Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

comir

Проблем с компютър

Препоръчан отговор

преди 10 минути, _Alex&Vanko_ написа:

Аз не съм знаел какъв е уиндоуса и откъде да точиш драйвери съм посочил.Ние тук питаме иначе как ще стане?

За проблем с рама ако няма пищялка при бутване ще даде грешка ще има minidump. Пък ако е процесор дали изобщо ще стигнеш уиндоуса. Харда си е добре според мене а захранването не го каза какво е. Ако е набор на дъното и е менте е за смяна.

Захранването е добро    модела му е    Linkworld Black Power LPK19-35C.22 600 Watt    смених го с друго    по сле от това     но поне знам че е работещо   .Искам да тествам харда     с   Hard Disk Sentinel    но не мога да намеря ключ платена е   за сега нямам проблем с новото захранване  дано да е от него че главата ме заболя   и харда да е проблемен     в гаранция е още 2 месеца    но за целта трябва да съм сигурен   ако е от него   .Сега тествам харда с     Victora   .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам я тази марка менте е. Това че е 600 вата е нищо. Един Фортрон 400 вата е по-добър доста. Сентинела има триал мисля а ключ за по задълбочени тестове но ако е показал първоначално проблем мисля. Давай с Victoria щом искаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този проблем не може да е от захранването. Предполагам, тези съвети относно смяната на захранването и изказванията по негов адрес, са само информативни, или го предупреждаваш за в бъдеще да има предвид, къде да търси проблема, ако някъде има такъв по отношение на стартирането или нещо друго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Направи проверка на файловата система:
https://support.microsoft.com/bg-bg/kb/2641432

Направи clean boot на системата.
https://support.microsoft.com/en-us/kb/331796

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко часа   съм с ново захранване    компютъра за сега се държи   доста   тествах харда с Victoria    и ми излезе това .

123.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Blue Ray написа:

Този проблем не може да е от захранването. Предполагам, тези съвети относно смяната на захранването и изказванията по негов адрес, са само информативни, или го предупреждаваш за в бъдеще да има предвид, къде да търси проблема, ако някъде има такъв по отношение на стартирането или нещо друго. 

Не разбрах точно автора ама на 10 години менте захранване щото дъното е на толкова!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _Alex&Vanko_ написа:

Не разбрах точно автора ама на 10 години менте захранване щото дъното е на толкова!

Никъде не съм споменавал  ,че дъното и захранването са слагани по едно и също време .Захранването го сложих преди  10 дни  това дали е менте или не не  означава че ще кара по дълго време всичко е до късмет .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз отговорих на съфорумеца какво съм си помислил и имал предвид. Незнам за колко си го взел и какъв е процесора дали е лаком има фортрон и чифте за 60 и няколко лева. То захранването е опасен компонент и може да заминат не едно нещо!

Добре и Сентинела ти даде 96% горе долу су връзват нещата.Грешки няма и в червено нещо фатално няма.

Нисък трансфер щото е сата1.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...