разлика от telenor сигнала не е тука има тука няма)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, niki292002 написа:

Така, искам да поздравя всички абонати на Vivacom с ето това. :)

И ние от партията "Никога вече Виваком!" те поздравяваме, и те чакаме скоро в нашите редици :cool: 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, niki292002 написа:

Да. Но го пуснаха от събота, какво очакваш ? (освен това, за разлика от telenor сигнала не е тука има тука няма)

Да, знам че е тестово все още. Telenor вече трябва да имат стабилен сигнал, при тях тестовия период мина.

В нас все още нямам покритие, но по-нагоре из квартала има стабилно 4G на Mtel. Писах на съпорта и ми казаха да почакам докато разширят обхвата. Пък и все още ми е рано 4G преди да сменя плана евентуално, тъй като са ми малко MB-тите на бърза скорост. Един тест е около 50-60 MB, и не си струва да се хабят напразно. Иначе съм впечатлен 63 Mbit/s Download и 23 Mbit/s Upload е добър резултат лично за мен.

Имам и една карта само за мобилен нет на Виваком, как да разбера дали поддържа 4G ? Вероятно и флашката й ще трябва да се заменя тъй като поддържа само 3G (от онези белите на Алкател)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никоя карта не подържа 4G на Виваком. Отиваш в някой офис и искаш да ти я сменят. Отделно, като влезеш на data.vivacom.bg можеш да вземеш безплатни 4000мб на максимална скорост.

Да, ще трябва да смениш флашката, но не знам дали имат такива които подържат 4G.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4G модемите се очаква много скоро да тръгнат по магазините им и да започнат да ги предлагат, даже вече някъде може и да ги намерите, но малко вероятно. На този етап мрежата им е една от най-стабилните, сред 4G доставчиците в България. Покритието на Теленор също не е никак малко, но в много голяма част от районите им, скоростите са изключително ниски. Същото важи и за Мтел. Булсатком като 4G оператор са изключително в началото. За сега сериозен конкурент е Макс, предполагам много скоро такъв ще стане и Виваком. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има телефони все още с LTE

Редактирано от acnekt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бибаком има още много хляб да яде та те още не са си оправели фиксираната мрежа фибер нета им е на мнго малко места . И много места са на ADSL те тръгнали 4 G да праскат . Теленор за сега най - ми харесват все още не съм пробвал  в Добрич 4g то им но като гледам в фейсбуук има доволни потребители от нета им .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се интересувам от мегабайтите на максимална скорост.Интересува ме минималната.Теленора ми ги дава-2000 на макс,след това пада на 128 кб/с.Това е за 30 лв. и съм доволен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, _nib_ написа:

Не се интересувам от мегабайтите на максимална скорост.Интересува ме минималната.Теленора ми ги дава-2000 на макс,след това пада на 128 кб/с.Това е за 30 лв. и съм доволен.

Във Виваком получаваш неограничени минути, заедно с 6000 мегабайта на максимална скорост за 17 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво.Обаче липсва едно изречение което го има при моя оператор.А то е -След изчерпване на МВ на максимална скорост интернета пада на еди колко си кб/с.....Просто Вивакома нещо хитруват и заблуждават.Допълвам за моя план-Неограничени разговори,200мин роуминг,200 смс в теленора(тва роуминга и съмъсъ-тата ги не ползвам)и най-важното малката скорост ми е.... горе споменах.Миналата година ментел зарибиха едно аверче-голяма работа фърка нета и в един момент-тряс.Ко стана-еми бързия свършил пък бавния все едно нямаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.